to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Rozrywka

Zimowa atrakcja, która Cię zachwyci

   Czasem jest nam ciężko zorganizować czas wolny zimą. Brak pomysłów? Żaden problem. Mamy dla Was kilka propozycji na ciekawe i aktywne spędzenie zimowych dni.

   Z pewnością będzie Wam towarzyszyło dużo śmiechu i zabawy, a w pamięci pozostaną niezapomniane wspomnienia.

   Zostawiajcie łapki w górę pod Waszą ulubioną zimową atrakcją, a łapki w dół pod znienawidzoną.

 

1
liczba głosów: 11
sport zimowy, który skradł serce wielu. Jeśli lubisz oglądać skoki narciarskie, a nigdy jeszcze nie jeździłaś, tej zimy możesz to zmienić.
2
liczba głosów: 10
jazda na desce snowboardowej nie należy do najłatwiejszych sportów. Jednak jak już nauczysz się jeździć, możesz uczyć się wielu trików.
3
liczba głosów: 6
 umiejscowiona w Zakopanem oferuje nam  przejście śnieżnego labiryntu, spacer po Pałacu Królowej śniegu.
4
liczba głosów: 8
chociaż nie każdy jest wstanie się zdecydować na tę atrakcję, ma ona swoich zwolenników. Bardzo korzystnie wpływają na zdrowie.
5
liczba głosów: 8
 są uwielbiane przez dzieci. Gdy jednak decydujemy się na zorganizowanie kuligu, musimy pamiętać o zapewnieniu wszystkim bezpieczeństwa. Coraz większą popularność zyskują kuligi organizowane po zmroku.
6
liczba głosów: 7
 kursuje na trasach Majdan – Balnica  - Majdan oraz Majdan – Przysłup – Majdan. Ceny biletów wahają się od 16 zł do 25 zł.
7
liczba głosów: 7
parki rozrywki zyskały bardzo dużą popularność i wiele osób chętnie spędza w nich czas. Zimowe parki rozrywki nie są aż tak popularne, mimo że oferują nam dużo ciekawych atrakcji oraz są bardzo urokliwe.
8
liczba głosów: 7
przejażdżka takim skuterem zimą z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry czy piękne krajobrazy to cudowne przeżycie. Nie jest to tylko przeznaczone dla dorosłych. Dziecin również mogą skorzystać z tej rozrywki.
9
liczba głosów: 8
 tory saneczkowe znajdują się w wielu miejscach, między innymi w Karpaczu, Czarnkowie, Ogrodzieńcu.
10
liczba głosów: 8
przejażdżka po tym lodowisku to niesamowita przygoda. Oprócz lodowiska na Stadionie Narodowym w okresie zimowym znajdziecie mnóstwo innych atrakcji, takich jak 12-metrowa górka śnieżna, tory do curlingu, skate park oraz inne atrakcje, również dla dzieci.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Rozrywka
Rozrywka
7260 osób głosowało na to
Największe błędy popełnione po alkoholu
Rozrywka
Rozrywka
2499 osób głosowało na to
Najlepszy Hip-hopowy polski teledysk
Wykonanie strony WWW - Devilart