to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Dziecko

Najciekawsza bajka dla dzieci

    Od najmłodszych lat dzieci uwielbiają oglądać bajki. Na świecie powstało mnóstwo opowieści z pięknym morałem, uczących dzieci jak odróżniać dobro od zła, jaki powinien być dobry przyjaciel i, że nawet przerażający stwór jest skłonny do uczuć. Zostawiajcie łapki w górę pod Waszą ulubioną bajką, a łapkę w dół pod bajką, której nie lubiliście!

1
liczba głosów: 138
  seria filmów animowanych przedstawiających przygody paczki przyjaciół, mamuta, tygrysa szablozębnego i leniwca. W bajce nie brakuje humoru oraz wątków miłosnych.  
2
liczba głosów: 105
   tytułowy bohater to ogr, który wraz ze swoim przyjacielem Osłem postanawia uwolnić piękną księżniczkę Fionę z wieży. Bohaterowie po drodze przeżywają wiele przygód. „Shrek” to bajka pełna humoru, która udowadnia, że każdy jest zdolny do miłości.  
3
liczba głosów: 118
bajka ukazująca przygody zwierząt zamieszkujących Lwią Ziemię. Pokazuje więzy rodzinne, wątki miłosne, siłę przyjaźni oraz, że dobro zawsze zwycięża nad złem.    
4
liczba głosów: 115
Humorystyczna bajka opowiadająca losy rudego kota, który oprócz swojego właściciela, kocha jeszcze lazanię. Niestety w pewnym momencie musi nauczyć się dzielić uwagą właściciela i przestrzenią z psem Odim.  
5
liczba głosów: 101
urodziwa Bella zamieszkuje w zamku okrutnej Bestii, aby ratować ojca. Jednakże z czasem między Bellą, a Bestią rodzi się więź. Bella ma jednak jeszcze jednego adoratora, myśliwego Gastona.    
6
liczba głosów: 87
niezwykle wzruszająca bajka, pokazująca jak silna jest przyjaźń między niesamowicie uzdolnionym chłopcem, a stworzonym przez niego i jego brata robotem.  
7
liczba głosów: 91
film animowany ukazujący historię błazenka Marlina, który musi przełamać swój lęk przed tym, co nieznane, by uratować swojego syna Nemo. W drodze zaprzyjaźnia się z Dory, zapominalską rybką.  
8
liczba głosów: 81
pewnego dnia dziewczynka Alicja pobiegła za Białym Królikiem. Po wpadnięciu do jego nory, znalazła się w magicznej krainie, pełnej bajkowych stworzeń.  
9
liczba głosów: 91
policjantka, królik Judy, wraz z lisem Nickiem, słynącym z przekrętów, musi rozwiązać tajemniczą zagadkę.   
10
liczba głosów: 81
suczka Lady, zostaje wyrzucona przez ciotkę, która w czasie nieobecności właścicieli domu ma zająć się posiadłością. Zabłąkana Lady poznaje bezpańskiego kundla Trampa, który się nią opiekuje.  
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Dziecko
Dziecko
1240 osób głosowało na to
Najlepsze piosenki dla dzieci
Dziecko
Dziecko
1085 osób głosowało na to
Jak pozbyć się kataru u dziecka.
Wykonanie strony WWW - Devilart