to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Dziecko

Pierwszy zwierzak dla Twojego dziecka

   Dzieci kochają zwierzęta. Oprócz tego zwierzęta pozytywnie wpływają na ich rozwój. Wielu rodziców ma negatywne nastawienie do posiadania pupila, ponieważ obawiają się, że to na nich spadnie ciężar opieki nad nim. Jednak po pewnym czasie traktują zwierzątko jak członka rodziny. Zostawiajcie łapki w górę pod zwierzakiem, jakiego chcielibyście dostać! Łapka w dół pod pupilem, który według Was sprawiałby wyłącznie kłopoty!

 

Dodano przez: KariBE

 

 

1
liczba głosów: 154
 mimo tego, że koty chodzą własnymi ścieżkami, to ich zakup bądź przygarnięcie bardzo ucieszy dziecko. Dzieci uwielbiają się przytulać i o ile kot nie jest agresywny, a dziecko natarczywe, chętnie przyjmie funkcje przytulanki.
2
liczba głosów: 125
przy rybkach nie ma aż tak dużo obowiązków. Niestety przez to, że dziecko nie może mieć bezpośredniego kontaktu z rybką, może się nią szybko znudzić. Jest to jednak świetny pomysł jeśli dziecko ma alergie na sierść lub ślinę zwierząt.
3
liczba głosów: 113
   w rzeczywistości zwierzę to nazywane jest kawią domową. Jest to dobra kandydatka na pierwsze zwierzę, gdyż nie ma przy niej dużo pracy. Kawia jest większa od chomika, co za tym idzie, łatwiej ją zlokalizować, gdy ucieknie.
4
liczba głosów: 139
delikatne i pocieszne zwierzątko, które z pewnością będzie kochane przez dziecko. Króliki poleca się trochę starszym dzieciom, ponieważ są to zwierzęta, którym szkodzi hałas.
5
liczba głosów: 116
o ile zapewnimy mu dobre lokum, nie będzie sprawiał większych kłopotów. Żółwik powinien przebywać w terrarium z wodą. Posiadanie go może nauczyć dziecko odpowiedzialności.
6
liczba głosów: 154
wymarzone zwierzątko wielu dzieci. Rodzicom ciężko się zgodzić na przygarnięcie go, ponieważ, nie ukrywajmy, jest przy nim trochę pracy. Oprócz obowiązków związanych z opieką nad psem, posiadanie go niesie ze sobą wiele korzyści i ma dobry wpływ na rozwój dziecka.
7
liczba głosów: 134
małe stworzonko, które jest w stanie wywołać wiele uśmiechu na twarzy dziecka. Nie mniej jednak trzeba zachować czujność, by dziecko przez przypadek nie wypuściło chomika z klatki lub nie zrobiło mu niechcący krzywdy.
8
liczba głosów: 100
 potrzebuje opieki, dlatego na zakup powinni się decydować rodzice, którzy wiedzą, że pomogą dziecku w wypełnianiu obowiązków.
9
liczba głosów: 116
 zwierzę to potrzebuje sporo opieki, a jego zakup powinien być przemyślany. Zanim ktoś zdecyduje się na kupno ptaka, warto, aby dużo o tym poczytał. Trzymanie tego gatunku w domu wraz z niemowlakiem może okazać się złą decyzją.
10
liczba głosów: 102
 patyczaki nie ma zbyt wielkich wymagań. Dziecko może dbać o zapewnienie im podstawowych potrzeb, do jakich należy karmienie patyczaka roślinami.
11
liczba głosów: 3
czy uważasz, że kupno jaszczurki swojemu dziecku to dobru pomsył?
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Dziecko
Dziecko
1256 osób głosowało na to
Pierwszy zwierzak dla Twojego dziecka
Dziecko
1250 osób głosowało na to
Najlepsze piosenki dla dzieci
Dziecko
1097 osób głosowało na to
Jak pozbyć się kataru u dziecka.
Wykonanie strony WWW - Devilart