to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Dziecko

Najlepsza aplikacja dla kobiet w ciąży

   We współczesnym świecie możemy korzystać z wielu udogodnień, które wiążą się z rozwojem nauki i techniki. Smartfony, Internet, aplikacje, które pomagają nam się dobrze zorganizować, zapisać i usystematyzować pewne fakty, kontrolować niektóre aspekty naszego życia. Przedstawimy Wam listę 10 aplikacji, które mogą przydać się przyszłym mamom i ułatwić funkcjonowanie w ciąży.

  Zapraszamy do głosowania! Łapka w górę na najlepsze aplikacje, łapka w dół na te, które Waszym zdaniem się nie sprawdzają w codziennym użytku.
 

1
liczba głosów: 87
 Jest to płatna aplikacja, ale bardzo przydatna. Możemy zapisywać najważniejsze wydarzenia z okresu ciąży. Co więcej, mamy dostęp do stron internetowych i forów, które zaspokoją naszą ciekawość. Aplikacja posiada jeszcze jedną ciekawą funkcję, jaką jest tworzenie albumów.
2
liczba głosów: 68
Ta aplikacja daje nam dostęp do wielu ciekawych i przydatnych informacji na temat ciąży, gdyż została stworzona przez ginekologa. Niestety dostępna jest jedynie płatna wersja na iPhone.
3
liczba głosów: 69
To aplikacja ze strony eDziecko.pl, dzięki której możemy obserwować rozwój dziecka w każdym tygodniu życia dzięki filmikom. Na dodatek mamy dostęp do  kalendarza, imiennika, kalkulatora wagi oraz organizera.
4
liczba głosów: 74
To aplikacja zarówno dla przyszłych mam, jak i dla przyszłych ojców, którzy chcą monitorować rozwój swojego dziecka. Mając dostęp do Pregnancy+ możemy korzystać z kalendarza, terminarza wizyt u lekarza, pamiętnika i albumu.
5
liczba głosów: 67
 To typowa aplikacja ciążowa, która pozwala nam kontrolować rozwój dziecka.
6
liczba głosów: 78
 To swego rodzaju poradnik, który ułatwia organizację dnia i przedstawia propozycję ćwiczeń fizycznych oraz diety. Pomaga także zdobyć najważniejsze informacje na temat ciąży i rozwoju dziecka.
7
liczba głosów: 88
Aplikacja pozwala nam dobrze się zorganizować w tym ważnym dla nas czasie. Proponuje nam ćwiczenia fizyczne, dietę, pozwala monitorować nasz nastrój i ruchy dziecka.
8
liczba głosów: 80
To prosta aplikacja , która pozwala nam kontrolować rozwój naszego maleństwa.
9
liczba głosów: 79
Aplikacja, która pozwala nam monitorować rozwój naszego maluszka dzień po dniu. Zawiera również listy najważniejszych rzeczy potrzebnych w trakcie pobytu w szpitalu i po urodzeniu dziecka.
10
liczba głosów: 77
 Jest to aplikacja dla kobiet w zaawansowanej ciąży, które niebawem wybiorą się do szpitala. Zawiera najważniejsze wiadomości na temat tego, co zabrać ze sobą do szpitala i jak przygotować się do porodu. Niestety dostępna jest wersja płatna wyłączne na iPhone.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Dziecko
Dziecko
1240 osób głosowało na to
Najlepsze piosenki dla dzieci
Dziecko
Dziecko
1085 osób głosowało na to
Jak pozbyć się kataru u dziecka.
Wykonanie strony WWW - Devilart