to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Rozrywka

Zagłosuj na najdziwniejsze Reality Show na świecie

   Programy rozrywkowe na żywo są jednymi z chętniej oglądanych. Łączą w sobie elementy prywatności z tym, co publiczne i ogólnodostępne. Na ekranach możemy podziwiać nie tylko światowej sławy gwiazdy. Programy typu reality show dają szansę wypromowania się "zwykłym" ludziom, którzy przez chwilę stają się "gwiazdami".

   Jednakże w historii telewizji bywało i tak, że produkcję te przybierają nieco dziwną formę. Łapka w górę na najdziwniejsze reality show, jakie widzieliście!

1
liczba głosów: 9
To zdecydowanie jeden z najbardziej krytykowanych programów reality show. Zostało stworzone miasteczko, w którym przez kilka tygodni bez opieki żyły dzieci i młodzież w wieku od 8 do 15 lat. Każdy ich ruch był uwieczniany okiem kamery. Wykształciły pewną stratyfikację w grupie, dzieliły się obowiązkami, lecz doszło do kilku groźnych wypadków zagrażających ich zdrowiu i życiu.
2
liczba głosów: 9
 To japoński program reality show, który polega na tym, że uczestnicy robią sobie zdjęcia z dzikimi zwierzętami. Produkcja spotkała się z głosem krytyki ze względu na narażanie uczestników na niebezpieczeństwo.
3
liczba głosów: 8
 To duński program, w którym kobiety – singielki wybierają potencjalnych kandydatów na ojców dla swojego potomstwa. Jednakże zamierzają wychować dzieci same. Show budził wśród widzów wiele głosów krytyki.
4
liczba głosów: 9
Program polegał na tym, by adoptowane dziecko rozpoznało spośród kilku starszych mężczyzn, z którymi spędzi trochę czasu swojego biologicznego ojca. Wygrana wynosiła 100 tys. dolarów. Jednakże program został zdjęty z anteny po emisji pierwszego odcinka.
5
liczba głosów: 11
 Program ten znany jest pod polską nazwą "Nieustraszeni". Pierwszy odcinek został wyprodukowany w 2001 roku. Program polegał na tym, by uczestnicy muszą zmierzyć się że swoimi największymi lekami.
6
liczba głosów: 8
To czeski program rozrywkowy, w którym odtwarzane są warunki okupacji, a zadaniem uczestników jest sprostać trudnym sytuacjom. Jednakże wysoka nagroda pieniężna zachęca wielu uczestników do wzięcia udziału w show.
7
liczba głosów: 8
To rosyjski program, w którym uczestnicy wysyłani są na Syberię i muszą przetrwać tam 10 miesięcy. Panuje jedna główna zasada: NIE MA ZASAD! Wszystkie ruchy w trakcie programu są dozwolone. Liczy się to, by przeżyć. Według niektórych program przypomina nieco film „Igrzyska śmierci”. Przez rozpoczęciem uczestnicy podpisują oświadczenie, że wyrażają zgodę na wszystko to, co spotka ich w trakcie „gry”.
8
liczba głosów: 7
Reality Show zostało wyprodukowane w 2015 roku. Uczestnicy wcielają się w role są ocalonych z apokalipsy zombie, lecz w dalszym ciągu walczą o życie. Wygrywa ten, kto nie da się zabić.
9
liczba głosów: 9
Program polegał na tym, że kilka par przechodzących kryzys trafiało na bezludną wyspę. Testowana była ich wierność względem partnera lub partnerki.
10
liczba głosów: 7
To program ukazujące rywalizację amerykańskich brodaczy związaną z długością brody i gęstością wąsów. Pomimo niezbyt optymistycznych prognoz show zdobyło całkiem pokaźną liczę odbiorców.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Rozrywka
Rozrywka
7260 osób głosowało na to
Największe błędy popełnione po alkoholu
Rozrywka
Rozrywka
2499 osób głosowało na to
Najlepszy Hip-hopowy polski teledysk
Wykonanie strony WWW - Devilart