to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Rozrywka

Najlepszy teleturniej wszechczasów

   Programy rozrywkowe od lat cieszą się ogromną popularnością. Niektóre sprawdzają poziom wiedzy uczestników, inne refleks, bądź zdolności muzyczne. Jedne angażują cele brytów, w innych natomiast biorą udział „zwykli” ludzie – ochotnicy. Jedno jest pewne, w teleturniejach w grę wchodzi nie tylko rozrywka, ale także ogromne pieniądze. Który z teleturniejów uznalibyście na najlepszy?

   Łapka w górę pod najlepszymi propozycjami, łapka w dół pod tymi teleturniejami, za którymi nie przepadacie!

1
liczba głosów: 7
Początkowo emitowano go w latach 1992-1998. Przez długi okres czasu funkcję prowadzącego pełnił Wojciech Pijanowski. W roku 2007 wznowiono emisję programu.
2
liczba głosów: 7
To bardzo popularny teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego. Początek emisji miał miejsce w 1999 roku w stacji TVN. Gracze mają do wyboru jedną z czterech odpowiedzi do każdego pytania. W trakcie rozgrywki mogą skorzystać z trzech kół pomocniczych.
3
liczba głosów: 7
To jeden z najbardziej popularnych teleturniejów w Polsce. Prowadzącym jest Karol Strasburger, który słynie z nietypowego poczucia humoru. W rozgrywce biorą udział dwie drużyny, których zadaniem jest zdobycie jak największej ilości punktów.
4
liczba głosów: 6
 Pierwszy odcinek teleturnieju został wyemitowany w 1994 roku przez stację TVP2. Od tego momentu program prowadzi Tomasz Sznuk. Uczestnicy odpowiadają na pytania, które sprawdzają ich wiedzę.
5
liczba głosów: 5
 Teleturniej emitowany przez stację TVP1 latami prowadzony był przez  Roberta Janowskiego, natomiast obecnym prowadzącym jest piosenkarz znany jako Norbi. Zadaniem uczestników było odgadnięcie na podstawie nut tytułu piosenki.
6
liczba głosów: 6
 Teleturniej prowadzi polski aktor Łukasz Nowicki. Pierwszy odcinek można było obejrzeć w roku 2011 w stacji TVP2.  W rozgrywce bierze udział dwóch uczestników, którzy dysponują banknotami o wartości miliona złotych. Pieniądze kładą na zapadniach z odpowiedziami odpowiedzi. Jeżeli ich wybór nie był prawidłowy pieniądze „zapadają się”.
7
liczba głosów: 6
 Trudno uwierzyć, ale ten teleturniej zaczęło emitować już w 1962 roku. Ostatni odcinek wyprodukowano w roku 2006. Prowadząca była Stanisława Ryster.
8
liczba głosów: 5
Teleturniej produkowany był od 1996 roku. Funkcję prowadzącego pełnił Kazimierz Kaczor. Koncepcja programu oparta była na produkcji amerykańskiej.
9
liczba głosów: 6
 To program rozrywkowy produkowany na antenie TVP2. Pierwowzorem był teleturniej „I Love My Country!”.  Dwie drużyny, w których skład wchodzili celebryci konkurowały ze sobą. Sprawdzano poziom ich wiedzy na temat naszej narodowości i kraju.
10
liczba głosów: 5
To teleturniej stacji TVN prowadzony przez Zygmunta Chajzera. W rozgrywce udział brały trzy rodziny. Wyznaczony przez drużynę uczestnik miał tydzień na przygotowanie się do wykonania trudnego zadania. Jeżeli udało mu się, to wygrywał samochód, a reszta drużyny wybrane przez siebie nagrody.
11
liczba głosów: 5
 Teleturniej emitowany przez stację TVP2. Prowadzącym był Maciej Miecznikowski. Sprawdzane były umiejętności wokalne uczestników, a także pamięć oraz refleks.
12
liczba głosów: 5
Teleturniej produkowany jedynie przez dwa lata (2004-2006). Oparty był na brytyjskiej licencji. Prowadząca była Kazimiera Szczuka. Program cieszył się ogromną widownią wynoszącą maksymalnie 3 mln widzów.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Rozrywka
Rozrywka
2408 osób głosowało na to
Najlepszy Hip-hopowy polski teledysk 2018
Rozrywka
Rozrywka
2297 osób głosowało na to
Najbardziej wyczekiwany film w 2019 roku
Rozrywka
2119 osób głosowało na to
Najlepsza konsola do gier wszech czasów
Wykonanie strony WWW - Devilart