to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

Najlepszy sposób, by podnieść motywację

    W życiu każdego z nas przychodzą takie chwile, gdy najzwyczajniej w świecie jesteśmy zmęczeni, znużeni codziennością i zdemotywowani. Nie łatwo się wówczas przełamać i zrealizować swoje założenia.

   Ale nie martwcie się, przygotowaliśmy dla Was listę najlepszych sposobów, by podnieść motywację. Dawajcie łapki w górę na najskuteczniejsze Waszym zdaniem sposoby, a łapkę w dół na te, które niekoniecznie się u Was sprawdzają.

1
liczba głosów: 6
 Dobra organizacja jest kluczem do sukcesu. Rozpisuj sobie zadania do wykonania. Staraj się dobrze wykorzystać czas. Nie zapominaj o aktywności fizycznej i odpoczynku.
2
liczba głosów: 6
 Pozytywne myśli pozwalają nam zmienić podejście do życia, a odpowiednie podejście potrafi zdziałać cuda.
3
liczba głosów: 5
Łatwiej jest nam podjąć jakąkolwiek aktywność, gdy wiemy, co chcemy osiągnąć. Wyznaczanie sobie celu ułatwia nam podejmowanie decyzji, które przybliżą nas do niego.
4
liczba głosów: 5
 Ich obecność na pewno pomoże Ci w dojściu do tego, czego pragniesz. Ważne jest, by mieć do kogo się zwrócić, gdy przechodzimy gorsze chwile.
5
liczba głosów: 5
Nagroda sprawia, że jesteśmy bardziej zmotywowani. Jeżeli uda Ci się zrealizować wyznaczone zadania, to zrób coś, co sprawi Ci przyjemność i zrelaksować się.
6
liczba głosów: 6
 Łatwiej jest zrealizować jedną małą rzecz naraz.
7
liczba głosów: 4
Odpoczynek jest niezwykle istotny, pozwala zachować równowagę i zregenerować siły, które będą potrzebne do dalszego działania.
8
liczba głosów: 5
Inspiracja sprawia, że zaczynamy marzyć i pragnąć zrealizować marzenia. Mogą się nią stać osoby, którym udało się dojść do wymarzonego celu i osiągnąć sukces.
9
liczba głosów: 5
 Wyobrażaj sobie, że już osiągnąłeś cel, do którego dążysz. Poczuj radość z sukcesu i bądź wdzięczny.
10
liczba głosów: 4
To sprawi, że będziesz świadomy ile już osiągnąłeś i ile zrobiłeś. Nic nie motywuje bardziej, niż świadomość, że jesteśmy już o krok od sukcesu. 
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Inne
Inne
3125 osób głosowało na to
Ile Niedziel Handlowych w miesiącu?
Inne
2331 osób głosowało na to
Najsolidniejsza marka samochodów
Inne
2188 osób głosowało na to
Najbardziej niesamowita rzeźba świata
Inne
1954 osób głosowało na to
10 najczęstszych postanowień noworocznych
Wykonanie strony WWW - Devilart