to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Dziecko

Zagłosuj na najlepszy prezent na roczek.

 

  Pierwszy roczek dziecka obchodzony jest przez każdą rodzinę. Jest to ważna uroczystość, bo cała rodzina, która na co dzień wspiera rodziców maluicha, ma okazję razem świętować urodziny dziecka. Dobrze na tą uroczystość kupić prezent, który zostanie zapamiętany i będzie bardzo przydatny.

  Poniżej lista produktów, które są bardzo dobrymi prezewntami. Zagłosujcie na to co chcielibyście dostać na tą uroczystość i dodajcie te pozycje, które Waszym zdaniem powinny się na niej znaleźć. Prześlijcie listą rodzinie, żeby ułątwić im wybór :)

1
liczba głosów: 89
 To stolik, na którym znajdują się różne instrumenty (np. cymbałki) i klawisze interaktywne. Gdy dziecko wciśnie taki klawisz, usłyszy pojedynczy dźwięk lub melodię. Taka zabawka może sprawić wiele radości.
2
liczba głosów: 93
  Według jednego z Greckich myślicieli dzieci powinny bawić się miniaturami przyrządów dla dorosłych, by rozwijać już we wczesnym dzieciństwie pewne umiejętności. Kto wie, może to właśnie w Waszej rodzinie wyrośnie wielki muzyk lub piosenkarz?
3
liczba głosów: 91
Możemy powiedzieć, że to jedna z najbardziej kultowych zabawek dla dzieci. Jeśli nie macie pomysłu na prezent, to klocki z pewnością przypadną do gustu dziecku, gdy będzie starsze.
4
liczba głosów: 95
Można by rzec, że to klasyk. Ale czy wyobrażacie sobie dzieciństwo bez książek? Pomimo, że dziecko jeszcze przez długi czas nie będzie w stanie samodzielnie przeczytać ani strony, to rodzice mogą czytać mu opowiastki.
5
liczba głosów: 83
Bez wątpienia przyda się, gdy dziecko będzie próbowało stawiać samodzielne kroki. Pchacz ułatwi mu naukę chodzenia.
6
liczba głosów: 80
Skromny prezent, lecz niezwykle przydatny. Dzięki miarce rodzice będą mieli możliwość monitorowania rozwoju dziecka. Do miarki można dokupić też podłużną deskę, na której zaznacza się wzrost dziecka.
7
liczba głosów: 75
Można zakupić łańcuszek z możliwością regulacji długości, dzięki czemu dziecko będzie miało możliwość „wynoszenia” go, gdy podrośnie.
8
liczba głosów: 85
Jest dobrym rozwiązaniem, gdy rodzice są chwilowo zajęci, np. przygotowaniem obiadu, a dziecko zaczyna powoli chodzić. Gdy włożymy maluszka do jeździka, będzie bezpieczne, a na dodatek zagwarantujemy mu wspaniała zabawę.
9
liczba głosów: 89
To prezent, który z pewnością będzie służył dziecku w przyszłości. Można zakupić kostki różnych rozmiarów. Na każdej ściance kostki znajduje się plansza do zabawy.
10
liczba głosów: 80
Zdecydowanie oryginalny pomysł! Rodzice z pewnością ucieszą się z sesji, a fotografię maluszka oprawią w ramkę. Zdjęcia pozwolą uwiecznić i upamiętnić ulotny moment dzieciństwa.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Dziecko
Dziecko
1256 osób głosowało na to
Pierwszy zwierzak dla Twojego dziecka
Dziecko
1250 osób głosowało na to
Najlepsze piosenki dla dzieci
Dziecko
1097 osób głosowało na to
Jak pozbyć się kataru u dziecka.
Wykonanie strony WWW - Devilart