to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Zdrowie i uroda

Najlepsze palety do makijażu

 

   Cienie do oczu - to dzięki nim Nasze spojrzenie nabiera głębi. Różnorodne kolory pozwalają Nam stworzyć makijaż oka na każdą okazję. Ale jaką paletkę wybrać? Szukasz cieni odpowiednich na codzień? A może chcesz wypróbować czegoś nowego?

 Poniżej znajdziesz listę najchętniej kupowanych paletek w ostatnim czasie.

    Sprawdź jak głosują inni i wybierz najlepszą dla siebie. Pomóż także innym dając łapkę w góre lub w dół, jesli miałaś doczynienia z którąś z przedstawionych paletek do makijażu.

  Jeśli brakuje twojego ulubionego produktu, dodaj go do listy!

 

 


 

 

1
liczba głosów: 134
18 limitowanych cieni w tonacji różowego złota zamkniętych w uroczej paletce marki Huda Beauty. W środku znajdziemy cienie o wykończeniu matowym. metalicznym i błyszczącym.
2
liczba głosów: 109
Kultowa paletka marki Anastasia Beverly Hills posiada 14 świetnie napigmentowanych cieni matowych i błyszczących, dzięki którym Twój makijaż oka będzie miał piękne nasycone kolory.
3
liczba głosów: 123
W metalowej paletce znajdziemy 18 pięknie pachnących cieni. Paletka idealnie się sprawdzi do stworzenia wiosennego makijażu oka
4
liczba głosów: 100
Kolejna paletka marki Anastasia Beverly Hills - to 14 nowych dobrze napigmentowanych cieni do nakładania na sucho i mokro. Wspaniałe kolory pozwolą Ci na stworzenie wymarzonego makijażu !
5
liczba głosów: 120
Paletka stworzona przez markę Morphe i Jaclyn Hill posiada aż 35 cieni o wykończeniu matowym i satynowym. Różnorodne kolory pozwolą Ci stworzyć wiele nie powtarzalnych makijaży. 
6
liczba głosów: 128
Wspaniałe różnorodne kolory, ultramocna pigmentacja i bezproblemowe blendowanie - wszystko zamknięte w paletce marki Juvia’s Place inspirowanej klimatem wschodu
7
liczba głosów: 72
10 mocno napigmentowanych cieni, które bardzo dobrze się blendują - z nimi stworzysz swój dzienny jak i wieczorowy makijaż oka. Paletka inspirowana pudełkiem czekoladek.
8
liczba głosów: 116
12 matowych cieni od marki Tarte - cienie wzbogacone w witamine E, która łagodzi oraz koi Naszą skórę
9
liczba głosów: 128
Paletka 9 cieni stworzona przez słynną markę Kylie Cosmetics. Znajdziemy w niej cienie od beżów i brązów po odcienie czerwieni i złota
10
liczba głosów: 108
  Cudowna paletka Moondust, posiada 8 wspaniałych migotliwych cieni. Cudowne brokatowe kolory, dzięki nim stworzysz olśniewający makijaż nie z tej ziemi !     
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Zdrowie i uroda
Zdrowie i uroda
1798 osób głosowało na to
Twoje ukochane damskie perfumy
Zdrowie i uroda
1275 osób głosowało na to
Co najbardziej kręci nas w kobietach?
Zdrowie i uroda
Zdrowie i uroda
1138 osób głosowało na to
Najlepsze palety do makijażu
Wykonanie strony WWW - Devilart