to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Rozrywka

Najlepszy teleturniej wszechczasów

   Programy rozrywkowe od lat cieszą się ogromną popularnością. Niektóre sprawdzają poziom wiedzy uczestników, inne refleks, bądź zdolności muzyczne. Jedne angażują cele brytów, w innych natomiast biorą udział „zwykli” ludzie – ochotnicy. Jedno jest pewne, w teleturniejach w grę wchodzi nie tylko rozrywka, ale także ogromne pieniądze. Który z teleturniejów uznalibyście na najlepszy?

   Łapka w górę pod najlepszymi propozycjami, łapka w dół pod tymi teleturniejami, za którymi nie przepadacie!

1
liczba głosów: 16
To bardzo popularny teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego. Początek emisji miał miejsce w 1999 roku w stacji TVN. Gracze mają do wyboru jedną z czterech odpowiedzi do każdego pytania. W trakcie rozgrywki mogą skorzystać z trzech kół pomocniczych.
2
liczba głosów: 15
 Pierwszy odcinek teleturnieju został wyemitowany w 1994 roku przez stację TVP2. Od tego momentu program prowadzi Tomasz Sznuk. Uczestnicy odpowiadają na pytania, które sprawdzają ich wiedzę.
3
liczba głosów: 16
To jeden z najbardziej popularnych teleturniejów w Polsce. Prowadzącym jest Karol Strasburger, który słynie z nietypowego poczucia humoru. W rozgrywce biorą udział dwie drużyny, których zadaniem jest zdobycie jak największej ilości punktów.
4
liczba głosów: 9
Teleturniej był emitowany od 4 listopada 2002 do 25 lutego 2005 na antenie Polsatu, prowadzony przez Krzysztofa Ibisza.
5
liczba głosów: 15
 Teleturniej prowadzi polski aktor Łukasz Nowicki. Pierwszy odcinek można było obejrzeć w roku 2011 w stacji TVP2.  W rozgrywce bierze udział dwóch uczestników, którzy dysponują banknotami o wartości miliona złotych. Pieniądze kładą na zapadniach z odpowiedziami odpowiedzi. Jeżeli ich wybór nie był prawidłowy pieniądze „zapadają się”.
6
liczba głosów: 7
Teleturniej prowadzony przez Krzysztofa Ibisza, emitowyany od 13 kwietnia 2005 roku do 22 czerwca 2007 roku na antenie telewizji Polsat.Cechą gry był fakt, że gracz nie wiedział jaka jest wysokość stawki, o którą walczy. Wgląd na to jaka jest suma stawki mieli telewidzowie i prowadzący.
7
liczba głosów: 16
 To program rozrywkowy produkowany na antenie TVP2. Pierwowzorem był teleturniej „I Love My Country!”.  Dwie drużyny, w których skład wchodzili celebryci konkurowały ze sobą. Sprawdzano poziom ich wiedzy na temat naszej narodowości i kraju.
8
liczba głosów: 15
Początkowo emitowano go w latach 1992-1998. Przez długi okres czasu funkcję prowadzącego pełnił Wojciech Pijanowski. W roku 2007 wznowiono emisję programu.
9
liczba głosów: 13
 Teleturniej emitowany przez stację TVP1 latami prowadzony był przez  Roberta Janowskiego, natomiast obecnym prowadzącym jest piosenkarz znany jako Norbi. Zadaniem uczestników było odgadnięcie na podstawie nut tytułu piosenki.
10
liczba głosów: 14
Teleturniej produkowany jedynie przez dwa lata (2004-2006). Oparty był na brytyjskiej licencji. Prowadząca była Kazimiera Szczuka. Program cieszył się ogromną widownią wynoszącą maksymalnie 3 mln widzów.
11
liczba głosów: 14
 Trudno uwierzyć, ale ten teleturniej zaczęło emitować już w 1962 roku. Ostatni odcinek wyprodukowano w roku 2006. Prowadząca była Stanisława Ryster.
12
liczba głosów: 14
 Teleturniej emitowany przez stację TVP2. Prowadzącym był Maciej Miecznikowski. Sprawdzane były umiejętności wokalne uczestników, a także pamięć oraz refleks.
13
liczba głosów: 12
Teleturniej produkowany był od 1996 roku. Funkcję prowadzącego pełnił Kazimierz Kaczor. Koncepcja programu oparta była na produkcji amerykańskiej.
14
liczba głosów: 13
To teleturniej stacji TVN prowadzony przez Zygmunta Chajzera. W rozgrywce udział brały trzy rodziny. Wyznaczony przez drużynę uczestnik miał tydzień na przygotowanie się do wykonania trudnego zadania. Jeżeli udało mu się, to wygrywał samochód, a reszta drużyny wybrane przez siebie nagrody.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Rozrywka
Rozrywka
7260 osób głosowało na to
Największe błędy popełnione po alkoholu
Rozrywka
Rozrywka
2499 osób głosowało na to
Najlepszy Hip-hopowy polski teledysk
Wykonanie strony WWW - Devilart