to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Sport

Najczęściej wybierana dyscyplina w sporcie

 

     Ruch to zdrowie. Bez różnicy czy wybieramy spokojny spacer czy decydujemy się na wyczerpujący trening. Najważniejsze, że się ruszamy. Jeśli ktoś nie lubi ćwiczyć sam, może zapisać się do drużyny. Ma to wiele plusów: rozwijamy pasję, poznajemy nowych ludzi, nie lenimy się na kanapie podjadając smakołyki. Zostawiajcie łapki w górę pod Waszą ulubioną dyscypliną! Łapka w dół pod dyscypliną, za którą nie przepadacie.

 

1
liczba głosów: 133
poprawia stan naszych mięśni, zmniejsza ryzyko wszelakich chorób. Warto też dodać, że jazda na rowerze jest oszczędniejsza niż jazda samochodem i szybsza niż poruszanie się pieszo.
2
liczba głosów: 135
 bardzo pozytywnie wpływa na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Zapewnia nam poprawę kondycji oraz sylwetki. Obniża stres i dotlenia mózg.
3
liczba głosów: 105
nie obciąża naszych stawów, świetnie wpływa na nasz kręgosłup oraz rzeźbi naszą sylwetkę. Jest również polecane dla kobiet w ciąży.
4
liczba głosów: 145
zapewnia dobre samopoczucie, poprawia kondycję i zmniejsza ryzyko zachorowań.  Już w starożytności ludzie kopali piłkę. Była ona wykonana ze zwierzęcych pęcherzy.
5
liczba głosów: 98
gra zespołowa, która powstała w XIX w. w Stanach Zjednoczonych. Świetnie wpływa na układ kostny oraz zwiększa naszą koordynację ruchową.  
6
liczba głosów: 91
 często wybierane jako atrakcja podczas ferii zimowych. Początkowo narty służyły jako transport. Pierwsze rysunki nart datuje się na ok. 5000 lat. Zostały odnalezione w Norwegii.
7
liczba głosów: 80
zwiększa gibkość i zwinność oraz ułatwia spalanie kalorii.
8
liczba głosów: 91
 świetnie wpływa na sylwetkę, zmniejsza ryzyko chorób serca. Organizm podczas tańca wydziela endorfiny oraz spala wiele kalorii.
9
liczba głosów: 92
dzięki piłce ręcznej wzmacniasz mięśnie i poprawiasz ogólny stan Twojego organizmu. Uczy celności i pracy zespołowej.
10
liczba głosów: 81
 tenis dzieli się na ziemny i stołowy. Dzięki grze w tenisa zwiększasz swoją koordynację ruchową, niwelujesz stres oraz rozwijasz swój umysł.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Sport
Sport
2055 osób głosowało na to
Najlepsze kluby piłkarskie wszech czasów
Sport
1926 osób głosowało na to
Najlepsi Polscy sportowcy ostatnich 20 lat
Sport
1447 osób głosowało na to
Najlepsze polskie kluby piłkarskie
Sport
Wykonanie strony WWW - Devilart