to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

Najbardziej wyczekiwany dzień w roku

   Oprócz popularnych dni, takich jak Dzień Kobiet, Dzień Matki czy Ojca, w ciągu roku obchodzone są też inne święta, o których istnieniu często nie wiemy. Każdy dzień jest okazją, by świętować.

   Przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych dni w roku. Zostawiajcie łapki w górę pod Waszymi ulubionymi świętami, łapki w dół pod tymi, które Waszym zdaniem nie maja sensu!

1
liczba głosów: 86
obchodzony głównie 30 czerwca bądź 30 lipca. Ten wyjątkowy dzień możemy poświęcić na spędzanie czasu z najbliższym przyjacielem, bo przecież przez codzienne obowiązki trudno jest znaleźć choć chwilę na pogawędkę z najbliższymi.
2
liczba głosów: 88
 przypada na 12 lipca. Jeśli kochasz imprezy, jest to święto dla Ciebie! A okres letni to idealny czas na urlop, wyjazdy, wypoczynek i odrobinę szaleństwa.
3
liczba głosów: 90
 w Polsce obchodzony jest 9 lutego. Ten przysmak cieszy się dużą popularnością, że obecna sprzedaż wynosi 13 mln kartonów dziennie.  
4
liczba głosów: 94
  przypada 17 lutego. Tego dnia ludzie zajmują się bezdomnymi kotami, często wygłodzonymi.  
5
liczba głosów: 82
obchodzony 24 czerwca. Przytulanie bardzo dobrze wpływa na prawidłowy rozwój człowieka. W tym dniu możemy się przytulać do woli.
6
liczba głosów: 90
obchodzony jest 7 lipca. To niewątpliwie ulubione święto wielbicieli słodkości! Tego dnia nie liczą się kalorie, a ilość zjedzonych tabliczek czekolady.
7
liczba głosów: 82
 w 2018r. wypadł 28 listopada, jednakże w 2019r. przypada 6 lipca. Tego dnia każda kobieta marzy o tym, aby dostać całusa.
8
liczba głosów: 73
świętujemy 21 czerwca. Z początku obchodzone tylko we Francji, dziś to święto stało się bardzo popularne i hucznie obchodzone w całej Europie.
9
liczba głosów: 73
obchodzony w 1. piątek października. Ten piękny gest, jakim się uśmiech, mimo że nie wyeliminuje wszystkich przykrości jakie napotykamy, może poprawić komuś humor i uczynić jego dzień lepszym.
10
liczba głosów: 80
 przypada na 29 kwietnia. Dzień ten ustanowiony został w 1982r. W 2018r. Z okazji tego święta mogliśmy usłyszeć orędzie choreografa Ohada Naharina.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Inne
Inne
3125 osób głosowało na to
Ile Niedziel Handlowych w miesiącu?
Inne
2331 osób głosowało na to
Najsolidniejsza marka samochodów
Inne
2188 osób głosowało na to
Najbardziej niesamowita rzeźba świata
Inne
1954 osób głosowało na to
10 najczęstszych postanowień noworocznych
Wykonanie strony WWW - Devilart