to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Rozrywka

Zagłosuj na najlepsze thillery wszech czasów

   Dreszczowiec, z angielskiego thriller, to gatunek filmowy, który ma wywołać w widzu określone emocje. Napięcie, poczucie niepewności i nagłe, nieoczekiwane zwroty akcji to nieodłączne elementy thrillerów. Dla wszystkich fanów przygotowaliśmy ranking najlepszych produkcji z tej kategorii. Zagłosuj na swoją ulubioną propozycję, a także na tą, która niekoniecznie przypadła Ci do gustu.

Oznaczaj pozycje zieloną łapką, jeśli jesteś na tak oraz czerwoną, jeśli jesteś na nie!

1
liczba głosów: 6
To produkcja z 1999 roku. Możemy podziwiać gwiazdorską obsadę; Edwarda Nortona, Brada Pitta, Helenę Bohnam Carter oraz Jareda Leto.
2
liczba głosów: 6
Pierwsza z trzech części została wydana w roku 2004. Główny bohater posiadł zdolność podróżowania w czasie. Dowiedział się wówczas czym jest „efekt motyla”.
3
liczba głosów: 6
To ekranizacja bestselerowej powieści Stiega Larssona. Dziennikarz zostaje poproszony o rozwiązanie tajemniczego zaginięcia sprzed kilkudziesięciu lat. W rozwiązaniu zagadki pomaga mu tytułowa dziewczyna z tatuażem.
4
liczba głosów: 6
To zdecydowanie klasyk gatunku. Jest to niezwykle zaskakująca opowieść o mordercy, który pomaga rozwiązać intrygującą sprawę.
5
liczba głosów: 5
 To rewelacyjny film w reżyserii Mennan Yapo. Linda, główna bohaterka, przeżywa dni tygodnia nie po kolei. Jednego poranka dowiaduje się, że jej mąż zginął, następnego zaś budzi się u jego boku.
6
liczba głosów: 5
To jeden z bardziej tajemniczych i wciągających filmów. Badana jest sprawa zniknięcia pacjętki szpitala psychiatrycznego umieszczonego na wyspie.
7
liczba głosów: 5
Film wyprodukowano w roku 2010. Jest to intrygująca opowieść o futurystycznym świecie, w którym człowiekowi udało się zapanować nad snem, a także w niego ingerować.
8
liczba głosów: 5
Jest to jedna z bardziej intrygujących, a zarazem przerażających opowieści. Psycholog usiłuje pomóc chłopcu, który ma dar porozumiewania się z duchami.
9
liczba głosów: 5
To niezwykle wciągająca opowieść w reżyserii Davida Finchera. MMłode małżeństwo przechodzi trudne chwile. Pewnego dnia Amy znika bez śladu, a jedynym podejrzanym okazuje się jej mąż.
10
liczba głosów: 5
Film został wyprodukowany w roku 2003. Losy kilku niespokrewnionych rodzin zaczynają się splatać. Jednakże tłem całej historii jest tragiczny wypadek.
11
liczba głosów: 5
Thriller wszedł do kin w 1995 roku. Kobieta specjalizująca się w tworzeniu profili psychologicznych seryjnych morderców zostaje poproszona o pomoc przez lokalną policję w rozwiązaniu nietypowej sprawy.
12
liczba głosów: 5
Jest to niesamowita opowieść o dwóch  iluzjonistach. Tragiczne wydarzenia  sprawiają, że mężczyźni wszczynają „wojnę”. Kto ją wygra?
13
liczba głosów: 5
To film z roku 1988. Po tragicznej śmierci trzech młodych aktywistów FBI wszczyna śledztwo.
14
liczba głosów: 5
 W filmie grają Keanu Reeves oraz Al Pacino. Znany z sukcesów prawnik dostaje ofertę nie do odrzucenia. Jednakże nie jest świadomy tego, dla kogo pracuje.
15
liczba głosów: 5
Film wydano w 1996 roku. Wybitny adwokat przyjmuje sprawę młodzieńca, który rzekomo zamordował duchownego.
16
liczba głosów: 6
 To film wyprodukowany w 1995 roku. Toczy się śledztwo w sprawie tajemniczych morderstw. Zabójca działa jednakże w niekonwencjonalny sposób – ofiary są uosobieniem siedmiu grzechów głównych.
17
liczba głosów: 6
W filmie gra Denzel Washington, Angelina Jolie oraz Michael Rooker. Były detektyw, który stracił możliwość poruszania się pomaga w rozwiązaniu zagadki seryjnych morderstw.
18
liczba głosów: 5
Film wszedł do kin dnia 2002 roku. Główny bohater, dziennikarz John Klein, próbuje wyjaśnić tajemniczą sprawę człowieka-ćmy, którego widują mieszkańcy Point Pleasant. Jakie proroctwo niesie ze sobą tajemnicza postać?
19
liczba głosów: 5
Jest to film z roku 2013, z którym grają Jake Gyllenhaal oraz Hugh Jackman. Toczy się śledztwo w sprawie zaginięcia dwóch dziewczynek.
20
liczba głosów: 5
Thriller został wyprodukowany w roku 2002. Kobieta wraz z córką ukrywają się w małym pomieszczeniu, który służy im jako azyl w trakcie włamania.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Wykonanie strony WWW - Devilart