to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

Najbardziej wyczekiwany dzień w roku

   Oprócz popularnych dni, takich jak Dzień Kobiet, Dzień Matki czy Ojca, w ciągu roku obchodzone są też inne święta, o których istnieniu często nie wiemy. Każdy dzień jest okazją, by świętować.

   Przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych dni w roku. Zostawiajcie łapki w górę pod Waszymi ulubionymi świętami, łapki w dół pod tymi, które Waszym zdaniem nie maja sensu!

1
liczba głosów: 88
obchodzony głównie 30 czerwca bądź 30 lipca. Ten wyjątkowy dzień możemy poświęcić na spędzanie czasu z najbliższym przyjacielem, bo przecież przez codzienne obowiązki trudno jest znaleźć choć chwilę na pogawędkę z najbliższymi.
2
liczba głosów: 92
 w Polsce obchodzony jest 9 lutego. Ten przysmak cieszy się dużą popularnością, że obecna sprzedaż wynosi 13 mln kartonów dziennie.  
3
liczba głosów: 89
 przypada na 12 lipca. Jeśli kochasz imprezy, jest to święto dla Ciebie! A okres letni to idealny czas na urlop, wyjazdy, wypoczynek i odrobinę szaleństwa.
4
liczba głosów: 96
  przypada 17 lutego. Tego dnia ludzie zajmują się bezdomnymi kotami, często wygłodzonymi.  
5
liczba głosów: 91
obchodzony jest 7 lipca. To niewątpliwie ulubione święto wielbicieli słodkości! Tego dnia nie liczą się kalorie, a ilość zjedzonych tabliczek czekolady.
6
liczba głosów: 83
obchodzony 24 czerwca. Przytulanie bardzo dobrze wpływa na prawidłowy rozwój człowieka. W tym dniu możemy się przytulać do woli.
7
liczba głosów: 83
 w 2018r. wypadł 28 listopada, jednakże w 2019r. przypada 6 lipca. Tego dnia każda kobieta marzy o tym, aby dostać całusa.
8
liczba głosów: 74
świętujemy 21 czerwca. Z początku obchodzone tylko we Francji, dziś to święto stało się bardzo popularne i hucznie obchodzone w całej Europie.
9
liczba głosów: 74
obchodzony w 1. piątek października. Ten piękny gest, jakim się uśmiech, mimo że nie wyeliminuje wszystkich przykrości jakie napotykamy, może poprawić komuś humor i uczynić jego dzień lepszym.
10
liczba głosów: 81
 przypada na 29 kwietnia. Dzień ten ustanowiony został w 1982r. W 2018r. Z okazji tego święta mogliśmy usłyszeć orędzie choreografa Ohada Naharina.
11
liczba głosów: 1
Jedno z ulubionych świąt Panów- 9 lipca.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Inne
Inne
3178 osób głosowało na to
Ile Niedziel Handlowych w miesiącu?
Inne
2466 osób głosowało na to
Najsolidniejsza marka samochodów
Inne
2200 osób głosowało na to
Najbardziej niesamowita rzeźba świata
Wykonanie strony WWW - Devilart