to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Rozrywka

Teorie spiskowe, w które wierzysz

   Każdy z nas wierzy w przynajmniej jedną z poniżej wymienionych teorii spiskowych. A może to tylko jedna z moich teorii? Z listy znanych teorii spiskowych, która jest Ci najbliższa? Dodaj te, których brakuje (w końcu jest ich aż tyle, że ciężko wszystkie spamiętać) i głosuj na te, w które wierzysz. A jeśli podchodzisz do tego bardzo na poważnie to głosuj zgodnie z tym, w które teorie wierzysz najmocniej a w które najmniej.

1
liczba głosów: 77
Istnieje co najmniej kilkanaście projektów technologii darmowej energii, które skutecznie zastąpiłyby paliwo i energię atomową. Niestety lobby naftowo-węglowo-atomowo- motoryzacyjne jest zbyt silne, a projekty i patenty na nowoczesne rodzaje silników są zatajane przed światem.
2
liczba głosów: 66
FED celowo wykorzystuje niskie stopy procentowe, aby pchnąć inflację, jednocześnie zabraniając dostępu do pożyczek. Bogaci otrzymują tanie kredyty, a także mogą zarządzać ryzykiem, aby uzyskać wyższe stopy zwrotu. Pozostali tracą powoli swoją siłę nabywczą.
3
liczba głosów: 62
NSA za pomocą firmy Google oraz Facebook inwigiluje społeczeństwo międzynarodowe w celu poszukiwania wrogów Stanów Zjednoczonych Ameryki.
4
liczba głosów: 45
5
liczba głosów: 67
Rząd z prezydentem Georgem Bushem na czele wiedzieli o planowanych atakach na WTC i im nie zapobiegli. Uzasadniało to zaatakowanie Iraku i osiągnięcie wpływów na Bliskim Wschodzie.
6
liczba głosów: 56
Koncerny farmaceutycznie wynalazły juź wiele lat temu lekarstwo na raka, AIDS i inne choroby cywilizacyjne. Nie opłaca im się jednak go ujawniać, ponieważ przewlekle chorzy ludzie stanowią długotrwałe i pewne źródło zysku.
7
liczba głosów: 58
Genetycznie modyfikowane organizmy (Genetically Modified Organism) powodują choroby cywilizacyjne i są toksyczne dla ludzi i zwierząt.
8
liczba głosów: 45
Strefa 51 to najpilniej strzeżony obszar powietrzny na terenie Stanów Zjednoczonych. Jest wielkości zbliżonej do Szwajcarii. Powstało również wiele dokumentów na temat kontaktu rządu USA z obcymi, na którego istnienie dowody znajdują się właśnie w Strefie 51.
9
liczba głosów: 67
Większość sportów to tylko iluzja współzawodnictwa na poziomie zawodowym. Drużyny grają tak, żeby grupa firm i osób zarobiła jak najwięcej oraz żeby mafia mogła wyprać brudne pieniądze pozyskane z jeszcze bardziej nielegalnych interesów.
10
liczba głosów: 55
Pentagon utworzył organizację ISIS w celu obalenia prezydenta Syrii Assada i wprowadzenia destabilizacji w Europie.
11
liczba głosów: 63
Smugi kondensacyjne powstające za lecącym samolotem to tak naprawdę trujące substancje rozpylane przez rząd.
13
liczba głosów: 55
Rodzina królewska w obawie o rozwód księcia Karola i księżnej Diany zleciła to morderstwo. Zabójstwo miało być również skarceniem za romans, którego dopuściła się księżna.
14
liczba głosów: 58
Bank Rezerw Federalnych to konsorcjum syjonistyczno-żydowskie dziewięciu stowarzyszonych banków będących własnością rodziny Rothschildów.
15
liczba głosów: 71
Katastrofa lotnicza z dnia 10 kwietnia 2010 roku nastąpiła wskutek eksplozji co świadczy o planowanym zamachu na prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
16
liczba głosów: 58
Soros znany amerykański inwestor giełdowy od wielu lat podejrzewany jest o kontrolę mediów w Polsce jak i w Europie i Stanach Zjednoczonych.
17
liczba głosów: 57
Płaskoziemcy uważają, że żyjemy na spłaszczonym dysku, który otoczony jest przez nieprzebyte dotychczas lodowe obszary zwane Antarktydą. Cała teoria opiera się na teorii, że NASA oszukuje nas, a zdjęcia Ziemi z kosmosu są sphotoshopowane. Skoro nie ma ani jednej osoby na świecie, która przeszła Ziemię dookoła to jak Ziemia może być elipsoidą?
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Rozrywka
Rozrywka
7260 osób głosowało na to
Największe błędy popełnione po alkoholu
Rozrywka
Rozrywka
2499 osób głosowało na to
Najlepszy Hip-hopowy polski teledysk
Wykonanie strony WWW - Devilart