to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Dziecko

Najlepsza aplikacja dla kobiet w ciąży

   We współczesnym świecie możemy korzystać z wielu udogodnień, które wiążą się z rozwojem nauki i techniki. Smartfony, Internet, aplikacje, które pomagają nam się dobrze zorganizować, zapisać i usystematyzować pewne fakty, kontrolować niektóre aspekty naszego życia. Przedstawimy Wam listę 10 aplikacji, które mogą przydać się przyszłym mamom i ułatwić funkcjonowanie w ciąży.

  Zapraszamy do głosowania! Łapka w górę na najlepsze aplikacje, łapka w dół na te, które Waszym zdaniem się nie sprawdzają w codziennym użytku.
 

1
liczba głosów: 87
 Jest to płatna aplikacja, ale bardzo przydatna. Możemy zapisywać najważniejsze wydarzenia z okresu ciąży. Co więcej, mamy dostęp do stron internetowych i forów, które zaspokoją naszą ciekawość. Aplikacja posiada jeszcze jedną ciekawą funkcję, jaką jest tworzenie albumów.
2
liczba głosów: 68
Ta aplikacja daje nam dostęp do wielu ciekawych i przydatnych informacji na temat ciąży, gdyż została stworzona przez ginekologa. Niestety dostępna jest jedynie płatna wersja na iPhone.
3
liczba głosów: 69
To aplikacja ze strony eDziecko.pl, dzięki której możemy obserwować rozwój dziecka w każdym tygodniu życia dzięki filmikom. Na dodatek mamy dostęp do  kalendarza, imiennika, kalkulatora wagi oraz organizera.
4
liczba głosów: 74
To aplikacja zarówno dla przyszłych mam, jak i dla przyszłych ojców, którzy chcą monitorować rozwój swojego dziecka. Mając dostęp do Pregnancy+ możemy korzystać z kalendarza, terminarza wizyt u lekarza, pamiętnika i albumu.
5
liczba głosów: 67
 To typowa aplikacja ciążowa, która pozwala nam kontrolować rozwój dziecka.
6
liczba głosów: 78
 To swego rodzaju poradnik, który ułatwia organizację dnia i przedstawia propozycję ćwiczeń fizycznych oraz diety. Pomaga także zdobyć najważniejsze informacje na temat ciąży i rozwoju dziecka.
7
liczba głosów: 88
Aplikacja pozwala nam dobrze się zorganizować w tym ważnym dla nas czasie. Proponuje nam ćwiczenia fizyczne, dietę, pozwala monitorować nasz nastrój i ruchy dziecka.
8
liczba głosów: 80
To prosta aplikacja , która pozwala nam kontrolować rozwój naszego maleństwa.
9
liczba głosów: 79
Aplikacja, która pozwala nam monitorować rozwój naszego maluszka dzień po dniu. Zawiera również listy najważniejszych rzeczy potrzebnych w trakcie pobytu w szpitalu i po urodzeniu dziecka.
10
liczba głosów: 77
 Jest to aplikacja dla kobiet w zaawansowanej ciąży, które niebawem wybiorą się do szpitala. Zawiera najważniejsze wiadomości na temat tego, co zabrać ze sobą do szpitala i jak przygotować się do porodu. Niestety dostępna jest wersja płatna wyłączne na iPhone.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Dziecko
Dziecko
1256 osób głosowało na to
Pierwszy zwierzak dla Twojego dziecka
Dziecko
1250 osób głosowało na to
Najlepsze piosenki dla dzieci
Dziecko
1097 osób głosowało na to
Jak pozbyć się kataru u dziecka.
Wykonanie strony WWW - Devilart