to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Ten ranking przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Jeśli nie masz jeszcze 18 lat, zapraszamy do głosowania na innych naszych listach.
Potwierdź swój wiek.
potwierdzam nie potwierdzam
Rozrywka

Najstraszniejszy horror wszech czasów, zagłosuj

   Dla wielu z nas oglądanie filmów jest jedną z ulubionych form rozrywki. Możemy wówczas przeżywać masę przygód nie wychodząc z domu. Jedni preferują komedie i zabawne historie, dzięki którym oderwą się od rzeczywistości, inni zaś wolą poczuć dreszcz emocji, czasem nawet poczuć strach i przerażenie, jednocześnie siedząc na wygodnej kanapie. Specjalnie dla tej grupy kino maniaków przygotowaliśmy listę najlepszych horrorów wszechczasów.

Łapka w górę pod najlepszym horrorem, łapka w górę pod tymi, które Wam się nie podobały!

 

1
liczba głosów: 110
Horror miał premierę w 2013 roku. To historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. Małżeństwo badaczy zjawiska paranormalnych pomaga uporać się pewnej rodzinie z przedziwnymi zjawiskami wywołanymi przez demona.
2
liczba głosów: 90
To film z roku 2005. W trakcie przeprowadzania egzorcyzmów młoda kobieta ginie, a ksiądz zostaje oskarżony o jej śmierć.
3
liczba głosów: 17
Lorraine i Ed Warren jadą do północnej części Londynu, chcą pomóc samotnej matce , której dom jest nawiedzany przez złośliwe duchy.
4
liczba głosów: 36
Pewien chłopiec po upadku z drabiny, traci przytomność. Będąc w śpiączce, wchodzi do świata umarłych.
5
liczba głosów: 70
To horror wyprodukowany w roku 2014. Tematyką wiąże się z horrorem „Obecność”. Już niebawem, tj. 12 lipca 2019 roku odbędzie się premiera nowej części zatytułowanej „Annabelle wraca do domu”.
6
liczba głosów: 71
"Paranormal Activity" jest jednym  z pierwszych filmów grozy, które wprowadziły do niego montaż  z obrazu z domowej kamery, bójcie się...
7
liczba głosów: 4
Ellison jest autorem popularnych, autentycznych powieści kryminalnych. Wprowadził się z żoną i dwojgiem dzieci do starego domu i ma nadzieję, że uda mu się napisać kolejny bestseller. Odkrywa na strychu projektor i pudłko  filmów,  to zapis brutalnych zbrodni.Giną poprzedni mieszkańcy domu Ellisona. Pisarz rozpoczyna prowadzić własne śledztwo.
8
liczba głosów: 13
Film opowiada o Trójce studentów, którzy wyruszają z kamerą w głąb lasu. Ich celem jest poszukiwane śladów przerażającej wiedźmy.
9
liczba głosów: 88
Film wszedł do kin w 2002 roku. Pewna dziennikarka postanawia odkryć prawdę na temat kasety, której obejrzenie ma śmiertelne konsekwencje. Postanawia odkryć tajemnicę kasety.
10
liczba głosów: 43
Pewna reporterka telewizyjna  z kamerzystą śledzą akcję strażaków,którzy zostali wezwani do nagłego wypadku. Nagle dzieje się coś przerażającego , wszyscy zostają zamknięci w środku...
11
liczba głosów: 27
Główna bohaterka Mia, jej brat i trójka znajomych, wyjeżdżają do znajdującego się w leśnej głuszy domku. Odnajdują tam tajemniczą księgę, po jej otwarciu budzą demony uśpione w otaczającym ich lesie.
12
liczba głosów: 56
To ekranizacja powieści Stephena Kinga. Jack, dozorca hotelu pod wpływem demonów zaczyna popadać w obłęd i doprowadza do krwawej jatki. Z pensjonatu nie ma ucieczki, gdyż kontakt ze światem uniemożliwiła śnieżyca.
13
liczba głosów: 32
„Jeśli ktoś umiera w silnym gniewie lub żalu, wtedy rodzi się klątwa, która jak plama gromadzi się w miejscu śmierci. Ten kto na nią natrafi, zostanie pochłonięty przez jej wściekłość...”
14
liczba głosów: 43
