to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Rozrywka

Najciekawsze atrakcje na Twój ślub

   Ślub to jeden z ważniejszych momentów w Naszym życiu, ale jest też to bardzo stresująca chwila gdyż chcemy aby wszystko wypadło idealnie.

   Pora przygotować się na wybór sali, sukni ślubnej czy dekoracji, ale również atrakcji, które jeszcze bardziej sprawią, że ten dzień będzie tym niezapomnianym - dla Nas, rodziców i gości. Poniżej przedstawiamy Wam Naszą propozycję atrakcji weselnych, które możesz wykorzystać u siebie. Zagłosuj na tą, którą uważasz za najciekawszą dla Ciebie i Twoich znajomych, którą z chęcią chciałbyś mieć na swoim weselu.

   Wyłońmy te najbardziej warte uwagi i pomóżmy przyszłym Parą Młodym w wyborze.

1
liczba głosów: 83
A może warto wybrać się do szkoły tańca i zrobić show na parkiecie ? Nawet jeżeli nie jesteście najlepszymi tancerzami nic straconego ! Dajcie sobie trochę więcej czasu na nauke i zadziwcie swoich gości tańcem niczym z filmu Dirty Dancing :)  
2
liczba głosów: 70
Mogą to być cukierki z Waszymi imionami, małe buteleczki alkoholu, a nawet przetwory własnej roboty - wszystko tylko zależy od Waszej wyobraźni i stylu wesela. Goście z pewnością ucieszą się z tego drobnego podarunku i pamięci o nich.
3
liczba głosów: 78
Wynajęcie fotobudki może być wspaniałą pamiątką dla Was i Waszych gości. Zabawne zdjęcia z pewnością będą Wam wszystkim przypominały o tym ważnym dniu.
4
liczba głosów: 79
Profesjonalny pokaz barmański może być strzałem w 10 ! Barmani nie tylko przyrządzą dla gości ładne i orzeźwiające drinki, ale dzięki odpowiedniemu oświetleniu, muzyce i umiejętnościach żąglowania stworzą prawdziwe show na Twojej zabawie.
5
liczba głosów: 82
Wystarczy Wam laptop, rzutnik i kawałek białej ściany by stworzyć pokaz Waszych zdjęć - z dzieciństwa, ze wspólnych wyjazdów czy też sesji narzyczeńskiej. Dużo śmiechu i wzruszeń gwarantowanych !
6
liczba głosów: 76
Jest to dość kosztowna atrakcja, jednak z pewnością nie spotykana na każdym weselu. Występ Waszego ulubionego artysty - piosenkarza czy tańcerza będzie nie zapomnianym przeżyciem i pamiątką nie tylko dla Was ale i dla zaproszonych gości.
7
liczba głosów: 78
Pokaz pirotechniczny fajerwerków to idealna opcja na zachwycenie Waszych gości. Dodatkowo jako Młoda Para zaczynacie nowy etap życia, a pokaz sztucznych ogni będzie idealną oprawą.
8
liczba głosów: 74
Białe gołębie są symbolem miłości, będzie to dla Was romantyczna chwila.
9
liczba głosów: 77
Nie zapomnijmy o Naszych pociechach - animator sprawi, że nie bedą się nudziły, a ich rodzice będą mogli brać czynnny udział w Waszym weselu.
10
liczba głosów: 77
Chcesz jeszcze więcej magii w tym ważnym dniu? Iluzjonista - człowiek, który zabierze Was w podróż gdzie wszystko stanie się możliwe, a dodatkowo będzie to rewelacyjna atrakcja dla najmłodszych.
11
liczba głosów: 83
Ta atrakcja jest popularna od nie dawna na weselach. Aby efekt wypuszczenia motyli z pudełka był imponujący musi się w Nim znaleźść znaczna ich ilość. Cena takiej atrakcji jest wysoka - więc warto przeliczyć swój budżet i zorientować się w cenie przed podjęciem decyzji.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Rozrywka
Rozrywka
7260 osób głosowało na to
Największe błędy popełnione po alkoholu
Rozrywka
Rozrywka
2499 osób głosowało na to
Najlepszy Hip-hopowy polski teledysk
Wykonanie strony WWW - Devilart