to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

Najbardziej ambitna kobieta na świecie

   Oto lista przedstawiająca najsilniejsze kobiety na świecie.

   Poczynając od światowych przywódczyń, przez celebrytki do rekinów biznesu oraz królowych mediów. Te niesamowite kobiety wiedzą jak sprawować kontrolę nad światem i mocno trzymać stery. Wiele z tych, znajdujących się na poniższej liście to znani politycy (polityczki), którym udało się przebić przez szklany sufit i mając siłę, prowadzą do zmian na naszym błękitnym globie. Niektóre z pań to przedstawicielki świata celebrytów, które nie wahają się promować swoim nazwiskiem szczytnych inicjatyw oraz akcji charytatywnych pomagając tym, którzy nie mieli tyle szczęścia co one. Krążą pogłoski, że niektóre z nich są powiązane z Illuminati lub są jej członkami.

 

 

 

 

 

   Niestety, wiele z nich zmierzyło się z różnego rodzaju formami dyskryminacji. Każda z kobiet z tej listy osiągnęła coś co udało się niewielu- zarówno kobietom jak i mężczyznom- zostawić po sobie ślad na ziemi. Kobiety jak Angela Merkel czy Hillary Clinton są respektowane i szanowane ze względu na stanowisko, jakie sprawują.

 

   Zachęcamy do głosowania na najbardziej wpływowe kobiety na świecie. Jeżeli nie widzicie swojej idolki, śmiało dodajcie ją do listy tak, żeby inni również mogli na nią zagłosować.

 

2
zagłosuj
liczba głosów: 86
4
zagłosuj
liczba głosów: 69
204 osób głosowało na to
Najczęściej odwiedzany market spożywczy
5
zagłosuj
liczba głosów: 72
6
zagłosuj
liczba głosów: 50
7
zagłosuj
liczba głosów: 58
477 osób głosowało na to
Najlepsze sposoby na pozbycie się kaca
8
zagłosuj
liczba głosów: 69
9
zagłosuj
liczba głosów: 65
10
zagłosuj
liczba głosów: 80
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Wykonanie strony WWW - Devilart