to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

Rzeczy, na które kobiety zwracają uwagę na pierwszej randce

   Pierwsza randka jest kluczowa dla określenia kierunku rozwoju potencjalnego związku. Zazwyczaj wiąże się ze spotkaniem twarzą w twarz, podczas którego mamy okazję poznać drugą osobę oraz stwierdzić, czy dalsze poświęcanie czasu tej osobie ma sens. Według ekspertów pierwsze wrażenie jest bardzo ważne i determinuje to jaki będziemy mieli stosunek do drugiej osoby. Co według kobiet jest najważniejsze na pierwszej randce i na co zwracają największą uwagę?

   Daj łapkę w górę lub w dół dla poszczególnych cech u mężczyzny, wybierzmy tą najważniejszą. Możesz również dodać swój typ na końcu listy!

1
liczba głosów: 115
2
liczba głosów: 140
Kobiety nie lubią umawiać się z mężczyznami po których na pierwszy rzut oka widać, że są zdesperowani aby znaleźć sobie partnerkę. Powoduje to, że w oczach kobiety tracą na atrakcyjności. Co więcej nie jest też zachęcające spędzanie czasu z osobą wiecznie smutną i negatywnie nastawioną do życia.                     
3
liczba głosów: 114
4
liczba głosów: 125
  Pierwszą rzeczą na jaką kobiety zwracają uwagę jest wygląd. Czy mężczyzna dba o schludne ubranie oraz to jak wygląda i jak jest postrzegany przez innych. Dlatego bardzo ważne jest jak traktuje nasze spotkanie i czy dostosował swój ubiór do okazji oraz czy dba o to, by nam się spodobać.  
5
liczba głosów: 122
Oprócz ubrania, kobiety dużo uwagi przywiązują włosom. Pożądani bardziej są mężczyźni, którzy regularnie dbają o ich stan. Biologicznie jest również uzasadnione, że kobietom bardziej podobają się mężczyźni z gęstymi włosami.
6
liczba głosów: 133
Nie muszą być drogie, ani od znanego projektanta, jednak powinny być zadbane, czyste i nierozpadające się. Nie bez powodu uważa się, że buty mówią o charakterze człowieka. Nawet jeżeli mężczyzna ubrany jest dobrze i schludnie, ale buty ma zaniedbane jest to pierwszy sygnał tego, że jest niedokładny w tym co robi.
7
liczba głosów: 142
Wiele kobiet  podaje to jako główny czynnik decydujący o tym, jak postrzegają mężczyznę oraz o tym, czy kolejna randka odbędzie się. Drodzy Panowie, żebyście jednak dobrze zrozumieli! Więcej perfum wcale nie znaczy lepiej. Naukowcy potwierdzają, że o miłości decyduje zapach, a dokładniej feromony. Może więc lepiej czasem nie zabijać zapachu feromonów tandetnymi perfumami.
8
liczba głosów: 132
Przy pierwszych wypowiedzianych słowach pod ocenę idą również zęby. Nie od dziś wiadomo, że problemy ze stanem jamy ustnej przysparzają problemów w nawiązywaniu relacji towarzyskich. Niestety drodzy Panowie, widać kto regularnie odwiedza dentystę i co najważniejsze regularnie myje zęby. Dodatkowym atutem są białe zęby, chociaż wiemy, że jest to często sprawa indywidualna oraz związana z genetyką.
9
liczba głosów: 49
Trudno sobie wyobrazić, randkę oraz spędzanie czasu z osobą, która nigdy się nie śmieje. Poza tym uśmiech podświadomie budzi sympatię oraz pomaga przełamać pierwsze lody. Dodatkowo poczucie humoru świadczy o inteligencji, a to dodatkowo kręci kobiety.
10
liczba głosów: 139
Bądźmy szczerzy, kobieta na pierwszej randce przede wszystkim oczekuje pełnego skupienia uwagi mężczyzny na sobie. Ważne jest aby słuchał jej i był w stanie skupić się na tym co mówi.
11
liczba głosów: 142
Wystarczająco rozwinięte słownictwo, kulturalne wyrażanie się o innych. Również podstawowe czynności jak przepuszczanie kobiety lub dzieci w drzwiach bardzo wpływa na postrzeganie mężczyzny jako dobrego kandydata do związku. To jak traktuje obcych odzwierciedla również późniejsze traktowanie kobiety.
12
liczba głosów: 136
13
liczba głosów: 130
Na niekorzyść kandydata wpływają zaniedbane paznokcie- poobgryzane bądź takie, które od kilku tygodni nie widziały obcinaczki.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Inne
Inne
3125 osób głosowało na to
Ile Niedziel Handlowych w miesiącu?
Inne
2331 osób głosowało na to
Najsolidniejsza marka samochodów
Inne
2188 osób głosowało na to
Najbardziej niesamowita rzeźba świata
Inne
1954 osób głosowało na to
10 najczęstszych postanowień noworocznych
Wykonanie strony WWW - Devilart