to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Zdrowie i uroda

Najlepszy oczyszczacz powietrza

   Świeże powietrze daje nam gwarancję zdrowia. Co zrobić, gdy mieszkamy w dużym mieście, w którym powietrze jest zanieczyszczone przez spaliny samochodów, dymy z fabryk i kotłowni? Najlepszym rozwiązaniem jest zakup oczyszczacza powietrza.

   Przygotowaliśmy dla Was listę najlepszych oczyszczaczy. Głosujcie na te, które sprawiły się w Waszych domach! Łapka w dół pod odświeżaczami, których nie polecacie.

1
liczba głosów: 74
To jeden z najlepszych odświeżaczy wyprodukowanych przez markę Sharp. Idealny dla dużych metraży. Wysoka wydajność, praca w trybie cichym i energooszczędność są wielkimi atutami tego modelu.
2
liczba głosów: 81
To oczyszczacz, którego funkcje są zbliżone do modelu Woods ELFI900 Anty Smoke. Także oczyszcza powietrze z bakterii, wirusów, pleśni i alergenów, a nawet z sierści. Produkt jest rekomendowany przez Fundację Europejskiego Centrum Badań Alergii.
3
liczba głosów: 80
Oczyszczać, który działa wydajnie na powierzchni do około 75m². Oprócz podstawowych funkcji, które posiada każdy oczyszczacz, to Stadler wyposażony jest w dodatkowy czujnik gazu.
4
liczba głosów: 92
 Urządzenie zdobyło wielką popularność w Chinach, gdzie jakość powietrza jest coraz niższa. Jako, że firma Xiaomi zajmuje się głównie produkcją smartfonów i aplikacji, to producenci postanowili umożliwić sterowanie oczyszczaczem poprzez aplikację zainstalowaną na telefonie lub tablecie. Model Pro posiada także wyświetlacz, który na bieżąco informuje nas o stanie powietrza w naszym mieszkaniu.
5
liczba głosów: 78
 Ten model oczyszcza powietrze z dymu tytoniowego, pyłków kwiatowych i innych alergenów, a także z wirusów i bakterii, a nawet z pleśni. Zdecydowaną zaletą jest fakt, iż neutralizuje on zapachy.
6
liczba głosów: 66
Urządzenie wyposażone jest w filtr HEPA oraz z filtr węglowy, dzięki czemu dobrze i skutecznie oczyszcza powietrze. Warto wspomnieć, że Boneco posiada także wbudowany jonizator.
7
liczba głosów: 76
 Zaletą tego oczyszczacza jest fakt, iż filtr możemy wymieniać co około 500 dni. Dodatkowym atutem jest kolorystyka. Model ten dostępny jest w delikatnym odcieniu różowego złota.
8
liczba głosów: 69
 Produkt pochodzenia niemieckiego. Uważany jest za bardzo cichy i wydajny sprzęt. Posiada czujniki do wykrywania gazów i pyłów. Z oczyszczaczem możemy łączyć się przez aplikację dzięki połączeniu z Wi-Fi.
9
liczba głosów: 69
Oprócz jonizatora ma wbudowaną lampę UV, która usuwa zanieczyszczenia. Odświeżać niweluje zapachy i oczyszcza powietrze z toksyn, dymów, pyłów, alergenów i bakterii.
10
liczba głosów: 74
Urządzenie jest bardzo ciche. Wskaźnik świetlny informuje nas o stanie powietrza w naszym domu.
11
liczba głosów: 10
12
liczba głosów: 1
To bardzo dobre rozwiązanie dla osób skarżących się na dolegliwości związane ze smogiem. Szczególnie polecany dla alegrików, palaczy, astmatyków.   
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Zdrowie i uroda
Zdrowie i uroda
1798 osób głosowało na to
Twoje ukochane damskie perfumy
Zdrowie i uroda
1275 osób głosowało na to
Co najbardziej kręci nas w kobietach?
Zdrowie i uroda
Zdrowie i uroda
1138 osób głosowało na to
Najlepsze palety do makijażu
Wykonanie strony WWW - Devilart