to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Dziecko

Najlepsze piosenki dla dzieci

   Muzyka jest nieodłączną częścią naszego życia. Gdy dzieci są małe, śpiewa się im kołysanki. Później poznają piosenki z bajek albo po prostu z YouTube. Przygotowaliśmy dla Was listę 10 najbardziej popularnych utworów muzycznych dla dzieci.

   Głosujcie na piosenki, których słuchają Wasze dzieci. Łapka w dół na utwory, które nie przypadły do gustu Waszym pociechom.
 

 

1
liczba głosów: 142
 Utwór zespołu Mini Disco, który zdobył na YouTube około 166 mln wyświetleń. Melodia została zaczerpnięta z popularnej zabawy „kaczuchy”.
2
liczba głosów: 145
To piosenka z bajki „Kraina lodu” wydanej w 2013 roku przez korporację Disney. Utwór w bajce śpiewa Elsa, która zamienia całe królestwo w tytułową krainę lodu.
3
liczba głosów: 143
To piosenka ukazująca przygody czterech słoni, które udały się na wyprawę i wzajemnie sobie pomagają. Oficjalna wersja piosenki na stronie YouTube doczekała się ok. 8,5 mln wyświetleń.
4
liczba głosów: 125
To utwór nawiązujący do serii pluszaków wydanych przez market Biedronka. Zdecydowany hit wśród przedszkolaków.
5
liczba głosów: 118
 To piosenka z bajki „Kubuś Puchatek”, która opowiada o przygodach Kubusia i jego przyjaciół: Prosiaczka, Kłapouchego, Królika, Maleństwa, Mamy Kangurzycy oraz chłopca Krzysia. Bajka powstała na podstawie książki brytyjskiego pisarza A.A. Milne’a.
6
liczba głosów: 132
To utwór z bajki „Król Lew”. Przedstawia historię miłości głównego bohatera bajki, Simby i lwicy Nali.
7
liczba głosów: 113
 Ta piosenka od wielu lat cieszy się popularnością wśród maluchów, a także w kręgach harcerskich. Na YouTube zdobyła ponad 28 mln odsłon.
8
liczba głosów: 105
Rytmiczny utwór z animowanym teledyskiem podbił serca wielu dzieci. Jest swego rodzaju wirtualna wycieczka po zoo, gdzie nasze pociechy maja możliwość poznać różne gatunki zwierząt.
9
liczba głosów: 126
Piosenkę z bajki „Pocahontaz” najczęściej możemy słyszeć w wykonaniu Edyty Górniak, natomiast oryginał śpiewa Vanessa Williams. Naszym zdaniem „Kolorowy wiatr” polska wersja brzmi zdecydowanie lepiej.
10
liczba głosów: 101
 To piosenka z bajki „Vaiana – Skarb Oceanu” w wykonaniu Krzysztofa Maleńczuka.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Dziecko
Dziecko
1256 osób głosowało na to
Pierwszy zwierzak dla Twojego dziecka
Dziecko
1250 osób głosowało na to
Najlepsze piosenki dla dzieci
Dziecko
1097 osób głosowało na to
Jak pozbyć się kataru u dziecka.
Wykonanie strony WWW - Devilart