Przewodnik po naszym serwisie

Po co powstał i jak działa

Na tej stronie masz możliwość głosowania przy jednoczesnym wyrażaniu swojej opinii!

Serwis Twój Ranking jest tworzony przez obiektywnych użytkowników. To właśnie dzięki nim tworzą się rankingi.

Głosuj w każdym temacie łapką jeśli uważasz, że dana pozycja to dobry pomysł lub łapką jeśli się z nią nie zgadasz.

Zgłaszaj swoje pozycje (kliknij) do konkretnych list i twórz swoje listy (kliknij). To dzięki Wam, drodzy użytkownicy - Twój Ranking żyje i dostarcza codziennie nowych i ciekawych rankingów.

Dodatkowo zyskuj vouchery z twojranking.pl

Dla trzech najlepszych osób, które dodadzą listy i zdobędą pod nimi najwięcej głosów mamy vouchery o wartości 300 PL do dowolnego sklepu EMPIK, sklepów odzieżowych oraz perfumerii.

Jakie możliwości udostępnia TwójRanking

Nadrzędnym celem serwisu Twój Ranking jest dostarczanie rzetelnych odpowiedzi na codzienne pytania tj: jaką pralkę kupić, czy warto skorzystać z danej usługi. A także jaki serial warto obejrzeć w najbliższy weekend. Serwis Twój Ranking został podzielony na pięć intuicyjnych kategorii:
Każda z kategorii zawiera tematyczne listy, które poruszają rozmaite zagadnienia oraz pomagają w podjęciu najlepszej decyzji.Ideą serwisu Twój Ranking są listy oceniane przez użytkowników. To właśnie Ty i inni internauci serwisu mają decydujący i jedyny wpływ na ich kolejność.

Wasze głosy na TAK lub NIE wpływają na ich finalny kształt, czyli pozycje poszczególnych wpisów.Najlepiej ocenianie produkty bądź usługi w danej liście znajdują się na jej początku. To właśnie na nie warto zwrócić uwagę. Jeśli nie zgadasz się z obecną pozycją na danej liście - oddaj swój głos.

Pamiętaj: możesz oddać zarówno pozytywne i negatywne głosy na każdą z pozycji na liście.

Jeśli szukasz konkretnego tematu - skorzystaj z naszej wyszukiwarki. Wystarczy wpisać szukaną hasło i nacisnąć ikonę lupy.

Ideą serwisu Twój Ranking jest oddawanie głosów na konkretne wpisy przez użytkowników. Każda osoba może oddać jeden głos na każdą z pozycji na liście.

Twoje głosy mogą być dodatnie (na TAK) lub ujemne (na NIE) .

Wasze głosy na TAK lub NIE wpływają na ich finalny kształt, czyli pozycje poszczególnych wpisów. Najlepiej ocenianie produkty bądź usługi w danej liście znajdują się na jej początku.

Oddałeś już swój głos na wszystkie pozycje w danej liście. Natomiast masz wrażenie, że lista jest niekompletna?

Bardzo się z tego powodu cieszymy!

Podziel się z nami swoimi przemyśleniami i zaproponuj nam swoją, dodatkową pozycję na liście. Z przyjemnością ją dla Ciebie dodamy.Dzięki Tobie serwis Twój Ranking stanie się bardziej kompletny i pomoże innym użytkownikom w podejmowaniu trafnych decyzji.
Serwis Twój Ranking bazuje na listach, które umożliwiają ocenę produktów, usług, seriali lub innych ciekawych kwestii. Wiele osób szuka odpowiedzi na pytania:
  • jaki telewizor wybrać?
  • czy warto kupić ten produkt?
  • jaki film bądź serial warto obejrzeć?
  • gdzie pojechać na wakacje?
Jest wiele nurtujących nas pytań, na które nie możemy znaleźć jednoznacznych odpowiedzi!

Dlatego jeśli posiadasz ciekawy temat - podziel się z nami! Jest to bardzo proste. Wystarczy skorzystać z tego formularza i wypełnić kilka pól. Resztą zajmiemy się my!Formularz składa się z następujących pól:
  • tytuł twojej listy,
  • twój opis,
  • twoich propozycji, które mają znaleźć się na liście.
Dodatkowo możesz zaznaczyć opcję "Chce otrzymać powiadomienie o dodaniu listy" - wtedy otrzymasz na adres e-mail powiadomienie o dodaniu listy wraz z bezpośrednim linkiem.Twoja lista powinna zawierać minimum 5 pozycji. Jeśli chcesz dodać kolejne, wystarczy przycisnąć przycisk "dodaj kolejną pozycję".

Jeśli Twoja lista jest już gotowa - naciśnij przycisk "wyślij". Dodanie kompletnej listy nie zajmie Ci więcej niż 5 minut.
Wykonanie strony WWW - Devilart