to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

Najbardziej znienawidzony przedmiot w szkole

    Każdy z nas w swojej karierze szkolnej miał swój „ulubiony” przedmiot. Czasem powodem był nudny przedmiot, innym razem wredny nauczyciel, a niekiedy również niefortunna godzina. Na pytanie „Którego przedmiotu w szkole najbardziej nie znosisz?” odpowiedzią w ponad 50% przypadkach będzie „matematyka”. Czemu tak wielu z nas jej nie znosi? Odpowiedź jest dość prosta- problem przede wszystkim stanowi podręcznik, w którym bardzo często brakuje wytłumaczenia podanego w przystępny sposób. Nauczyciel, który czasem ma postawę „ja to rozumiem, więc czemu wy tego nie rozumiecie?” powoduje, że ciężko nam się uczyć. Są też tacy którzy uczą z pasją i bardzo im za to jesteśmy wdzięczni.

   Zatem stwórzmy ranking obrazujący nasze szkolne odczucia. Jeśli chodzicie do szkoły lub już jesteście jej absolwentami, głosujcie na przedmioty, z którymi macie bądź mieliście problemy w czasach szkolnych.

1
liczba głosów: 125
Ten przedmiot chyba zawsze będzie na pierwszym miejscu. Część z nas nie rozumie jak matma może być królową nauk, inni z kolei mają problem z nauczycielką.  
2
liczba głosów: 129
Część z was pewnie powie, że przecież fizyka jest banalna, wystarczy podstawić do wzoru. Jednak niektórym przynosi trudność zrozumienie rzeczy, których nie widać gołym okiem.
3
liczba głosów: 124
To jest najczarniejsza magia ze wszystkich magii. Milion zasad i milion wyjątków od każdej zasady. Najpierw dowiadujesz się, że jest świetny i bardzo prosty sposób, żeby coś zapamiętać ale na następnej lekcji dowiadujesz się, że to czego się nauczyłeś nie działa w przypadku większości związków.
4
liczba głosów: 108
Nie dość, że jest to język naszych największych historycznych wrogów to jeszcze źle brzmi. Gramatyka jest niewiele prostsza od polskiej więc po co się uczyć?  
5
liczba głosów: 124
Wkuwanie na pamięć miliona nowych słów oraz funkcji przerasta większość z nas i tylko nieliczni są w stanie wszystko spamiętać i jeszcze to połączyć w logiczną całość.  
6
liczba głosów: 127
Z historią to jest tak, że niektórzy ją bardzo lubią a niektórzy szczerze nienawidzą. Oprócz wykuwania dat koronacji i imion królów przez które każdy z nas musi przejść oraz powtarzaniu starożytności 3 razy w ciągu nauki szkolnej historia potrafi być naprawdę ciekawa sęk w tym, że nauczyciele czasem plotą i plotą bez końca i naprawdę ciężko nie zasnąć.
7
liczba głosów: 122
Najczęstszą przyczyną nielubienia języka polskiego jest nuda. Skoro nie da się słuchać i nie da się spać to jak przetrwać?
8
liczba głosów: 20
9
liczba głosów: 113
Kiedyś było przysposobienie obronne, teraz przedmiot ten został zastąpiony tym. W latach 80-tych na PO uczono w praktyce strzelania z broni, dziś pozostało nam nauczenie się na pamięć rodzajów czołgów, karabinów oraz rozwiązań sytuacji kryzysowych ale niestety wszystko tylko w teorii.
10
liczba głosów: 120
Największym koszmarem dla ludzi o drewnianym uchu bez wątpienia jest muzyka. Pomińmy już fakt nie trafiania w rytm grając na flecie. Największym koszmarem jest obowiązek śpiewania przed całą klasą.
11
liczba głosów: 107
Dla fanów czynności manualnych, technika potrafi być naprawdę ciekawym przedmiotem na którym rysuje się rysunki techniczne, robi kartę rowerową i uczy robienia sałatek. Za to dla niektórych jest to zwykła strata czasu, którą mogliby w domu poświęcić na coś ciekawszego.
12
liczba głosów: 124
Zawsze wszyscy się cieszą, że będą poruszane same tematy tabu dotyczące seksu i dojrzewania i czekają z niecierpliwością na pierwsze zajęcia, a tam zamiast pikantnych tematów nauczycielka bądź zakonnica serwuje nam temat dotyczący temperamentów.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Inne
Inne
3165 osób głosowało na to
Ile Niedziel Handlowych w miesiącu?
Inne
2466 osób głosowało na to
Najsolidniejsza marka samochodów
Inne
2190 osób głosowało na to
Najbardziej niesamowita rzeźba świata
Inne
1968 osób głosowało na to
10 najczęstszych postanowień noworocznych
Wykonanie strony WWW - Devilart