Przewodnik po naszym serwisie


Jakie możliwości oferuje „Twój Ranking”?

 

Nasza strona ma wiele do zaoferowania użytkownikom. Została stworzona z myślą o tym, by każdy mógł podzielić się swoją opinią, dzięki czemu jesteśmy w stanie wygenerować obiektywne statystyki dotyczące szerokiej gamy tematów.  Listy umożliwiają internautom zdobycie wiedzy o tym, co jest obecnie popularne, po jaką książkę, czy też film warto sięgnąć, które kosmetyki, marki ubrań, czy sposoby spędzania czasu są „na topie”. Pojawiają się również listy na interesujące tematy dotyczące show biznesu, kina, polityki, świata sportu, zdrowia oraz urody.

 

W jaki sposób działają rankingi?

  

Krótko mówiąc, „Twój Ranking” jest tworzony dla ludzi i dzięki ludziom. My, przygotowując rankingi, sugerujemy się zainteresowaniami użytkowników i „nowinkami”, z którymi szersze grono odbiorców chętnie by się zapoznało. Rankingi są interaktywne, poprzez naciśnięcie zielonego kciuka pod konkretną propozycją oceniamy ją pozytywnie. Natomiast czerwona łapka sprawia, że wyrażamy negatywne odczucia. Im więcej głosów na „TAK” w stosunku do głosów na „NIE”, tym wyższa pozycja w rankingu. Pod każdą listą znajduje się opcja, by dodać własne pozycje do konkretnego tematu. Co więcej, użytkownicy mają możliwość stworzyć swój ranking i zawrzeć w nim wszystko to, co uważają za istotne i interesujące. 

 

Co nas wyróżnia?

 

„Twój Ranking”, to portal wolny od fachowych i pseudo-fachowych subiektywnych osądów. Wygrywa to, co większość uważa za ciekawe lub dobre jakościowo. Co za tym idzie, osoby przeglądające rankingi mają pewność, że oceny będą obiektywne, niewymuszone, rzetelne i reprezentatywne. Oczywiście należy brać pewien margines błędu, chociażby ze względu na działalność grup fanów, którzy „pobijają” wyniki swoim ulubieńcom. Jednakże listy są na bieżąco monitorowane, a głosy napływają intensywnie, dzięki czemu „niesprawiedliwe” wyniki są korygowane. Oczywistym jest również fakt, że każdy głosujący ma własne poglądy i upodobania, którymi kieruje się szeregując listę, lecz to właśnie na podstawie sumy pojedynczych głosów zwykłych ludzi jesteśmy w stanie powiedzieć Wam, które propozycje warto wykorzystać jako inspiracja we własnym życiu. 

 

Dodatkowo wyróżnia nas fakt, że „Twój Ranking” cały czas się rozwija, a opcje są na bieżąco udoskonalane tak, by użytkowanie strony było wygodne, a treść przejrzysta. Otwarci jesteśmy także na sugestie internautów dotyczące nie tylko tematów, ale także funkcjonowania witryny. Stawiamy na rozwój!

Po co powstał i jak działa

Na tej stronie masz możliwość głosowania przy jednoczesnym wyrażaniu swojej opinii!

Serwis Twój Ranking jest tworzony przez obiektywnych użytkowników. To właśnie dzięki nim tworzą się rankingi.

Głosuj w każdym temacie łapką jeśli uważasz, że dana pozycja to dobry pomysł lub łapką jeśli się z nią nie zgadasz.

Zgłaszaj swoje pozycje (kliknij) do konkretnych list i twórz swoje listy (kliknij). To dzięki Wam, drodzy użytkownicy - Twój Ranking żyje i dostarcza codziennie nowych i ciekawych rankingów.

Dodatkowo zyskuj vouchery z twojranking.pl

Dla trzech najlepszych osób, które dodadzą listy i zdobędą pod nimi najwięcej głosów mamy vouchery o wartości 300 PL do dowolnego sklepu EMPIK, sklepów odzieżowych oraz perfumerii.

