to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Rozrywka

Najbardziej utalentowany zagraniczny aktor

Na przestrzeni lat mieliśmy wielu wybitnych aktorów, którzy potrafili się wcielić niemal w każdego bohatera. Którego z aktorów uważacie za kultowego i najlepszego?

Dodano przez: adamek030997

 

 

1
liczba głosów: 13
Aktor urodził się w roku 1948. Mówi się o nim, że jest jednym z najbardziej pracowitych w swoim zawodzie. Wiąże się to z faktem, iż zagrał już w ogromnej liczbie produkcji i planuje kontynuować karierę w nadchodzących latach.
2
liczba głosów: 15
 Aktor ma obecnie 54 lata. Pochodzi z Nowego Jorku. Już jako dziecko grał w serialu, lecz prawdziwa kariera rozpoczęła się kilkanaście lat później. Robert grał w wielu filmach, lecz za najlepiej odegraną rolę uważa się tę z filmu „Avengers:Koniec gry”.
3
liczba głosów: 14
To amerykański aktor urodzony w 1974 roku w Los Angeles. Leonardo już jako dziecko przejawiał zamiłowanie do aktorstwa. Początkowo grywał w serialach i filmach edukacyjnych, lecz jego prawdziwa kariera rozpoczęła się od roli w  filmie „Chłopięcy świat”, w którym diCaprio zagrał u boku Roberta De Niro.
4
liczba głosów: 13
Aktor urodził się w roku 1937 w amerykańskim stanie Tennessee. Jako ciekawostkę z jego życia można podać fakt, iż pracował przez kilka lat w amerykańskim oddziale sił powietrznych. W późniejszym czasie grywał głównie w musicalach i mniej znanych filmach. Jako aktor został doceniony za rolę w filmie „Cwaniak”.   
5
liczba głosów: 12
W tym roku Tom Hanks ukończy 63 lata. Pochodzi z Kalifornii w USA. Styczność z aktorstwem miał w szkole średniej. Rozpoczął wówczas swoją przygodę z teatrem. Znany jest głównie z filmów takich, jak „Zielona mila”, „Szeregowiec Ryan” czy „ Forrest Gump”.
6
liczba głosów: 13
Aktor urodził się 1 roku 1963 w jednym ze stanów Ameryki – Oklahomie. Karierę zaczął po przeprowadzce do Los Angeles. Zaczął wówczas uczęszczać na zajęcia z aktorstwa oraz okazjonalnie występował jako model.
7
liczba głosów: 9
Obecnie aktor ten ma ukończone 79 lat. Urodził się w USA, choć z pochodzenia jest Włochem. Ogromną sławę przyniosła mu rola w filmie „Ojciec chrzestny”.
8
liczba głosów: 11
 Urodził się w 1981 roku w Londynie. Jest absolwentem Eton College oraz Uniwersytetu Cambrige. Aktorstwo ukończył mając 24 lata. Jego kariera szybko się rozwinęła. Obecnie Tom jest najbardziej rozpoznawalny z serii filmów od Marvela.
9
liczba głosów: 6
Urodził się w 1924 roku, a zmarł w 2004. Pochodził z Nebraski. Zdobył sławę dzięki występowi na Broadwayu, a później dzięki udziale w filmie „Pociąg zwany pożądaniem”.
10
liczba głosów: 10
Chris ma obecnie 35 lat. Pochodzi z Australii. Wywodzi się z rodziny aktorskiej -  jego dwaj bracia również trudnią się aktorstwem.  Początek jego kariery zawodowej określa się na rok 2004.
11
liczba głosów: 10
Urodził się w 1951 roku. W wieku 63 lat odszedł w wyniku samobójczej śmierci. Początkowo interesowały go nauki polityczne, lecz w późniejszych latach postanowił zmienić fach. Rozwijał się jako komik, lecz wystąpił także w wielu cenionych i ważnych dla rozwoju filmografii produkcjach.
12
liczba głosów: 9
Urodził się w roku 1956 we Wiedniu. Uczył się śpiewu w Akademii Muzycznej w stolicy Austrii. Przygodę z teatrem zaczynał na deskach teatru odgrywając szekspirowskie dzieła.
13
liczba głosów: 12
Aktor ukończył w styczniu bieżącego roku 63 lata. Pochodzi z Nowego Jorku. Jednakże karierę rozpoczął w Australii, gdzie przeprowadził się wraz z rodziną. Momentem przełomowym dla jego kariery był występ w filmie „Mad Max”.
14
liczba głosów: 4
Jason Statham to brytyjski aktor, który rozpoczynał swoją karierę jako kaskader. Znamy i uwielbiamy go za takie filmy jak "Przekręt", "Mechanik", "Transporter", "Włoska Robota" oraz "Porachunki". Niektórzy przemierzają go do roli Jamesa Bonda, któ wie może nawet nim będzie :)
15
liczba głosów: 8
 Aktor ma obecnie 48 lat. Pochodzi z Massachusetts. Jest absolwentem Harvardu. Przygodę z telewizją przeżył jako nastolatek grając w reklamie. Lecz jego prawdziwa kariera aktorska rozwinęła się kilka lat później. Obecnie uważany jest za jednego z najwybitniejszych aktorów.
16
liczba głosów: 7
Aktor w tym roku obchodzić będzie 50 urodziny. Pochodzi z Teksasu. Będąc na studiach Matthew zaczął marzyć o karierze reżyserskiej. Jednakże  życie potoczyło się inaczej. Być może na dobre dla nas, widzów, gdyż możemy podziwiać tak ogromny talent na ekranach!
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Rozrywka
Rozrywka
7260 osób głosowało na to
Największe błędy popełnione po alkoholu
Rozrywka
Rozrywka
2499 osób głosowało na to
Najlepszy Hip-hopowy polski teledysk
Wykonanie strony WWW - Devilart