to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Dziecko

Najlepsze chwile z życia Twojego bobasa

    Posiadanie dziecka to nie tylko obowiązek, to przede wszystkim niesamowita radość i duma. Oprócz trosk i niepokoju gdy dziecko jest przeziębione, są momenty, których nie można przegapić, które pozostają w naszej pamięci do końca życia.
    Oto lista tych momentów, które są z perspektywy rodzica najważniejsze. Głosujcie i powiedzcie, które chwile dla Was były najważniejsze! Łapka w dół na momenty, które nie zrobiły na Was wrażenia.

1
liczba głosów: 70
To zdecydowana rzadkość w pierwszych miesiącach życia naszego bobasa. Dlatego właśnie pierwsza przespana noc zapada głęboko w pamięć.
2
liczba głosów: 70
To niesamowity moment, którego wyczekują z niecierpliwością wszyscy rodzice. Pierwsze stanięcie na nóżkach zwiastuje pierwsze kroki dziecka, co oznacza ogromny postęp w jego rozwoju.
3
liczba głosów: 72
Niesamowita chwila, o której nie da się zapomnieć. Wypowiedziane „mamo” lub tato” niezwykle cieszy każdego rodzica.
4
liczba głosów: 73
 Czasem jest to „mama” lub „tata”, lecz nie zawsze. Dzieci gaworzą, potem próbują stworzyć pojedyncze słowa, ale nie zawsze wiemy, co one oznaczają. Słyszeliśmy o dziewczynce, która używała sformułowania „niebdzio”, gdy była zła lub, gdy chciała zjeść kiełbaskę. Co jest ważne, to trzeba nauczyć się rozumieć język dziecka.
5
liczba głosów: 64
 Możemy usłyszeć go w momencie, gdy nasze dziecko przychodzi na świat. Jest zdrową i pożądaną reakcją, gdyż dziecko nabiera powietrza w płuca. Krzyk jest sygnałem, że dziecko jest zdrowe.
6
liczba głosów: 72
 Niezmiernie cieszą rodziców. Trzeba jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności, gdyż dziecko, które zaczyna chodzić, jest ciekawe świata, „wszędzie go pełno”, co za tym idzie, jest też bardziej narażone na wpływ niekorzystnych czynników.
7
liczba głosów: 69
 Świadczy o rozwoju procesów myślenia i procesów mowy. Zwiastuje również, że dziecko w najbliższym czasie zacznie mówić i rozumieć coraz więcej.
8
liczba głosów: 64
Chwila nie do opisania! To największa radość dla rodziców, gdy widzą uśmiech na twarzy swojego nowo narodzonego dziecka.
9
liczba głosów: 65
Jest to jeden z przełomowych momentów w życiu rodziców i dziecka. Nasze maleństwo jest już w stanie samodzielnie się przemieszczać. Dużo zabawy jest w domu, gdy raczkującemu dziecku towarzyszy pies lub kot.
10
liczba głosów: 65
 Dzieci w pierwszym roku życia rozwijają się bardzo dynamicznie, z tego właśnie względu w krótkim czasie może mieć miejsce wiele przełomowych momentów. Jednym z nich jest pierwszy raz, gdy nasze dziecko samodzielnie usiądzie.
11
liczba głosów: 69
Wspaniała chwila, na którą czekają oboje rodziców podczas ciąży. Spojrzenie nowo narodzonego dziecka na rodziców, to chwila, której nie zapomni żaden rodzic.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Dziecko
Dziecko
1256 osób głosowało na to
Pierwszy zwierzak dla Twojego dziecka
Dziecko
1250 osób głosowało na to
Najlepsze piosenki dla dzieci
Dziecko
1097 osób głosowało na to
Jak pozbyć się kataru u dziecka.
Wykonanie strony WWW - Devilart