to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Rozrywka

Najpopularniejsze miejsca, by zrobić sobie zdjęcie

   Żyjemy w czasach, w których jadąc na wakacje, myślimy o tym, czy znajdziemy odpowiednie miejsce, by zrobić zdjęcie idealne. Na całe szczęście na świecie jest mnóstwo ich mnóstwo. Zostawiajcie łapki w górę pod miejscami, w których koniecznie chcecie mieć zdjęcie!

   Łapka w dół pod tymi, które Was nie przekonują!

1
liczba głosów: 104
 to zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych budowli na świecie. Została wybudowana w 1889r., aby upamiętnić setną rocznicę wybuchu rewolucji francuskiej. Jest symbolem europejskiego miasta miłości. Idealne miejsce na sesję zaręczynową lub ślubną.
2
liczba głosów: 105
 jest to tak zwana ,,Wieża Zegarowa’’, należąca do kompleksu Pałacu Westminsterskiego. Znajduje się przy słynnym londyńskim moście Westminster Bridge. Big Ben jest symbolem Londynu, dlatego też wiele osób pragnie zrobić sobie z nim zdjęcie.
3
liczba głosów: 103
 rzymski amfiteatr wybudowany w 80 r.n.e. Niegdyś służył jako miejsce walk gladiatorów, obecnie jest zabytkiem i zarazem pięknym miejscem na zdjęcie.
4
liczba głosów: 96
 znajduje się na terenie Niemiec, a dokładniej w stolicy, Berlinie. Jej budowa trwała w latach 1788 – 1791.  Jest uznawana za symbol Wolności i Pokoju.
5
liczba głosów: 81
słynny czerwony most łączący San Francisco z hrabstwem Marin. Datą otwarcia jest 1937r. Projektantem, a zarazem głównym inżynierem budowy był Joseph Strauss.
6
liczba głosów: 99
jedno z popularniejszych europejskich miejsc. Data jego budowy sięga XV wieku. Polecamy udać się na sesję zdjęciową wieczorem lub nocą i zrobić fotografię w blasku świateł Pragi.
7
liczba głosów: 78
14-metrowe, białe litery formujące napis HOLLYWOOD. Cała konstrukcja znajduje się w Los Angeles na Florydzie. Ukończenie budowy miało miejsce w 1923r.
8
liczba głosów: 92
jest jedną z droższych i popularniejszych dzielnic Nowego Jorku. Zapewne nieraz w filmach mieliście okazję podziwiać monumentalne wieżowce i Central Park.
9
liczba głosów: 96
tak zwany Zamek Śpiącej Królewny, znajdujący się w parku rozrywki Disneyland. Jeśli zamierzasz wybrać się do tego niesamowitego parku rozrywki, w którym na pewno spędzisz czas przepełniony magią Disneya, musisz koniecznie zrobić sobie zdjęcie pod tym urokliwym zamkiem.
10
liczba głosów: 90
jest to najwyższy budynek w całej Polsce, znajdujący się w centrum Warszawy. Ma 42 piętra i aż 231 m, a z góry możemy podziwiać panoramę naszej stolicy. Otwarcie miało miejsce w 1955r. Warto zrobić sobie fotkę z budowlą będącą symbolem Warszawy!
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Rozrywka
Rozrywka
2408 osób głosowało na to
Najlepszy Hip-hopowy polski teledysk 2018
Rozrywka
Rozrywka
2297 osób głosowało na to
Najbardziej wyczekiwany film w 2019 roku
Rozrywka
2119 osób głosowało na to
Najlepsza konsola do gier wszech czasów
Wykonanie strony WWW - Devilart