to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Rozrywka

Zagłosuj na aktora, który powinien zagrać Jamesa Bonda?

   W rolę Agenta 007 w Skyfall po raz kolejny wcielił się Daniel Craig. Craig przedstawił się jako bohater układny, szarmancki i jednocześnie dość wrażliwy w przeciwieństwie do swoich poprzedników. Jednak przed nim jak i po nim było wielu innych znanych aktorów rozważanych do zagrania tej roli.

   Filmy z Jamesem Bondem towarzyszą nam już od blisko 50 lat. Wielu brytyjskich znanych aktorów takich jak Hugh Grant czy Clive Owen było branych pod uwagę podczas castingów na najpopularniejszego bohatera na świecie. Niektórzy aktorzy nie byli nawet Brytyjczykami. Na liście znajdziemy Irlandczyków (Liam Neeson), Amerykanów (Clint Eastwood) a nawet Australijczyków (Hugh Jackman).

   Zagłosujcie na aktorów, którzy według was świetnie sprawdziliby się w roli Jamesa Bonda. Jeśli nie widzicie aktora, którego chcielibyście zobaczyć śmiało dodajcie go do listy!

 

 

1
liczba głosów: 64
W pewnym wywiadzie radiowym wyjawił, że był namawiany do zagrania Bonda zanim zdecydowali się obsadzić Daniela Craiga.
2
liczba głosów: 63
Na długo zanim Liam Neeson próbował uratować swóją córkę próbował jak najdalej trzymać się od filmów akcji. „Często byłem namawiany, ale nie byłem tak naprawdę zainteresowany”.
3
liczba głosów: 55
Tom Hardy nabrał wszystkich swoich fanów postem na Tweeterze, gdzie umieścił informację że zostanie Bondem. niestety zrobił to w prima aprilis i okazało się że to był wyłącznie żart.
4
liczba głosów: 54
Kiedy zostało ogłoszone, że Daniel Craig odchodzi od grania Bonda duża część internetu zdecydowała że Elba powinien zastąpić Craiga. Jednak Elba nie zdecydował się na razie na zagranie super agentai najprawdopodobniej nie zamierza w ogóle tego robić ku niezadowoleniu producentów i fanów.
5
liczba głosów: 43
Aktor znany z roli Supermana był pierwszym wyborem reżysera Martina Campbella jednak uważano, że jest zbyt młody do tej roli.
6
liczba głosów: 63
Butler nie chciał podjąć się zagrania Bonda, ponieważ zastopowałoby to jego całą karierę aktorską. „Lubię grać w wielu różnych filmach, gdybym wybrał Bonda, straciłbym pozostałe role.”
7
liczba głosów: 52
Clive Owen był tak blisko zagrania Bonda, że prawie mógł spróbować Martini. Jednak wszystko przepadło, gdy zaczęła krążyć pogłoska, że zażądał zbyt wysokiego honorarium.
8
liczba głosów: 60
Zgodnie z tym co sam twierdzi, jego rola w Przekładańcu była pewnego rodzaju castingiem do roli Bonda.
9
liczba głosów: 51
Po tym jak przez blisko dekadę wcielał się w rolę Bruce’a Wayne’a (Batman) poproszony o odegranie Bonda powiedział „Czasy noszenia peleryny się skończyły”.
10
liczba głosów: 5
To amerykański aktor, producent filmowy włosko-irlandzkiego pochodzenia.
11
liczba głosów: 5
To australijski aktor. Występował w roli komiksowego bohatera Marvela,Thora w filmach Marvel.
12
liczba głosów: 2
To walijski aktor, wystąpił m.in. w roli Eggsy’ego w filmach Kingsman: Tajne służby oraz  Kingsman: Złoty krąg
13
liczba głosów: 3
To amerykański aktor filmowy, producent,scenarzysta. W swoim dorobku posiada teksty piosenek, jest również komikiem.   
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Wykonanie strony WWW - Devilart