to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Ten ranking przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Jeśli nie masz jeszcze 18 lat, zapraszamy do głosowania na innych naszych listach.
Potwierdź swój wiek.
potwierdzam nie potwierdzam
Rozrywka

Zagłosuj na najlepszą grę na PlayStation 4

 

   PS4 to bez dwóch zdań jedna z najlepszych konsol dostępnych na rynku od 2013 roku. Przez ostatnie 5 lat zdążyliśmy doczekać się setek gier. A w roku 2016 powitaliśmy PS4 Pro. Przyjrzymy się, które z gier są warte zainteresowania i spędzenia wielu godzin przed telewizorem.

 

 

   To wy zdecydujecie, czy gra jest warta zachodu. Możecie głosować na te, które uważacie za pozycję obowiązkową w swojej bibliotece gier, a także zbić ją w dół listy.

 

 

1
liczba głosów: 59
Uncharted zdecydowanie kwalifikuje się do gier wybitnych i powinna być wzorem do tego jak powinny wyglądać dobrze wykonane gry. Jest to już prawdopodobnie ostatnia część z cyklu, ale jakże solidnie zrobiona! Ogromna dawka adrenaliny, intrygująca historia i pełny emocji i świetnie napisany scenariusz.
2
liczba głosów: 60
Kolejna gra z serii Call of Duty. Tym razem chodzi o podbój układu słonecznego.
3
liczba głosów: 56
Gra stworzona przez NetherRealm Studios. Kolejna produkcja dająca dużo emocji.
4
liczba głosów: 53
 Gra opowiada historię wojowniczki Aloy z prymitywnego plemiona przyszłości. Są to już czasy po wyginięciu ludzkości na skutek zbuntowanej sztucznej inteligencji. Towarzyszymy Aloy w odkrywaniu swojego pochodzenia i jednocześnie próbujemy ocalić świat przed powrotem maszyn AI.
5
liczba głosów: 60
 GTA V jako jedyne w tym rankingu może konkurować z Wiedźminem 3 pod względem bogactwa otwartego świata. Gra obfituje w mnóstwo zadań i bardziej niż satysfakcjonujące ich zakończenia.
6
liczba głosów: 68
 Jest to przygoda Kratosa i jego małego ciekawskiego syna. Brzmi banalnie jednak z tym słowem nie ma nic wspólnego. Walczymy głównie z mitologicznymi potworami za pomocą topora jednocześnie martwiąc się o swojego młodego syna, który umie strzelać z łuku. Świetnie poprowadzona kamera i otwarty świat, który można zwiedzać wybija grę bardzo wysoko w rankingach.
7
liczba głosów: 59
Gra została wydana przez Sony Interactive Entertainmen. Gra opowiada o buncie androidów.
8
liczba głosów: 60
 Gra na podstawie powieści fantasy naszego rodzimego autora A. Sapkowskiego. Jest to już zakończenie trylogii z mocnym wydźwiękiem słowiańszczyzny, którą naprawdę warto docenić. Przystojny Geralt z Rivii, Płotka, urokliwe lokacje i… Jaskier. Czego więcej potrzeba do przyjemnego spędzania czasu?
9
liczba głosów: 69
 Akcja gry odgrywa się w świecie Eos, gdzie gracz kieruje księciem Noctisem Lucisem Caeluma i podejmuje próbe odbicia państwa- miasta Lucis od Imperium Niflheim. Jako Noctis możemy posługiwać się magią, specjalnymi umiejętnościami oraz magiczną bronią białą.
10
liczba głosów: 43
 Przygodowa gra akcji w konwencji horroru. W tej grze nie poddajesz się kierunkowi rozgrywki- ty sam ją tworzysz. Grasz ośmioma bohaterami i ty decydujesz kto umrze a kto przeżyje, a każda twoja decyzja ma wpływ na zakończenie.
11
liczba głosów: 59
Gra z elementami akcji, wydana przez Sony Computer Entertainment. Jesteśm yzmuszeni do podejmowania ciężkich wyborów...
12
liczba głosów: 56
13
liczba głosów: 52
 Ludzkość wybita przez zarazę i ludzie stroniący od siebie. Jest to podróż dwójki nietypowych bohaterów i historia budującej się między nimi relacji w ciężkiej sytuacji. The Last of Us była najlepszą grą poprzedniej generacji, ale z grafiką w FullHD zasługuje na wysokie miejsce w rankingu.
14
liczba głosów: 52
Kolejna częśc gry, w której sterujemy wirtualnym życiem ludzi.
15
liczba głosów: 52
 Bardzo mroczna gra, równie ciężka, trudna i doprowadzająca na skraj załamania nerwowego graczy tak samo jak Dark Souls. Akcja rozgrywa się w epoce wiktoriańskiej.
16
liczba głosów: 13
Przygodowa gra akcji rozgrywa się w realiach Dzikiego Zachodu, stworzona przez Rockstar Games.
17
liczba głosów: 46
Interaktywny dramat, stworzony  przez francuskiego dewelopera Quantic Dream.Wcielamy się w dwóch aktywnych postaci.
18
liczba głosów: 2
Spider-Man to kolejny hit na PS4, grzechem byłoby w niego nie zagrać.
19
liczba głosów: 25
 Seria gier Lego, trafia nie tylko do najmłodszych użytkownikow PlayStation 4
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Rozrywka
Rozrywka
7260 osób głosowało na to
Największe błędy popełnione po alkoholu
Rozrywka
Rozrywka
2499 osób głosowało na to
Najlepszy Hip-hopowy polski teledysk
Wykonanie strony WWW - Devilart