to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Dziecko

Najlepsze chwile z życia Twojego bobasa

    Posiadanie dziecka to nie tylko obowiązek, to przede wszystkim niesamowita radość i duma. Oprócz trosk i niepokoju gdy dziecko jest przeziębione, są momenty, których nie można przegapić, które pozostają w naszej pamięci do końca życia.
    Oto lista tych momentów, które są z perspektywy rodzica najważniejsze. Głosujcie i powiedzcie, które chwile dla Was były najważniejsze! Łapka w dół na momenty, które nie zrobiły na Was wrażenia.

1
liczba głosów: 68
To zdecydowana rzadkość w pierwszych miesiącach życia naszego bobasa. Dlatego właśnie pierwsza przespana noc zapada głęboko w pamięć.
2
liczba głosów: 68
To niesamowity moment, którego wyczekują z niecierpliwością wszyscy rodzice. Pierwsze stanięcie na nóżkach zwiastuje pierwsze kroki dziecka, co oznacza ogromny postęp w jego rozwoju.
3
liczba głosów: 70
Niesamowita chwila, o której nie da się zapomnieć. Wypowiedziane „mamo” lub tato” niezwykle cieszy każdego rodzica.
4
liczba głosów: 62
 Możemy usłyszeć go w momencie, gdy nasze dziecko przychodzi na świat. Jest zdrową i pożądaną reakcją, gdyż dziecko nabiera powietrza w płuca. Krzyk jest sygnałem, że dziecko jest zdrowe.
5
liczba głosów: 71
 Czasem jest to „mama” lub „tata”, lecz nie zawsze. Dzieci gaworzą, potem próbują stworzyć pojedyncze słowa, ale nie zawsze wiemy, co one oznaczają. Słyszeliśmy o dziewczynce, która używała sformułowania „niebdzio”, gdy była zła lub, gdy chciała zjeść kiełbaskę. Co jest ważne, to trzeba nauczyć się rozumieć język dziecka.
6
liczba głosów: 70
 Niezmiernie cieszą rodziców. Trzeba jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności, gdyż dziecko, które zaczyna chodzić, jest ciekawe świata, „wszędzie go pełno”, co za tym idzie, jest też bardziej narażone na wpływ niekorzystnych czynników.
7
liczba głosów: 67
 Świadczy o rozwoju procesów myślenia i procesów mowy. Zwiastuje również, że dziecko w najbliższym czasie zacznie mówić i rozumieć coraz więcej.
8
liczba głosów: 62
Chwila nie do opisania! To największa radość dla rodziców, gdy widzą uśmiech na twarzy swojego nowo narodzonego dziecka.
9
liczba głosów: 63
Jest to jeden z przełomowych momentów w życiu rodziców i dziecka. Nasze maleństwo jest już w stanie samodzielnie się przemieszczać. Dużo zabawy jest w domu, gdy raczkującemu dziecku towarzyszy pies lub kot.
10
liczba głosów: 64
 Dzieci w pierwszym roku życia rozwijają się bardzo dynamicznie, z tego właśnie względu w krótkim czasie może mieć miejsce wiele przełomowych momentów. Jednym z nich jest pierwszy raz, gdy nasze dziecko samodzielnie usiądzie.
11
liczba głosów: 68
Wspaniała chwila, na którą czekają oboje rodziców podczas ciąży. Spojrzenie nowo narodzonego dziecka na rodziców, to chwila, której nie zapomni żaden rodzic.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Dziecko
Dziecko
1240 osób głosowało na to
Najlepsze piosenki dla dzieci
Dziecko
Dziecko
1085 osób głosowało na to
Jak pozbyć się kataru u dziecka.
Wykonanie strony WWW - Devilart