to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Dziecko

Najciekawsza bajka dla dzieci

    Od najmłodszych lat dzieci uwielbiają oglądać bajki. Na świecie powstało mnóstwo opowieści z pięknym morałem, uczących dzieci jak odróżniać dobro od zła, jaki powinien być dobry przyjaciel i, że nawet przerażający stwór jest skłonny do uczuć. Zostawiajcie łapki w górę pod Waszą ulubioną bajką, a łapkę w dół pod bajką, której nie lubiliście!

1
liczba głosów: 139
  seria filmów animowanych przedstawiających przygody paczki przyjaciół, mamuta, tygrysa szablozębnego i leniwca. W bajce nie brakuje humoru oraz wątków miłosnych.  
2
liczba głosów: 106
   tytułowy bohater to ogr, który wraz ze swoim przyjacielem Osłem postanawia uwolnić piękną księżniczkę Fionę z wieży. Bohaterowie po drodze przeżywają wiele przygód. „Shrek” to bajka pełna humoru, która udowadnia, że każdy jest zdolny do miłości.  
3
liczba głosów: 119
bajka ukazująca przygody zwierząt zamieszkujących Lwią Ziemię. Pokazuje więzy rodzinne, wątki miłosne, siłę przyjaźni oraz, że dobro zawsze zwycięża nad złem.    
4
liczba głosów: 116
Humorystyczna bajka opowiadająca losy rudego kota, który oprócz swojego właściciela, kocha jeszcze lazanię. Niestety w pewnym momencie musi nauczyć się dzielić uwagą właściciela i przestrzenią z psem Odim.  
5
liczba głosów: 102
urodziwa Bella zamieszkuje w zamku okrutnej Bestii, aby ratować ojca. Jednakże z czasem między Bellą, a Bestią rodzi się więź. Bella ma jednak jeszcze jednego adoratora, myśliwego Gastona.    
6
liczba głosów: 88
niezwykle wzruszająca bajka, pokazująca jak silna jest przyjaźń między niesamowicie uzdolnionym chłopcem, a stworzonym przez niego i jego brata robotem.  
7
liczba głosów: 92
film animowany ukazujący historię błazenka Marlina, który musi przełamać swój lęk przed tym, co nieznane, by uratować swojego syna Nemo. W drodze zaprzyjaźnia się z Dory, zapominalską rybką.  
8
liczba głosów: 82
pewnego dnia dziewczynka Alicja pobiegła za Białym Królikiem. Po wpadnięciu do jego nory, znalazła się w magicznej krainie, pełnej bajkowych stworzeń.  
9
liczba głosów: 92
policjantka, królik Judy, wraz z lisem Nickiem, słynącym z przekrętów, musi rozwiązać tajemniczą zagadkę.   
10
liczba głosów: 82
suczka Lady, zostaje wyrzucona przez ciotkę, która w czasie nieobecności właścicieli domu ma zająć się posiadłością. Zabłąkana Lady poznaje bezpańskiego kundla Trampa, który się nią opiekuje.  
11
liczba głosów: 1
pełnometrazowy film animowany, został wyprodukowany przes DreamWorks. To historia czwórki zwierząt z nowojorskiego zoo, nagleznajdują się w tropikanej dżungli  
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Dziecko
Dziecko
1256 osób głosowało na to
Pierwszy zwierzak dla Twojego dziecka
Dziecko
1250 osób głosowało na to
Najlepsze piosenki dla dzieci
Dziecko
1097 osób głosowało na to
Jak pozbyć się kataru u dziecka.
Wykonanie strony WWW - Devilart