to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

Najlepsze lekarstwo na zdradę

   Rozstanie - znowu samotność? Porzucenie jest bardzo bolesne, kieruje Tobą złość, smutek oraz pytanie "Co zrobiłem źle?" Jedni twierdzą, że czas leczy rany, ale co zrobić gdy ból po odejściu ukochanej osoby jest tak wielki, że nie umiemy normalnie egzystować - jeść, spać czy też chodzić do pracy? Przedstawiamy Wam listę najlepszych lekarstw na zdradę!

   Który sposób poprawiłby Ci samopoczucie i pomógł chodź na chwilę zapomnieć o swoim ex? Zagłosuj na każdą pozycję na liście. Jeśli chodzi Ci po głowie jakiś inny sposób odreagowania po tym traumatycznym wydarzeniu, dodaj go na końcu listy.

1
liczba głosów: 81
Kto Nas tak wysłucha jak nie Nasza najlepsza przyjaciółka? To Ona przez godziny potrafi słuchać o Twoim ex i upewni Cię tylko w tym, że to co się wydarzyło to nie Twoja wina,
2
liczba głosów: 71
Mówi się, że nowa fryzura u kobiety to nowy etap życia, a tymbardziej, że wiele z Nas lubi się zmieniać. Nowy image z pewnością sprawi, że poczujemy się jeszcze piękniejsze !
3
liczba głosów: 66
Co Nam kobietą tak jeszcze poprawia humoru jak nowa sukienka czy bluzka? Zaszalej i kup ubranie o którym marzyłaś od dłuższego czasu, ale wciąż odwlekałaś zakup ze względu na cenę :)
4
liczba głosów: 74
Lekarstwem na starą miłość może być nowa. A jeśli dać szanse mężczyźnie, który od dawna się o Nas stara?
5
liczba głosów: 73
Czy odwiedziny sklepu monopolowego i kupienie butelki alkoholu, w którym utopisz swój smutek to oby na pewno dobry pomysł?
6
liczba głosów: 72
Nowe miejsce, nowa przygoda ! Łap walizkę i wyjedź na zazłużony odpoczynek gdzie tylko zechcesz - przecież teraz nikt i nic Cię nie ogranicza.
7
liczba głosów: 76
Na złość świetnym rozwiązaniem jest siłownia ! Możesz się wyżyć na worku treningowym, a przy okazji wyobrazić sobie że to Twój były ;)
8
liczba głosów: 73
Czy przygodny seks może sprawić, że poczujesz się dowartościowana? Sama oceń, czy to na pewno dobry sposób  na złamane serce...
9
liczba głosów: 61
Duże pudełko lodów zawsze pomaga ! Do tego dobra komedia (byle nie romantyczna) i od razu stajemy się szczęśliwsze - najedzone pustymi kaloriami, które tak często liczymy i rozśmieszone do łez.
10
liczba głosów: 63
Usiądź wygodnie i chwyć w rękę swoją ulubioną książkę, a być może znajdziesz w niej rozwiązanie Twojej sytuacjii ?
11
liczba głosów: 61
Nocna impreza, drinki i szalone tańce do rana ! To sposób, który na chwile sprawi, że w wirze zabawy zapomnimy o zdradzie, tylko pomyśl o porannym kacu...
12
liczba głosów: 72
Dobrym pomysłem może być też samotny wieczór z poduszką, przemyślenia i wypłakanie się w nią.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Inne
Inne
3165 osób głosowało na to
Ile Niedziel Handlowych w miesiącu?
Inne
2466 osób głosowało na to
Najsolidniejsza marka samochodów
Inne
2190 osób głosowało na to
Najbardziej niesamowita rzeźba świata
Inne
1968 osób głosowało na to
10 najczęstszych postanowień noworocznych
Wykonanie strony WWW - Devilart