to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Sport

Najlepsi piłkarze grający na pozycji pomocnika

   Sport odgrywa znaczącą rolę w naszym życiu. W dzieciństwie wielu chłopców marzy o tym, by zostać znanym piłkarzem i osiągać światowej skali sukcesy. Jednak, aby osiągnąć sukces trzeba mieć zarówno szczęście w życiu, jak i talent.

   Przedstawimy Wam listę piłkarzy grających na pozycji pomocnika, którzy odegrali znaczącą rolę w historii piłki nożnej. Głosujcie na Waszych ulubieńców! Łapka w dół pod pozycją, która Wam nie odpowiada.

1
liczba głosów: 71
Francuski piłkarz. W 1998 roku zdobył Mistrzostwo świata, a w 2000 roku Mistrzostwo Europy. W 2006 ogłoszono go najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Świata. Po zakończeniu kariery piłkarskiej został trenerem.
2
liczba głosów: 73
 Angielski piłkarz. Przez około sześć lat był kapitanem reprezentacji. Grał m. in. dla klubów Manchester United i FC Barcelona. Z Manchesterem zdobył sześciokrotne Mistrzostwo Anglii. Jego żoną jest piosenkarka Victoria Beckham.
3
liczba głosów: 78
Włoski piłkarz. Grał w klubach takich jak Inter Mediolan, Juventus i New York City. Dwukrotnie znalazł się w jedenastce gwiazd Mistrzostw Świata. Został trzykrotnie ogłoszony najlepszym piłkarzem roku we Włoszech.
4
liczba głosów: 70
 Holenderski piłkarz. Trzy razy zdobył Złotą Piłkę. Grał m.in w klubach Ajax Amsterdam i FC Barcelona. Na 48 wystąpień w reprezentacji strzelił 33 gole. Odnosił liczne sukcesy grając zarówno w klubach, jak i w reprezentacji. Po zakończeniu kariery piłkarskiej został trenerem. Zmarł w 2016 roku.
5
liczba głosów: 64
 Hiszpański piłkarz. Obecnie gra w klubie Al Sadd, niegdyś należał do zespołu FC Barcelona, gdzie osiem razy zdobył Mistrzostwo Hiszpanii, a dwa razy Klubowe Mistrzostwo Świata. Natomiast grając w reprezentacji wygrał Mistrzostwo Świata w 2010 roku i dwa razy Mistrzostwo Europy.
6
liczba głosów: 71
Hiszpański piłkarz. Od 2018 roku gra w japońskim klubie Vissel Kobe. Dwa razy został Mistrzem Europy, raz Mistrzem Świata. Niegdyś występował w klubie FC Barcelona, gdzie dziewięć razy wygrał Mistrzostwo Hiszpanii.
7
liczba głosów: 74
 Francuski piłkarz. Grając w Juventusie zdobył dwa razy Mistrzostwo Włoch i Puchar Zdobywców Pucharów. Otrzymał trzykrotnie Złotą Piłkę dla najlepszego piłkarza Europy. Obecnie jest trenerem i zasiada w komitecie UEFA.
8
liczba głosów: 75
A w rzeczywistości Ronaldo de Assis Moreira. Grał m.in. dla klubów takich jak FC Barcelona, A. C. Milan i Fluminense. Grając w Bercelonie dwa razy zdobył Mistrzostwo Hiszpanii i raz Puchar Ligii Mistrzów. Wraz z reprezentacją wygrał w 2002 roku Mistrzostwo Świata. W 2018 ogłosił zakończenie kariery.
9
liczba głosów: 74
Angielski piłkarz. W klubie Chelsea był najlepszym strzelcem w historii, strzelił 147 goli. Zdobył także pięć Pucharów Anglii. Wielokrotnie tytułowano go piłkarzem roku. Obecnie jest managerem.
10
liczba głosów: 75
 Angielski piłkarz. Grał głównie w Liverpoolu., gdzie wygrał wraz z drużyną  Ligę Mistrzów i Puchar UEFA. Był kapitanem drużyny. Został ogłoszony w latach 2004/2005 Najlepszym Zawodnikiem Ligii Mistrzów. Obecnie pełni funkcję trenera piłkarskiego.
11
liczba głosów: 6
To chorwacki piłkarz, grający na pozycji środkowego pomocnika.
12
liczba głosów: 6
hiszpański piłkarz narodowości baskijskiej. Jest złotym medalistą Mistrzostw Świata 2010, Mistrzostw Europy 2008 i 2012.
13
liczba głosów: 4
Piłkarz wystepujący na pozycji pomocnika, reprezentant Niemiec.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Sport
Sport
2190 osób głosowało na to
Najlepsze kluby piłkarskie wszech czasów
Sport
1989 osób głosowało na to
Najlepsi Polscy sportowcy ostatnich 20 lat
Sport
1520 osób głosowało na to
Najlepsze polskie kluby piłkarskie
Sport
Wykonanie strony WWW - Devilart