to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

Najlepsze biuro podróży

   Wszyscy chcieliby wyjechać na wymarzone wakacje. Dla jednych jest to łatwa i szybka sprawa. Wybierają kraj, rezerwują pokój w hotelu, kupują bilet na samolot i lecą. Inni zbierają się do tego miesiącami, a w niektórych przypadkach nawet latami. Gdy już decydujemy się na wylot na wakacje, warto wybrać dobre biuro podróży.

   Zostawiajcie łapki w górę pod biurami podróży, które polecacie lub chcielibyście skorzystać z jego usług, a łapki w dół pod propozycjami, które nie przypadły Wam do gustu.

1
liczba głosów: 9
Turcja, Albania, Kenia, Wyspy Zielonego Przylądka to miejsca, do których możesz wybrać się z biurem ,,Tui”.
2
liczba głosów: 10
ma w swojej ofercie wakacje w Maroko , Tunezji, Teneryfie, Bułgarii, Tajlandii, na Maderze. Jest wiele terminów, dlatego z pewnością każdy będzie w stanie zorganizować swoją podróż.
3
liczba głosów: 7
 razem z tym biurem możemy wybrać się do europejskiego miasta miłości – Paryża, do włoskiego Piemontu, do Indonezji, Japonii, a nawet na Sri Lankę
4
liczba głosów: 7
 wycieczki do takich miejsc jak Portugalia, Cypr, Turcja, Grecja oraz wszelkiego rodzaju wyjazdy na narty oferuje nam biuro ,,Neckerman”.
5
liczba głosów: 5
proponuje nam wyjazdy na obozy i kolonie, kursy językowe, wyjazdy studenckie, do egzotycznych miejsc lub na zimowe przygody.
6
liczba głosów: 3
 proponuje również wypożyczenie auta. W swojej ofercie ma między innymi Chorwację, Arubę, Dominikanę, Jamajkę, Panamę i wiele innych.
7
liczba głosów: 8
 jeśli marzy Ci się zwiedzenie i wypoczęcie na jednej z greckich wysp to właśnie w tym biurze znajdziesz coś dla siebie. Attyka, Kreta, Mykonos, Peloponez z pewnością skradną Twoje serce.
8
liczba głosów: 7
oferuje nam wiele niezapomnianych podróży, między innymi do Izraelu, USA, Chin, Nepalu, Meksyku, Barcelony czy nawet na malownicze Malediwy.
9
liczba głosów: 4
oferuje nam wycieczki objazdowe, all inclusive oraz wiele innych. Jeśli chcesz wybrać się na Karaiby, Kubę, do Jordanii, Egiptu czy Emiratów Arabskich to warto zajrzeć do katalogu tego właśnie biura.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Inne
Inne
3165 osób głosowało na to
Ile Niedziel Handlowych w miesiącu?
Inne
2466 osób głosowało na to
Najsolidniejsza marka samochodów
Inne
2190 osób głosowało na to
Najbardziej niesamowita rzeźba świata
Inne
1968 osób głosowało na to
10 najczęstszych postanowień noworocznych
Wykonanie strony WWW - Devilart