to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

Marka, która zmieniła Wasze życie na lepsze, zagłosuj

   Czy stwierdzenie, iż firma lub marka ma wpływ na nasze życie jest właściwe? Dla wielu z nas to absolutnie trafne stwierdzenie. Z biegiem lat prywatne firmy wprowadziły produkty mocno oddziałujące na naszą codzienność. Zaczynając od produktów towarzyszących nam od dzieciństwa jak klocki Lego czy konsola Pegasus. Google to prawdopodobnie najczęściej używana wyszukiwarka dostępna na rynku. Czy encyklopedia na Waszej półce lekko pokryła się kurzem, a zamiast tego korzystacie z internetu? Producenci w biegiem lat wporwadzają coraz to nowsze i bardziej zaawansowane pordukty, które zmieniają sposób naszego funkcjonowania w życiu codziennym. Możemy coraz więcej! Znastanówmy się czy Netflix lub Showmax, zastąpił nam telewizję? Czy marce Facebook można przypisać ogromną zmianę w kontaktach międzyludzkich?

   Podzielcie się swoją opinią dając łapkę w górę dla marki, bez której nie wyobrażacie sobie życia! Możecie również dać łapkę w dół dla pozycji na liście, która nie do końca jest Wam bliska.

1
liczba głosów: 141
To kolejna z najbardziej rozpoznawalnych marek. Dzięki tej dobrze zorganizowanej wyszukiwarce mamy codziennie dostęp do nieograniczonej ilości informacji z Polski i świata. Google oferuje nam usługi różnych kategorii, np. Google Maps, Google Alerts, Google Trends.
2
liczba głosów: 146
To najbardziej popularny portal społecznościowy na świecie założony przez Marka Zuckerberga. Dzięki FB codziennie mamy dostęp do różnego rodzaju informacji i możemy utrzymywać kontakt z naszymi przyjaciółmi przez Messengera, czyli czatu Facebook’a. Szacuje się, że co czwarta osoba na świecie posiada aktywne konto na tym portalu.
3
liczba głosów: 137
 To firma założona 1923 roku przez braci Disney’ów. Jest to jedna z najbardziej znanych wytwórni filmowych. Disney specjalizuje się w filmach animowanych, dla dzieci i familijnych. To jedna z najbardziej dochodowych spółek.
4
liczba głosów: 131
To jedno z największych przedsiębiorstw, które zajmuje się technologiami informatycznymi. Została założona w 1975 roku m.in. przez Billa Gates’a. Jednym z najbardziej dochodowych produktów Microsofta jest system Windows.
5
liczba głosów: 130
 To platforma internetowa, która powstała w 2005 roku. Na YT mamy możliwość publikowania filmów, oglądania teledysków i  vlogów, filmów o charakterze rozrywkowym i poradników, a także komentowania i oceniania treści.
6
liczba głosów: 134
To serwis społecznościowy, który służy publikowaniu zdjęć. Dostępna jest też aplikacja na smartfony o tej samej nazwie. Instagram jest dostępny w 33 wersjach językowych. W Polsce mamy 2,5 mln użytkowników, natomiast na całym świecie jest ich 700 mln.
7
liczba głosów: 123
To przedsiębiorstwo zostało założone w 1932 roku w Dani. Lego zasłynęło z produkcji klocków dla dzieci z tworzywa sztucznego
8
liczba głosów: 144
 Firma Apple zrewolucjonizowała rynek elektroniczny. Produkty tej marki uznaje się za wyroby wysokiej jakości. iPhone, iPod, Mac zrobiły furorę wśród wielbicieli luksusowych sprzętów.
9
liczba głosów: 128
To firma zajmująca się produkcją sportowych gier wideo. Najbardziej popularnymi grami są NBA Live, FIFA, PGA Tour i F1.
10
liczba głosów: 125
To marka produkująca kamery sportowe używanych w sportach ekstremalnych. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2002 roku.
11
liczba głosów: 132
Angielski skrót Fiat oznacza Włoską Fabrykę Samochodów w Turynie. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1899 roku. Fiat jest jednym z najbardziej popularnych producentów samochodów.
12
liczba głosów: 126
To przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją obuwia sportowego, akcesoriów i odzieży. Powstało w 1964 roku. Nazwa pochodzi od greckiej bogini. Logo Nike jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych. Modele takie jak Nike Air Max, Air Force, Cortez czy Huarache stały się kultowymi.
13
liczba głosów: 125
To jedna z najbardziej popularnych producentów seriali. Platforma jest odpłatna. Można wykupić abonament i mieć nielimitowany dostęp do seriali i filmów.
14
liczba głosów: 122
To marka znana w krajach anglojęzycznych jako Coke. Coca-Cola produkuje gazowane napoje do picia o smaku coli. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek. Recepturę napoju opracowano w 1886 roku.
15
liczba głosów: 130
To sieć barów z szybkim jedzeniem. McDonald’s serwuje frytki, burgery, sałatk, napoje i wiele innych. Popularność zdobył także McDrive.
16
liczba głosów: 125
To przedsiębiorstwo, które zajmuje się usługami transportowymi. Aby zamówić usługi należy skorzystać z aplikacji. Istnieje też możliwość zamawiania posiłków przez Ubera.
17
liczba głosów: 125
Jedna z najbardziej popularnych sieci kawiarni. Powstała w 1971 roku. Starbucks ma swoje lokale w 74 krajach na całym świecie.
18
liczba głosów: 8
To platforma dystrybucji cyfrowej i zarządzania prawami cyfrowymi. System gry wieloosobowej, serwis społecznościowy utworzony przez Valve Corporation
19
liczba głosów: 1
 Ciągniki rolnicze produkowane w Zakładach Mechanicznych Ursus w warszawskiej dzielnicy Ursus, od  2011 roku montowane w firmie Ursus S.A. w Lublinie
20
liczba głosów: 4
Jest sieciową grą komputerową  z gatunku multiplayer online battle arena. Powstała na bazie modyfikacji Defense of the Ancients do Warcraft III: The Frozen Throne. Została opracowana prze przez firmę Riot Games.
21
liczba głosów: 13
To niemieckie przedsiębiorstwo produkujące obuwie i odzież sportową. Rihanna została światowym ambasadorem marki Puma
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Inne
Inne
3193 osób głosowało na to
Ile Niedziel Handlowych w miesiącu?
Inne
2547 osób głosowało na to
Najsolidniejsza marka samochodów
Inne
2239 osób głosowało na to
Najbardziej niesamowita rzeźba świata
Wykonanie strony WWW - Devilart