to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

Najgorsze prezenty na święta

   Zapewne każdy kiedyś dostał prezent, który nie przypadł mu do gustu. Trudno jest wówczas wyrazić zadowolenie z otrzymanego upominku, lecz z drugiej strony nie wypada też mówić wprost, że podarowany przedmiot nam się nie podoba. Dlatego warto przemyśleć zakup prezentu i wiedzieć, czego unikać.

   Specjalnie dla Was stworzyliśmy listę najmniej udanych prezentów świątecznych. Który z nich najgorzej się sprawdza jako prezent świąteczny? Łapka w górę na najlepsze propozycje, łapka w dół na najgorsze!

1
liczba głosów: 79
Trzeba przyznać, że tego typu prezent ma swój urok, nie mniej jednak jest nieużyteczny. Prawdopodobnie sweter przeleży cały rok w szefie czekając na kolejne święta.
2
liczba głosów: 71
Dając bliskiej osobie skarpetki w prezencie nie spodziewajmy się euforii. Upominek tego typu raczej nie zadowala. Nie pomogą tu nawet kolorowe świąteczne wzorki.
3
liczba głosów: 62
 Każdy chciałby dostać na święta prezent, który mu się spodoba. Niestety przedmioty, które już prędzej były używane raczej nas nie zadowalają.
4
liczba głosów: 69
 Prezent może i praktyczny, ale raczej nieodpowiedni. Każdy chciałby dostać coś, co go ucieszy.  Raczej nie są to przedmioty użytku domowego.
5
liczba głosów: 81
 Czasami trudno jest kupić samemu sobie ubranie w dobrym rozmiarze bez przymierzania, a co dopiero komuś. Może lepszym alternatywą byłby bon do sklepu odzieżowego?
6
liczba głosów: 91
Jest to jeden z najmniej użytecznych prezentów. Figurki stoją na półce… i się kurzą.
7
liczba głosów: 58
Często, nie mając pomysłu na upominek, decydujemy się na „coś” dla zdrowia. Niestety witamina C, tran czy preparat wspomagający pracę serca nie sprawdzają się w roli prezentu.
8
liczba głosów: 5
9
liczba głosów: 77
Problem tkwi w tym, że każdy po prostu ma kapcie, jeśli ich potrzebuje… Dlatego warto inaczej spożytkować środki przeznaczone na kupno upominku.
10
liczba głosów: 89
Kupno takiego zestawu jest „pójściem na łatwiznę”, gdyż prezent jest od razu zapakowany w kartonik i wydaje się objętościowo większy. Stanowczo odradzamy tego rodzaju zakupu.
11
liczba głosów: 80
Nie jest to najgorszy prezent, jaki można komuś podarować, lecz bardzo „oklepany”. Wielu z nas ma swoje ulubione zapachy perfum i nie lubi ich zmieniać.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Inne
Inne
3165 osób głosowało na to
Ile Niedziel Handlowych w miesiącu?
Inne
2466 osób głosowało na to
Najsolidniejsza marka samochodów
Inne
2190 osób głosowało na to
Najbardziej niesamowita rzeźba świata
Inne
1968 osób głosowało na to
10 najczęstszych postanowień noworocznych
Wykonanie strony WWW - Devilart