to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Zdrowie i uroda

Najpiękniejsza modelka Plus Size

   W naszym nowoczesnym świecie modę i trendy wyznaczają media. Pozornie może się wydawać, że piękne jest to, co popularne. Czy na pewno? Wspaniałym przykładem ukazującym, że uroda może przyjmować różne oblicza, są modelki plus size. Kobiety, które odniosły sukces w branży modelingu, pomimo tego, iż noszą większe od standardowych rozmiary ubrań i czasem nawet mają nadwagę.

   Która z pań jest Waszym zdaniem najpiękniejsza? Łapka w górę pod Waszymi ulubionymi postaciami! Łapka w dół, jeżeli któraś z propozycji Wam nie odpowiada!

1
liczba głosów: 14
 To 29-letnia amerykańska modelka plus size. Zabłysnęła reklamując markę ubrań Levi’s dla magazynu Vogue. Marquita zachwyca swoją urodą, a tusza zdecydowanie dodaje jej uroku.
2
liczba głosów: 12
To modelka, która stała się niezwykle popularna na portalu Instagram. To dzięki pogodzie ducha i pozytywnemu nastawieniu do siebie i swojego ciała zdobyła tak wielu fanów. Iskra nie uznaje retuszu i nie wstydzi się tego, jaka jest.
3
liczba głosów: 11
 Ashley to 31-letnia amerykańska modelka. Karierę zaczynała już w 2000 roku. Można stwierdzić, że wzbudza kontrowersje, gdyż jedni się nią zachwycają, inni natomiast twierdzą, że jest „zbyt gruba”. Jednak trzeba przyznać, że Ashley to piękna kobieta, a jej postawa do własnego ciała i jego mankamentów jest godna naśladowania.
4
liczba głosów: 10
To amerykańska modelka mająca 175 cm wzrostu. Tara nosi rozmiar 46 i jest z tego dumna. To główna propagatorka zmian w modzie plus size. Jej założeniem jest zmiana mentalności ludzi, a także urozmaicenie  kolekcji ubrań dla kobiet takich, jak ona.  
5
liczba głosów: 10
To 22-letnia modelka pochodząca z Meksyku. Jailyne to postać rozpoznawalna ze względu na swoją nietypową figurę, czyli wąska talia, płaski brzuch oraz bardzo szerokie biodra i duże uda. Wiele kobiet zazdrości jej kształtów. Ojeda zajmuje się również promowaniem zdrowego trybu życia oraz ćwiczeń fitness.
6
liczba głosów: 10
 To modelka irlandzkiego pochodzenia. Głównym celem działalności Louise jest uświadamianie kobiet, że zbyt niska waga nie służy ich zdrowiu i w konsekwencji może doprowadzić do groźnych chorób, np. anoreksji.
7
liczba głosów: 11
 To 38-letnia modelka pochodzenia brazylijskiego. Jej droga do kariery wcale nie była prosta. Fluvia w 1996 roku przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie zajmowała się dziećmi oraz pracowała jako gospodyni. Jej uroda została po pewnym czasie doceniona przez magazyn Vogue.
8
liczba głosów: 10
 To jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie mody. Crystal zaczynała karierę w bardzo młodym wieku. Niestety, starając się utrzymać odpowiednią wagę przestała jeść, co stało się przyczyną poważnej choroby, anoreksji. W pewnym momencie modelce udało się ją zwalczyć, przybrać na wadze i w konsekwencji odnieść sukces jako modelka plus size.
9
liczba głosów: 12
 To polska modelka plus size, szef kuchni, a także jurorka programu „Supermodelka Plus Size”. Ewa zrobiła karierę biorąc udział w programie „Hell’s Kitchen”. Pomimo tego, że nie wygrała show, to doceniono jej obfite kształty, co przyczyniło się do rozwoju jej kariery w modelingu.
10
liczba głosów: 8
Urodzona 14 czerwca 1993r. Możemy ja zaliczyć modelek Plus Size
11
liczba głosów: 11
 To australijska modelka mająca 189 cm wzrostu. Robert, pomimo tego, że nosi ubrania w rozmiarze 44/46 wydaje się być szczupłą osobą. Niestety jej waga przekraczała normy wyznaczone dla „standardowych” modelek, dlatego właśnie zaczęła robić karierę jako modelka plus size.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Zdrowie i uroda
Zdrowie i uroda
2361 osób głosowało na to
Zagłosuj na najskuteczniejszą dietę
Zdrowie i uroda
1799 osób głosowało na to
Twoje ukochane damskie perfumy
Zdrowie i uroda
Zdrowie i uroda
Wykonanie strony WWW - Devilart