to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Rozrywka

Najlepszy sposób na spędzenie majówki, gdy pogoda nie dopisuje.

Pogoda charakteryzuje się zmiennością, przez co potrafi skutecznie pokrzyżować nam plany. Wymarzona majówka na plaży, spływ kajakowy, czy wycieczka rowerowa? Brzmi wspaniale, lecz niestety warunki atmosferyczne nie zawsze sprzyjają nam w realizacji planów. Odpowiedź na pytanie jak spędzić długi weekend staje się trudna, gdy pada deszcz i jest zimno. Ale nie musicie się martwić, bo specjalnie dla Was przygotowaliśmy propozycje spędzenia deszczowej majówki! Głosujcie na najlepsze pomysły! Łapka w dół pod tymi, które do Was nie przemawiają.

1
liczba głosów: 38
Majówka, to czas na odpoczynek, więc jeżeli czujesz się przemęczony/-a, to leniwy wieczór z książką w ręku, to coś dla Ciebie! Natomiast, jeżeli jesteś fanem seriali, to długi weekend daje Ci szansę, żeby ze spokojem obejrzeć nowe sezony Twoich ulubionych produkcji.
2
liczba głosów: 38
To wspaniała propozycja na aktywne spędzenia majówki dla całej rodziny. Dzieci uwielbiają zabawę w wodzie i na zjeżdżalniach.
3
liczba głosów: 30
Pomysł ten na pewno spodoba się Waszym pociechom! W miejscach tych możemy podziwiać ciekawe gatunki zwierząt morskich.
4
liczba głosów: 28
Możecie być pewni, że to będzie niezapomniana noc! Przygotujcie zapas jedzenia i stwórzcie prędzej listę filmów, które chcielibyście zobaczyć.
5
liczba głosów: 26
Taki wyjazd to połączenie rozrywki i nauki. Wasze dzieci z pewnością będą zadowolone! Jednymi z najbardziej popularnych centrów nauki są: Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, Centrum Nauki Experyment w Gdyni, Centrum Hewelianum w Gdańsku oraz Centrum Leonardo da Vinci w Chęcinach.
6
liczba głosów: 26
To zawsze dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu, zwłaszcza dla miłośników filmu i nie tylko. Repertuar filmów jest z reguły na tyle różnorodny, że każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
7
liczba głosów: 31
To ciekawa opcja dla osób, które uwielbiają kontakt z naturą. W palmiarni możemy podziwiać wiele egzotycznych gatunków roślin. Warto chociaż raz w życiu udać się w takie miejsce!
8
liczba głosów: 28
To pomysł dla osób lubiących sport i zdrową rywalizację. Na torze kartingowym lub na ściance wspinaczkowej z pewnością nie będziecie się nudzić!
9
liczba głosów: 27
Na pozór ten sposób spędzania wolnego czasu może wydawać się nieco nudny, lecz w Polsce istnieje wiele ciekawych muzeów i zamków, które warto zobaczyć. Są to np. Muzeum Powstania Warszawskiego, Rogalowe Muzeum, Muzeum Motoryzacji, zamek w Gołubiu-Dobrzyniu, Malborku, czy w Mosznej.
10
liczba głosów: 15
 Towarzystwo przyjaciół połączone z rywalizacją, pomysł wydaje się być interesujący.
11
liczba głosów: 20
To idealna propozycja dla osób, które potrzebują zaznać spokoju, wypocząć, zrelaksować się i zmienić otoczenie.
12
liczba głosów: 16
To wspaniała opcja dla całej rodziny. Dodatkowym atutem kręgielni jest fakt, że znajdują się one prawie w każdym, nawet małym miasteczku.
13
liczba głosów: 10
Nic dodać nic ująć.
14
liczba głosów: 7
 Filmy, seriale bardzo często oglądane na komputerze, mogą stać się ciekawą opcją spędzenia czasu, szczególnie we dwoje.
15
liczba głosów: 22
Możecie być pewni, że Wasze pociechy będą zachwycone również wizytą w parku trampolin.
16
liczba głosów: 16
To ciekawa opcja zarówno dla całej rodziny, jak i grona przyjaciół. Wybierzcie kilka ciekawych przepisów na smaczne dania i do dzieła! Wspólne gotowanie daje wiele radości, a także uczy współpracy.
17
liczba głosów: 14
Mogłoby się wydawać, że wyjście do restauracji, to nic specjalnego, lecz jest to prosty sposób na miłe spędzenie czasu. Na dodatek wiele z nich oferuje nam naprawdę niesamowite przysmaki. Wielką popularnością cieszą się np. naleśnikarnie lub burgerownie.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Wykonanie strony WWW - Devilart