to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Rozrywka

Ukochany serial paradokumentalny

 

   Oglądając telewizję, możemy natknąć się na paradokumenty praktycznie na każdej polskiej stacji. Powstało ich naprawdę sporo. Niestety oglądalność tego typu programów nie maleje, a na dodatek wciąż powstają nowe. W ludzkiej naturze leży ciekawość i zainteresowanie życiem drugiego człowieka. Seriale paradokumentalne zaspokajają te potrzeby, lecz ich scenariusze, wykonanie i gra aktorska budzą wiele zastrzeżeń wśród widzów o bardziej wyrafinowanych gustach, jednak bardzo często spędzamy czas na ich oglądaniu.

   Łapka w górę na Waszą ulubioną produkcję, łapka w dół, na propozycje, które omijacie szerokim łukiem.

Dodano przez: LokiOne 

1
liczba głosów: 113
 akcja paradokumentu odgrywa się za granicą, dokąd bohaterowie odcinka wybierają się na wakacje. Każdy odcinek składa się z dwóch opowieści, relacji.
2
liczba głosów: 106
jest to serial zakończony. Powstało 150 odcinków. W każdym odcinku odgrywają się historie, ukazujące problemy życia codziennego.
3
liczba głosów: 111
 to paradokument przedstawiający działalność prywatnego detektywa na zlecenie osób, które żywią podejrzenia wobec swoich partnerów lub współmałżonków.
4
liczba głosów: 107
w każdym odcinku możemy zobaczyć historie ludzi, którzy decydują się na wyjazd do stolicy. W Warszawie próbują odmienić swoje życie, spełnić się zawodowo, poznać nowych partnerów. Niestety okazuje się, że życie w Warszawie nie jest takie, jak zaplanował sobie bohater odcinka.
5
liczba głosów: 105
każdy odcinek pokazuje problemy dojrzewającej młodzieży, która musi stawić czoło trudnościom życiowym.
6
liczba głosów: 108
 serial paradokumentalny emitowany na stacji TVN od 1 września 2014r. W skład głównej obsady wchodzą nauczyciele. Każdy odcinek opowiada historie, przygody uczniów.
7
liczba głosów: 101
 to paradokument ukazujący życie tytułowych chłopaków, którzy poszukują miłości swego życia.
8
liczba głosów: 99
niezwykle szokujący serial, który ukazuje życie zwykłych ludzi, których życie zmienia się, gdy na jaw wychodzą sekrety skrywane od lat.
9
liczba głosów: 105
 paradokument emitowany od 2013r. W każdym odcinku odgrywają się dwie historie. Zazwyczaj wszystko kończy się happy end’em.
10
liczba głosów: 104
 powstało już ponad 800 odcinków. W serialu nie ma głównej obsady, ani wątku. W każdym odcinku występują inni aktorzy (tak zwani aktorzy-amatorzy).
11
liczba głosów: 107
kontynuacja losów byłych uczniów ,,Szkoły’’.  Pojawiają się również nowe postacie. Bohaterowie zmagają się z trudami dorosłego życia.
12
liczba głosów: 104
 pierwsze odcinki zostały wyemitowane w 2010r. Każdy odcinek ukazuje inną historię. Jest to pierwszy polski serial paradokumentalny.  Wciąż powstają nowe odcinki.
13
liczba głosów: 101
 paradokument emitowany w telewizji polskiej od 2012r. Obecnie powstało już ponad 900 odcinków. Serial wciąż jest w produkcji. Ukazuje nietypowe sytuacje, które wychodzą na jaw i nierzadko rujnują ludzkie życie.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Rozrywka
Rozrywka
2408 osób głosowało na to
Najlepszy Hip-hopowy polski teledysk 2018
Rozrywka
Rozrywka
2297 osób głosowało na to
Najbardziej wyczekiwany film w 2019 roku
Rozrywka
2119 osób głosowało na to
Najlepsza konsola do gier wszech czasów
Wykonanie strony WWW - Devilart