to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

Najbardziej prawdopodobna teza lub przepowiednia Stephena Hawkinga

   Można by pokusić się o stwierdzenie, że Stephen Hawking to najbardziej popularny naukowiec. Z wykształcenia kosmolog, fizyk i astrofizyk. „Zrobił furrorę” w kręgach akademickich, lecz jego niezwykła biografia odcisnęła piętno także na świecie popkultury. W 2014 roku na ekranach pojawił się film zatytułowany „Teoria wszystkiego”, który przedstawiał historię życia, miłości, a także trudności związane z chorobą.

   Naukowiec cierpiał na stwardnienie zanikowe boczne. Konsekwencją schorzenia był paraliż całego ciała. Lecz rozwój schorzenia nie powstrzymał Stephena przed zgłębianiem tajemnic świata i tworzeniem coraz to nowszych i ciekawszych teorii. Część z nich, zwłaszcza te dotyczące zjawisk astrofizycznych, jest niezrozumiała dla zwykłych ludzi za względu na poziom zaawansowania. Jednak Hawking pozostawił po sobie również swego rodzaju przepowiednie, bardziej przystępne dla nas, „nienaukowców”.

   Niektóre z nich z nich wydają się być wręcz absurdalne, lecz zarazem niezwykłe. Sami oceńcie!

   Łapka w górkę pod najbardziej prawdopodobną według Was przepowiednią Stevena Hawkinga, łapka w dół, jeżeli nie wierzycie, by któraś z nich mogła się kiedykolwiek spełnić.


?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Wykonanie strony WWW - Devilart