to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

Najlepsze miejsca na zimowe wakacje

   Nastała idealna pora na planowanie swoich ferii zimowych, które nieuchronnie się zbliżają. Niektórzy cały rok czekają na ukochaną zimę, podczas której mają możliwość nauczenia się nowych trików narciarskich. Inni preferują relaks na zapierających dech w piersiach plażach.

   Głosujcie na Wasze ulubione miejsce! Dawajcie łapkę w dół na propozycje, które Wam nie odpowiadają.

 

1
liczba głosów: 112
przejażdżka kolejką linową i spacer po Krupówkach to obowiązkowy punkt Twojej wycieczki do Zakopanego. Koniecznie musisz zobaczyć panoramę Tatr i Czerwone Wierchy.
2
liczba głosów: 84
dla fanów narciarstwa i snowboardu. Stoki narciarskie w najwyższych europejskich górach, Alpach. We Włoszech nie brakuje również ekskluzywnych hoteli i imponujących widoków.
3
liczba głosów: 91
 to małe miasteczko położone w województwie Śląskim przy Górach Izerskich. Znajdują się tam szlaki turystyczne, wyciągi narciarskie, trasy rowerowe i uzdrowiska.
4
liczba głosów: 91
hotele znajdują się między innymi w Mikołajkach na Mazurach, w Wiśle, w Białymstoku i Karpaczu (z pokojami w których możemy podziwiać piękne górskie krajobrazy).
5
liczba głosów: 97
jeżeli szukasz miejsca, w którym niezależnie od pogody znajdziesz jakieś zajęcia, jest to idealna miejscowość. W ofercie Krynicy-Zdrój znajdziesz nartostrady, sankostrady, piękne widoki i kolejki gondolowe.
6
liczba głosów: 86
ekskluzywne wczasy na jednej z amerykańskich wysp. Jeśli zastanawiasz się co, oprócz podziwiania rajskich widoków, możesz robić na Dominikanie, to polecamy kultową atrakcję - pływanie z delfinami.
7
liczba głosów: 94
 jeśli nie przepadasz za sportami zimowymi i przymrozkami to polecamy hiszpańskie wyspy. Zapierające dech w piersiach widoki plaż nad Oceanem Atlantyckim to wymarzone wakacje niejednej osoby.
8
liczba głosów: 89
 kolejna rajska hiszpańska wyspa położona nad Morzem Śródziemnym. Parki rozrywki, parki wodne, malownicze plaże, Katedra w Palma de Mallorca, Zamek Bellver to miejsca, które musisz zobaczyć będąc na Majorce.
9
liczba głosów: 14
 miasto w województwie dolnośląskim, położone jest w Sudetach Zachodnich
10
liczba głosów: 100
wbrew pozorom ferie zimowe nad morzem to nie taki zły pomysł. Zdrowe, jodowe powietrze, luksusowe hotele i piękne widoki, to idealna alternatywa na zimowy wypoczynek.
11
liczba głosów: 82
 państwo położone w południowo-wschodniej Azji. Warto zobaczyć Bangkok, jak i imponujące plaże i góry. Na brak różnorodności narzekać w Tajlandii nie można. Na pewno ferie zimowe w Tajlandii będą niezapomniane.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Inne
Inne
3178 osób głosowało na to
Ile Niedziel Handlowych w miesiącu?
Inne
2466 osób głosowało na to
Najsolidniejsza marka samochodów
Inne
2200 osób głosowało na to
Najbardziej niesamowita rzeźba świata
Wykonanie strony WWW - Devilart