to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

Najbardziej wyczekiwany prezent świąteczny

   Święta Bożego Narodzenia to czas, który poświęcamy naszym bliskim. Czas, w którym możemy pokazać im jak bardzo ich kochamy i ile dla nas znaczą. Dlatego właśnie obdarowujemy ich upominkami. Sami również mamy pewne oczekiwania, co do prezentów, które dadzą nam inni. Liczymy na to, że tym razem uda im się trafić w nasz gust i spełnią się nasze marzenia.

   Poniżej przedstawiamy Wam listę najbardziej wyczekiwanych prezentów. Głosujcie na podarunki, które sami chcielibyście dostać! Dawajcie łapkę w dół na propozycje, które Wam nie odpowiadają.

1
liczba głosów: 178
Auto prosto z salonu to na pewno najbardziej wyczekiwany świąteczny prezent przez panów. Niestety musimy przyznać, że raczej rzadko tego typu marzenie zostaje spełnione, ale może akurat tegoroczne święta będą Waszymi szczęśliwymi.
2
liczba głosów: 149
Niektórzy wolą dostać zamiast prezentu, po prostu pieniądze. Mogą wykorzystać je w dowolny sposób.     
3
liczba głosów: 154
 Większość z nas byłaby szczęśliwa stając się właścicielem smartfona wyposażonego we wszystkie nowe systemy i funkcje.  Prezent idealny.
4
liczba głosów: 124
To prezent, który nie ma ceny. Jako, że w święta spotykamy się z całą rodziną i spędzamy ze sobą sporo czasu, to nie trudno o wymianę zdań i sprzeczkę.
5
liczba głosów: 136
 To zdecydowanie wymarzony prezent większości informatyków, fanów gier, filmów i nie tylko. Każdy chciałby mieć superszybki, działający bez zarzutu sprzęt elektroniczny.
6
liczba głosów: 87
Nowe buty firmy Nike, Converse, Vans, Adidas lub Puma są marzeniem niejednej osoby. Wygoda i niepowtarzalny design sprawiają, że każdy chce je mieć.
7
liczba głosów: 126
Chwila odpoczynku i relaksu – bezcenna! Dlatego tak wielu z nas marzy o bilecie do spa jako prezencie gwiazdkowym.
8
liczba głosów: 79
 Nastała moda na ekologiczny styl życia. Dlatego spora część osób chciałaby dostać pod choinkę właśnie rower.
9
liczba głosów: 96
W wirze pracy i domowych obowiązków nie zawsze mamy czas, by zaplanować wyjazd bądź skontaktować się z biurem podróży. Dlatego niejeden z nas marzy o tym, by ktoś bliski zrobił to za nas i zorganizował zagraniczny wycieczkę.
10
liczba głosów: 69
 Zapewne wiele dziewcząt czeka z niecierpliwością na zaręczyny. Święta Bożego Narodzenia są bez wątpienia jedną z lepszych okazji, by się oświadczyć.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Inne
Inne
3165 osób głosowało na to
Ile Niedziel Handlowych w miesiącu?
Inne
2466 osób głosowało na to
Najsolidniejsza marka samochodów
Inne
2190 osób głosowało na to
Najbardziej niesamowita rzeźba świata
Inne
1968 osób głosowało na to
10 najczęstszych postanowień noworocznych
Wykonanie strony WWW - Devilart