to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Ten ranking przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Jeśli nie masz jeszcze 18 lat, zapraszamy do głosowania na innych naszych listach.
Potwierdź swój wiek.
potwierdzam nie potwierdzam
Rozrywka

Zagłosuj na najlepszy film Quentina Tarantino

  Quentin Jerome Tarantino jest amerykańskim reżyserem, scenarzystą i aktorem filmowym, sporadycznie także producentem. Tytuły takie jak Pulp Fiction czy Kill Bill są znane praktycznie każdemu fanowi kinematografii. Poniżej przedstawiamy najsłynniejsze produkcje Quentina Tarantino.

Czy według ciebie sceny z Vincentem Vegą, Mią Wallece, zasługują miano najlepszej produkcji słynnego reżysera? Może uważasz inaczej.

Zagłosują łapką zieloną na filmy, które według ciebie zasługują na uznanie, łapką czerwoną na produkcje, które mniej przypadły ci do gustu.

Nie zapomnij opublikować listy na Facebooku, daj szansę zagłosować swoim znajomym!

Dodano przez: adamek030997

 

1
liczba głosów: 14
Tę produkcję Tarantino zna praktycznie każdy! „Pulp Fiction” to kryminał przedstawiający środowisko przestępcze w Los Angeles. Na ekranie podziwiać możemy rewelacyjną grę aktorską John’a Travolta, Umy Turman, Bruce’a Willis’a oraz Samuel’a L. Jackson’a.
2
liczba głosów: 11
3
liczba głosów: 12
Film wyprodukowano w roku 2009. Warto wiedzieć, iż otrzymał 8 nominacji do Oscara! Akcja dzieje się podczas II wojny światowej. Tytułowi „bękarci”, to amerykańscy żołnierze wchodzący w skład grupy wywiadowczej.
4
liczba głosów: 11
Film wszedł do kin w 2015 roku. Podbił serca wielu widzów! Tę produkcję uznać możemy za swego rodzaju scenę rodzajową ukazująca niesnaski kilku uwikłanych w przeróżne spiski ludzi. Gra aktorska również godna podziwu, gdyż w skład obsady wchodzą aktorzy światowej klasy i sławy - Samuel L. Jackson, Tim Roth, Channing Tatum, Kurt Russ i wielu innych.
5
liczba głosów: 7
Światowa premiera filmu miała miejsce w roku 1992. Produkcję zakwalifikowano go gatunku thriller oraz film gangsterski. Opowieść toczy się wokół szajki specjalizującej się w napadach. Jednakże w pewnym momencie na jaw wychodzi fakt, iż jeden z członków grupy dopuścił się zdrady.
6
liczba głosów: 8
To kryminał wyprodukowany w roku 1997. Główną bohaterką jest stewardessa, która z jednej strony wdaje się w „niebezpieczne interesy” z przemytnikami broni, a z drugiej podejmuje się współpracy z FBI. Do czego doprowadzi ta niebezpieczna gra?
7
liczba głosów: 7
Jest to film z 2007 roku. W główną postać, czyli w Kaskadera Mike’a wciela się Kurt Russel. Pewnej nocy śledzi on trzy młode kobiety. Ważną rolę odegra także… kuloodporny samochód! Musicie to zobaczyć!
8
liczba głosów: 7
Film wyprodukowano w roku 2005. Akcja toczy się w mieście, które jest ucieleśnieniem grzechu. Prostytucja i szeroko rozumiana przestępczość są tam na porządku dziennym.
9
liczba głosów: 12
Druga część kultowej produkcji weszła do kin w roku 2004. Akcja jest kontynuacją wydarzeń z pierwszej części. Czarna Mamba w dalszym ciągu próbuje zemścić się na byłym szefie.
10
liczba głosów: 11
Film wyprodukowano w roku 2003. W rolę głównej bohaterki - Czarnej Mamby wcieliła się Uma Turman. Jest ona płatnym zabójcą. Ledwie uszła z życiem po tym, jak ktoś zaplanował zabić ją. Akcja filmu zaczyna się od momentu, gdy Czarna Mamba budzi się po kilkuletniej śpiączce.  
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Rozrywka
Rozrywka
7260 osób głosowało na to
Największe błędy popełnione po alkoholu
Rozrywka
Rozrywka
2499 osób głosowało na to
Najlepszy Hip-hopowy polski teledysk
Wykonanie strony WWW - Devilart