to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

Najlepszy sposób, by podnieść motywację

    W życiu każdego z nas przychodzą takie chwile, gdy najzwyczajniej w świecie jesteśmy zmęczeni, znużeni codziennością i zdemotywowani. Nie łatwo się wówczas przełamać i zrealizować swoje założenia.

   Ale nie martwcie się, przygotowaliśmy dla Was listę najlepszych sposobów, by podnieść motywację. Dawajcie łapki w górę na najskuteczniejsze Waszym zdaniem sposoby, a łapkę w dół na te, które niekoniecznie się u Was sprawdzają.

1
liczba głosów: 8
 Pozytywne myśli pozwalają nam zmienić podejście do życia, a odpowiednie podejście potrafi zdziałać cuda.
2
liczba głosów: 8
 Ich obecność na pewno pomoże Ci w dojściu do tego, czego pragniesz. Ważne jest, by mieć do kogo się zwrócić, gdy przechodzimy gorsze chwile.
3
liczba głosów: 9
 Dobra organizacja jest kluczem do sukcesu. Rozpisuj sobie zadania do wykonania. Staraj się dobrze wykorzystać czas. Nie zapominaj o aktywności fizycznej i odpoczynku.
4
liczba głosów: 8
Łatwiej jest nam podjąć jakąkolwiek aktywność, gdy wiemy, co chcemy osiągnąć. Wyznaczanie sobie celu ułatwia nam podejmowanie decyzji, które przybliżą nas do niego.
5
liczba głosów: 6
Nagroda sprawia, że jesteśmy bardziej zmotywowani. Jeżeli uda Ci się zrealizować wyznaczone zadania, to zrób coś, co sprawi Ci przyjemność i zrelaksować się.
6
liczba głosów: 6
Odpoczynek jest niezwykle istotny, pozwala zachować równowagę i zregenerować siły, które będą potrzebne do dalszego działania.
7
liczba głosów: 8
 Łatwiej jest zrealizować jedną małą rzecz naraz.
8
liczba głosów: 6
 Wyobrażaj sobie, że już osiągnąłeś cel, do którego dążysz. Poczuj radość z sukcesu i bądź wdzięczny.
9
liczba głosów: 6
Inspiracja sprawia, że zaczynamy marzyć i pragnąć zrealizować marzenia. Mogą się nią stać osoby, którym udało się dojść do wymarzonego celu i osiągnąć sukces.
10
liczba głosów: 5
To sprawi, że będziesz świadomy ile już osiągnąłeś i ile zrobiłeś. Nic nie motywuje bardziej, niż świadomość, że jesteśmy już o krok od sukcesu. 
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Inne
Inne
3178 osób głosowało na to
Ile Niedziel Handlowych w miesiącu?
Inne
2466 osób głosowało na to
Najsolidniejsza marka samochodów
Inne
2200 osób głosowało na to
Najbardziej niesamowita rzeźba świata
Wykonanie strony WWW - Devilart