to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Rozrywka

Najlepsza gra planszowa dla całej rodziny

   Wraz z początkiem weekendu nasuwa się na myśl pytanie jak spędzić wolny czas. Wycieczki rowerowe, spływ kajakowy czy może wyjazd nad jezioro? Te atrakcje zapewne dadzą Wam wiele radości, lecz co zrobić, gdy pogoda nie dopisuje? Ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszą się zarówno gry planszowe, karciane, jak i interaktywne! To rozrywka, która zadowoli całą rodzinę, a na dodatek pozytywnie wpłynie na rozwój intelektualny, spostrzegawczość, a nawet rozwój fizyczny  Waszych pociech.

   Głosujcie na Wasze ulubione gry łapką zieloną! Łapka w dół przy propozycjach, które nie przypadły Wam do gustu!

   Na dole listy Możecie dodać Waszą ulubioną grę planszową!

 

1
liczba głosów: 14
 To gra strategiczna, która zapewni całej rodzinie wspaniałą rozrywkę i zajęcie przez kilka godzin. Gra dostępna jest w wielu wydaniach nawiązujących np. do największych polskich miast takich jak Warszawa, Poznań, Wrocław czy Gdańsk, a także do filmów, seriali i bajek, np. „F.R.I.E.N.D.S.”, „Gra o Tron”, „The Walking Dead”, „Pokemon”, „Świnka Peppa”  i wiele innych.
2
liczba głosów: 13
To gra dla 2 do 4 graczy polegająca na układaniu wyrazów w taki sposób, by zdobyć jak najwięcej punktów. Co ciekawe, gra powstała już w 1931 roku, a od 1993 roku organizowane są mistrzostwa w grze w „Scrabble”.
3
liczba głosów: 13
To jedna z najbardziej kultowych gier planszowych. W grze może brać udział od 2 do 4 osób. Każdy gracz ma do dyspozycji 4 pionki, które muszą dotrzeć do domku. Niestety drogę utrudniają nam przeciwnicy, którzy mogą zbijać nasze pionki.
4
liczba głosów: 11
To gra logiczna przeznaczona dla 2 do 4 graczy powyżej 7. Roku życia. Gra polega na tym, by pozbyć się wszystkich kostek. Można wykładać po jednej lub po trzy kostki.
5
liczba głosów: 11
 To gra karaoke dostępna na Xbox’a lub na PlayStation. Na ekranie telewizora wyświetlany jest tekst piosenek. Dodatkową opcją jest możliwość nagrywania klipów.
6
liczba głosów: 10
Jest to gra zręcznościowa. Należy w określony sposób zbudować wieżę z drewnianych kloców, które następnie są wyciągane przez graczy. Przegrywa ten gracz, który przy wyciąganiu klocka przewróci wieżę.
7
liczba głosów: 6
To gra przeznaczona dla młodzieży i dorosłych. Dotyczy kategorii takich jak geografia, kultura i historia Polski. Gracze losują pytania, wygrywa osoba, która odpowiedziała na największą ilość pytań.
8
liczba głosów: 11
To wspaniała gra zręcznościowa, która wymaga nie lada sprawności. Do dyspozycji mamy dużą matę, na której znajdują się kolorowe pola. Gracze losują kolor pola, na którym stawiają konkretną kończynę. Gra przeznaczona jest dla osób powyżej 5 roku życia.
9
liczba głosów: 7
To bardzo przyjemna gra planszowa. Ilość graczy zależna jest od liczby pionków. Gracze otrzymują koszyki, a na planszy rozłożone są grzybki. Wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej grzybków.
10
liczba głosów: 6
 To rewelacyjna gra karciana dla całej rodziny. Przeznaczona jest dla osób powyżej 6 roku życia. Liczba graczy może wynosić od 2 do 8. Gra polega na odnalezieniu wspólnego symbolu na dwóch kartach. Istnieje kilka opcji gry, co urozmaica rozgrywkę.
11
liczba głosów: 8
To gra taneczna dostępna na Xbox’a lub na PlayStation . Liczna graczy wynosi od 1 do 4 osób. Uczestnicy wykonują układy taneczne prezentowane na ekranie telewizora.
12
liczba głosów: 7
 Jest to gra przeznaczona dla osób powyżej ósmego roku życia. Liczba graczy wynosi od 2 do 5. Rozgrywka może trwać do 90 minut. Dostępne są wersje z mapą poszczególnych kontynentów lub całego świata.
13
liczba głosów: 7
 To gra przeznaczona dla osób powyżej 10 roku życia. Liczba graczy wynosi od 2 do 4. Jest to gra interakcyjna, do której dołączona jest płyta CD. Gracze poruszają się po planszy i odpowiadają na pytania wyświetlane z płyty.
14
liczba głosów: 7
To gra towarzyska na Xbox’a, w której udział może brać nawet 9 osób. Gra polega na tym. By jak najszybciej dobiec do mety. Jednakże po drodze czeka na uczestników wiele utrudnień.
15
liczba głosów: 6
 To znakomita gra zręcznościowa, która da wiele radości nie tylko Waszym pociechom. Liczba graczy wynosi od 2 do 4. Gra przeznaczona jest dla osób powyżej 5 roku życia. Drzewo przekuwa się patyczkami, na których zawieszone są małpki. Gracze po kolei wyciągają patyczki, a osoba, która strąci najmniej małpek wygrywa.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Wykonanie strony WWW - Devilart