to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Rozrywka

Najbardziej wyczekiwana gra 2020 roku

   Gry komputerowe są współcześnie jedną z najpopularniejszych form rozrywki. Wiele z nich wymaga jednakże od użytkowników zręczności, kreatywności bądź logicznego myślenia. Dostępne są w wersjach obsługujących różne urządzenia, od telefonów komórkowych, po telewizory, komputery i konsole. Ostatnie lata były znaczące dla rozwoju rynku komputerowego. A co przyniesie kolejny, 2020 rok? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ranking najbardziej wyczekiwanych gier 2020 roku!

   Wciskajcie zieloną łapkę przy grach, na które oczekujecie, a czerwoną przy propozycjach, które najmniej Wam się podobają!


1
liczba głosów: 122
 Premiera gry będzie miała miejsce 16 kwietnia 2020 roku. To gra o charakterze science-fiction. Dostępna jest w wersjach na PC, PS4 oraz XONE. Akcja toczy się o w Night City, a bohaterowie mogą modyfikować ciała swoich avatarów.
2
liczba głosów: 87
To gra polskiej produkcji. Bohaterowie wcielają się postacie, które  przeżyły  epidemię i muszą zmierzyć się z zagrożeniami panującymi w mieście opanowanym przez zombie.
3
liczba głosów: 66
 Jest to kontynuacja pierwszej części gry o tym samym tytule, która zrobiła furorę w środowisku graczy. Z tego też względu druga część wyjaśnia i kontynuuje część wątków pojawiających się w poprzedniej części. Akcja toczy się w świecie opanowanym przez epidemię.
4
liczba głosów: 65
Gra ma wejść na rynek w maju 2020 roku. Akcja gry rozgrywa się w znanym nam z komiksów oraz filmów Uniwersum. Gracze mogą wcielić się w postacie takie jak Thor, Hulk czy Kapitan Ameryka. Zapewne wielu fanów Marvela zastanawia się czy gra będzie tak dobra, jak produkcje filmowe. Na odpowiedź musimy poczekać niespełna rok…
5
liczba głosów: 50
Watch Dogs Legion zadebiutuje w dniu 6 marca 2020 roku, Będzie dostępna na PC, konsolach Xbox One, PlayStation 4, Google Stadia. Akcja gry będzie rozgrywała się w Londynie. Zobaczymy wizję miasta po opuszczeniu Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię.
6
liczba głosów: 60
 Dokładnej daty premiery gry jeszcze nie ustalono, lecz pewnym jest, że będzie miała miejsce w przyszłym roku. Gra jest kolejną częścią niezwykle popularnej produkcji Minecraft. Zalicza się ją do gier przygodowych. Do najważniejszych zadań graczy zalicza się pokonanie Arch-Illager’a i jego armii.
7
liczba głosów: 42
 Grę wyprodukowało studia Sucker Punch. Akcja toczy się na wyspie Tsushima. Gracze mogą wcielić się w postać wojownika, który walczy z przeciwnikiem i pragnie zemsty.
8
liczba głosów: 44
 Premiera będzie miała miejsce 3 marca 2020 roku. Gra dostępna jest tylko na PS4. Akcja toczy się w świecie Gaia. Jest gra o charakterze fantasy. Gracze wcielają się w postać żołnierza, który wszczyna bunt.
9
liczba głosów: 41
Jest to gra oparta na epizodach z serii kultowych filmów Gwiezdne Wojny w wydaniu LEGO. Gracze mogą wcielać się w dowolne postacie i przeżywać na własnej skórze najciekawsze sceny z filmów
10
liczba głosów: 33
W przyszłym roku ukaże się kolejna część Wasteland, gry o postapokaliptycznym charakterze. Akcja rozgrywa się na terenie Ameryki pokrytej lodem. Gracze podejmują szereg działań, które umożliwią przeżycie ich avatarom, w tym walki z nieprzyjaciółmi.
11
liczba głosów: 39
 Dokładna data emisji gry nie została jeszcze ustalona, jednakże pewnym jest, że nastąpi w roku 2020. Gra jest komputerową adaptacją serialu animowanego o tej samej nazwie. Gracze wcielają się w główną postać imieniem Goku. Przeżywają przygody, toczą walki i realizują przeznaczone dla nich wyzwania.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Wykonanie strony WWW - Devilart