to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Rozrywka

Najbardziej wyczekiwany koncert w 2019 roku w Polsce

   Muzyka odgrywa istotną rolę w życiu wielu ludzi. Nadaje codzienności znaczenia i głębi. Dla jednych stanowi rozrywkę, dla innych natomiast pasję, dla jeszcze innych pracę. Obcowanie z muzyką pozwala nam przestrzeń do refleksji, pozwala się zrelaksować, przenieść do innego wymiaru. Sami przyznacie, że nie ma nic lepszego, niż muzyka na żywo, nawiązanie relacji między artystami a publiką, pewnego rodzaju chemia. Z pewnością wielcy fani światowej sławy muzyków wyczekują tegorocznych wystąpień.

   Oto lista najbardziej wyczekiwanych koncertów w 2019 roku, które odbędą się w Polsce. Łapka w górę na koncert, którego z pewnością nie opuścicie, łapka w dół pod tymi, które Was nie interesują.

 

1
liczba głosów: 14
Norweski producent muzyczny odwiedzi Polskę 13 kwietnia. Ceny biletów wynoszą od około 150 zł do około 260 zł. DJ współpracował z takimi artystami jak Sia, Coldplay, Avicii & Rita Ora, Kygo & One Republic.
2
liczba głosów: 14
 Brytyjski piosenkarz odwiedzi Kraków 5 maja. Wystąpi na Tauron Arenie. Ceny biletów zaczynają się od 700 zł, kończą natomiast na kwocie około 2,5 tys. zł. Elton John zaczął swoją karierę w już w 1962 roku, od tamtego czasu czynnie działa w dziedzinie muzyki.
3
liczba głosów: 13
Ten światowej sławy muzyk odwiedzi stolicę naszego kraju 26 czerwca. Koncert odbędzie się na Stadionie Narodowym. Koszt biletów to od około 350 zł do około 1400 zł. Jednymi z najbardziej popularnych utworów Collinsa są „In the Air Tonight”, „Another Day in Paradise” i „Easy Lover”.
4
liczba głosów: 12
Koncert amerykańskiego zespołu odbędzie się 15 lutego na Atlas Arenie. Twenty One Pilots grają muzykę z pogranicza różnych stylów: popu, rocka, elektroniki i hip-hopu. Ceny biletów zaczynają się od 215 zł.
5
liczba głosów: 12
Koncert odbędzie się 12 lipca na Stadionie Narodowym. Ceny biletów wahają się od 300 zł do około 1200 zł. Jednymi z najbardziej popularnych utworów tego zespołu są „It’s my Life”, i „Livin’on a Prayer”.
6
liczba głosów: 16
Amerykański zespół odwiedzi Polskę dnia 6 czerwca. Koncert odbędzie się na Tauron Arenie o godzinie 18. Ceny biletów wahają się od 342 zł do około 1200 zł. Zespół gra muzykę z pogranicza popu i rocka.
7
liczba głosów: 9
Jayceon Terrell Taylor, znany jako Game lub The Game – amerykański raper i aktor. Koncert ma się odbyć 22.03.2019 w klubie B17
8
liczba głosów: 9
Zespół rockowy pochodzący z Anglii, już 22.06 w Krakowie!
9
liczba głosów: 12
 Koncert odbędzie się drugiego kwietnia na Tauron Arenie. Ceny biletów zaczynają się od 357 zł, a kończą na kwocie około 1,5 tys. zł. Kanadyjski piosenkarz zdobył serca milionów fanów z całego świata. Jego polscy wielbiciele z pewnością cieszą się z odwiedzin w naszym kraju.
10
liczba głosów: 12
Koncert ma się odbyć 15 marca tego roku na Atlas Arenie. Florence Welch z zespołem pochodzą z Wielkiej Brytanii i grają myzykę alternatywną i indie rock. Znani są z utworów takich jak: „You’ve Got the Love”, „Spectrum” czy „Hunger”. Ceny biletów wahają się od 261 zł do około 623 zł.
11
liczba głosów: 9
 Dwa koncerty światowej sławy piosenkarza mają odbyć się 25 i 26 stycznia. Najbardziej znany utwór tego wykonawcy to „Another  Love”- piękna piosenka, która z pewnością na żywo brzmi jeszcze lepiej. Ceny biletów zaczynają się już od 123 zł.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Rozrywka
Rozrywka
7260 osób głosowało na to
Największe błędy popełnione po alkoholu
Rozrywka
Rozrywka
2499 osób głosowało na to
Najlepszy Hip-hopowy polski teledysk
Wykonanie strony WWW - Devilart