Horror ten uznać można za klasyk gatunku. Premiera miała miejsce w 1968 roku. Młoda kobieta pod wpływem zatrutego deseru doznaje halucynacji, ma wrażenie, że została zgwałcona przez demona. Po tygodniu kobieta dowiaduje się o ciąży.
15
liczba głosów: 40
Klasyka. Dwunastoletnia dziewczynka zostaje opętana przez diabła, lekarze nie są w stanie pomóc, na pomoc przybywa egzorcysta.
16
liczba głosów: 39
To horror z 2006 roku. Akcja toczy się na środku pustkowia w Nowym Meksyku, gdzie utknęła przyczepa wycieczkowiczów. Cała rodzina walczy o życie atakowana przez grupę kanibali.
17
liczba głosów: 43
Horror miał premierę w 2014 roku. Nowojorski policjant podejmuje się współpracy z egzorcystą, by rozwikłać nietypową sprawę.
18
liczba głosów: 84
Horror jest ekranizacją koltowej powieści Stephen’a Kinga o tym samym tytule. Powstały dwie wersje filmu. Pierwszą wydano w 1990 roku, drugą natomiast po 27 latach.
19
liczba głosów: 44
Horror miał premierę w 2018 roku, jednakże uważany jest za jednego z lepszych ze swojego gatunku. Badana jest sprawa niewyjaśnionej śmierci zakonnica, która miała miejsce w rumuńskim klasztorze.
20
liczba głosów: 34
Grupę nastolatków męczą senne koszmary. Prześladuje ich mężczyzna ze spaloną twarzą- Freddy Krueger,który jest psychopatycznym mordercaądzieci.
21
liczba głosów: 33
Małżeństwo postanawia zaadoptować dziewczynkę z sierocińca. Jednakże niewinna dziewięciolatka okazuje się być sadystyczną morderczynią.
22
liczba głosów: 35
Postać Michaela Kovaka zostaje wcielona do Szkoły Egzorcyzmów. Tutaj poznaje ojca Lucasa, który poznaje go z mroczna strona wiary. Młody ksiądz musi stoczyć walkę ze swoimi demonami.
23
liczba głosów: 37
Pierwsza z siedmiu części filmu została wyprodukowana w 2003 roku. Na leśnej drodze dochodzi do stłuczki. Pasażerowie szukając pomocy natykają się na opuszczony dom i ludzkie ciała.
24
liczba głosów: 25
Baletnica z Ameryki rozpoczyna naukę na prestiżowej niemieckiej akademii tańca. Wkrótce odkrywa mroczne sekrety szkoły.
25
liczba głosów: 34
 Pierwsza wersja filmu miała premierę w roku 1981. W następnych latach wydano kilka kolejnych części filmu. Akcja toczy się w głębi lasu, gdzie grupa nastolatków przeprowadza seans spirytystyczny ściągając na siebie nieszczęście.
26
liczba głosów: 28
To produkcja z 2009 roku opowiadająca o losach dziewczynki wywodzącej się z patologicznej rodziny. Pracownica socjalna postanawia ją zaadoptować, jednakże zachowanie dziecka zaczyna przyprawiać ją o dreszcze… 
27
liczba głosów: 30
To film w reżyserii Matt’iego Reeaves’a. Młody chłopiec obdarza przyjaźnią dziewczynkę, która okazuje się być wyrachowanym  wampirem szukającym opiekuna, który będzie dostarczał jej pożywienia… ciepłej krwi.
28
liczba głosów: 35
Jest to seria filmów produkowanych od roku 1974. Głównym bohaterem jest Leatherface, czyli seryjny morderca. Na chwilę obecną wyprodukowano 8 części horroru.
29
liczba głosów: 40
To seria filmów opowiadających o zbrodniach seryjnego mordercy Johna Krammera. Wyprodukowano łącznie 8 części „Piły”.
30
liczba głosów: 31
 Film miał premierę w 2002 roku. Młody mężczyzna budzi się ze śpiączki w zupełnie innym świecie… Świecie opanowanym przez śmiercionośny wirus sprawiający, że ludzie stają się „zombie”.
31
liczba głosów: 27
 To jeden z pierwszych filmów, które powstały oraz pierwszy horror w historii. Agent nieruchomości i trafia do zamku wampira.
32
liczba głosów: 36
To seria filmów opowiadających o kosmicznych wyprawach, w trakcie których część załogi ponosi śmierć za sprawą sworzeń z innej planety.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Wykonanie strony WWW - Devilart