to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Rozrywka

Ludzie show biznesu, o których słyszał cały świat

   W wielu dziedzinach życia można osiągnąć sukces. Nie ma znaczenia skąd pochodzimy, z Polski czy ze Stanów Zjednoczonych. Świat show biznesu jest otwarty dla każdego. Jednakże wcale nie jest łatwo „przebić się” i zabłysnąć.

   Przygotowaliśmy dla Was listę celebrytów, którym się udało. Zostawiajcie łapki w górę pod Waszymi ulubionym postaciami! Łapka w dół pod tymi, które Waszym zdaniem budzą kontrowersje i robią wokół siebie za dużo szumu!

 

1
liczba głosów: 92
 siostry, które zyskały sławę przez niekonwencjonalne zmiany w wyglądzie. Posądzane są o operacje plastyczne, których celebrytki nie mogą się wyprzeć, gdyż ich twarze i figury zmieniły się nie do poznania.  Obecnie mają własną firmę kosmetyczną. Jedna z nich, Kendall, jest światowej sławy modelką.
2
liczba głosów: 98
kanadyjski piosenkarz, którego kochają miliony nastolatek. W bieżącym roku ożenił się z popularną modelką Hailey Baldwin. W 2017r. Justin odwiedził Polskę podczas swojej trasy.
3
liczba głosów: 83
słynna amerykańska 25-letnia piosenkarka. Wielu podziwia niesamowitą barwę jej głosu. Tego roku wydała kolejną płytę pod tytułem ,,Sweetener’’.
4
liczba głosów: 82
 polski piłkarz, rozpoznawalny na całym świecie. Należy do niemieckiego klubu Bayern Monachium. Jego żona, Anna Lewandowska, jest znaną dietetyczką i trenerką.
5
liczba głosów: 86
 amerykański aktor znany między innymi z filmu ,,Titanic’’. W 2016r. otrzymał Oscara za rolę w filmie ,,Zjawa’’. Obecnie ma 42 lata.
6
liczba głosów: 88
amerykański aktor, urodzony w 1963r. Jego prawdziwe imię to William Bradley Pitt. Od 2014r. jest w związku małżeńskim z Angeliną Jolie. Razem mają szóstkę dzieci, w tym trójkę adoptowanych.
7
liczba głosów: 91
 polska modelka, która w wieku 15 lat, rozpoczęła swoją karierę z modelingiem. Obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych. Anja słynie z zaangażowania w akcje społeczne.
8
liczba głosów: 70
 polska podróżniczka, która odwiedziła każdy zakamarek na świecie. Niesie pomoc potrzebującymi i jest wzorem dla wielu kobiet.
9
liczba głosów: 73
po występieniu w roli Jugheada Jonesa w serialu Netfixa ,,Riverdale’’, Cole stał się idolem niejednej nastolatki. Cole zabłysnął w serialu Disneya ,,Nie ma to jak hotel’’ oraz kontynuacji ,,Nie ma to jak statek’’, w których występował razem ze swoim bratem bliźniakiem Dylanem.
10
liczba głosów: 72
polska blogerka modowa. Julia Kuczyńska, bo tak w rzeczywistości się nazywa, spróbowała swoich sił w aktorstwie w polskiej komedii romantycznej ,,Planeta Singli 2’’. Wystąpiła także w teledysku Messa.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Rozrywka
Rozrywka
2408 osób głosowało na to
Najlepszy Hip-hopowy polski teledysk 2018
Rozrywka
Rozrywka
2297 osób głosowało na to
Najbardziej wyczekiwany film w 2019 roku
Rozrywka
2119 osób głosowało na to
Najlepsza konsola do gier wszech czasów
Wykonanie strony WWW - Devilart