Jakie możliwości udostępnia TwójRanking

Nadrzędnym celem serwisu Twój Ranking jest dostarczanie rzetelnych odpowiedzi na codzienne pytania tj: jaką pralkę kupić, czy warto skorzystać z danej usługi. A także jaki serial warto obejrzeć w najbliższy weekend. Serwis Twój Ranking został podzielony na pięć intuicyjnych kategorii:
Każda z kategorii zawiera tematyczne listy, które poruszają rozmaite zagadnienia oraz pomagają w podjęciu najlepszej decyzji.Ideą serwisu Twój Ranking są listy oceniane przez użytkowników. To właśnie Ty i inni internauci serwisu mają decydujący i jedyny wpływ na ich kolejność.

Wasze głosy na TAK lub NIE wpływają na ich finalny kształt, czyli pozycje poszczególnych wpisów.Najlepiej ocenianie produkty bądź usługi w danej liście znajdują się na jej początku. To właśnie na nie warto zwrócić uwagę. Jeśli nie zgadasz się z obecną pozycją na danej liście - oddaj swój głos.

Pamiętaj: możesz oddać zarówno pozytywne i negatywne głosy na każdą z pozycji na liście.

Jeśli szukasz konkretnego tematu - skorzystaj z naszej wyszukiwarki. Wystarczy wpisać szukaną hasło i nacisnąć ikonę lupy.

Ideą serwisu Twój Ranking jest oddawanie głosów na konkretne wpisy przez użytkowników. Każda osoba może oddać jeden głos na każdą z pozycji na liście.

Twoje głosy mogą być dodatnie (na TAK) lub ujemne (na NIE) .

Wasze głosy na TAK lub NIE wpływają na ich finalny kształt, czyli pozycje poszczególnych wpisów. Najlepiej ocenianie produkty bądź usługi w danej liście znajdują się na jej początku.

Oddałeś już swój głos na wszystkie pozycje w danej liście. Natomiast masz wrażenie, że lista jest niekompletna?

Bardzo się z tego powodu cieszymy!

Podziel się z nami swoimi przemyśleniami i zaproponuj nam swoją, dodatkową pozycję na liście. Z przyjemnością ją dla Ciebie dodamy.Dzięki Tobie serwis Twój Ranking stanie się bardziej kompletny i pomoże innym użytkownikom w podejmowaniu trafnych decyzji.
Serwis Twój Ranking bazuje na listach, które umożliwiają ocenę produktów, usług, seriali lub innych ciekawych kwestii. Wiele osób szuka odpowiedzi na pytania:
  • jaki telewizor wybrać?
  • czy warto kupić ten produkt?
  • jaki film bądź serial warto obejrzeć?
  • gdzie pojechać na wakacje?
Jest wiele nurtujących nas pytań, na które nie możemy znaleźć jednoznacznych odpowiedzi!

Dlatego jeśli posiadasz ciekawy temat - podziel się z nami! Jest to bardzo proste. Wystarczy skorzystać z tego formularza i wypełnić kilka pól. Resztą zajmiemy się my!Formularz składa się z następujących pól:
  • tytuł twojej listy,
  • twój opis,
  • twoich propozycji, które mają znaleźć się na liście.
Dodatkowo możesz zaznaczyć opcję "Chce otrzymać powiadomienie o dodaniu listy" - wtedy otrzymasz na adres e-mail powiadomienie o dodaniu listy wraz z bezpośrednim linkiem.Twoja lista powinna zawierać minimum 5 pozycji. Jeśli chcesz dodać kolejne, wystarczy przycisnąć przycisk "dodaj kolejną pozycję".

Jeśli Twoja lista jest już gotowa - naciśnij przycisk "wyślij". Dodanie kompletnej listy nie zajmie Ci więcej niż 5 minut.
Wykonanie strony WWW - Devilart