to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Rozrywka

Jakim superbohaterem chciałbyś być?

      Wielokrotnie wczuwaliśmy się w role głównych bohaterów, chcieliśmy wypełniać powierzone nam misje i ratować świat. Niektórym z nas to pragnienie towarzyszy przez całe życie. Jeżeli w dalszym ciągu jesteście marzycielami, to ten ranking został stworzony specjalnie dla Was!

     Jakim superbohaterem chcielibyście zostać? Czy najbardziej porządanymi są bohaterowie Marvela?

 Łapka w górę dla najodpowiedniejszych według Ciebie bohaterów , łapka w dół dla tych, którzy ci nie odpowiadają.

 Na dole listy możecie dodać bohatera, którego nie ma na liście!

 Nie zapomnij opublikować listy na Facebooku, daj szansę zagłosować innym!

 

 Dodano przez: MonoLolo:]

 

 

 

1
liczba głosów: 127
 Na co dzień Iron Man znany jest jako Tony Stark, bogaty przedsiębiorca i wizjoner, spadkobierca firmy Stark Industries, którą odziedziczył po ojcu Howardzie Starku.  Zaczął produkować niesamowite zbroje wykorzystując do tego zaawansowaną technologię. To właśnie w zbroi, nadającej mu ogromnej siły, możliwości latania i wielu innych atutów, ratuje wielokrotnie świat.
2
liczba głosów: 117
Spider-Man to alter ego Petera Parkera. W momencie, gdy go poznajmy jest nastolatkiem, który łączy ratowanie Nowego Yorku ze zwykłymi, codziennymi obowiązkami. Potrafi chodzić po ścianach, rzucać pajęczą nicią, a także posiada zmysł przeczuwania zagrożenia, ogromną siłę i zwinność.
3
liczba głosów: 111
To wyjątkowy superbohater z tego względu, że jest bogiem. Ściślej rzecz ujmując bogiem piorunów, który skupia swą siłę dzięki młotowi Mjolnirowi, który umożliwia mu miotanie piorunami i szybkie przemieszczanie się.
4
liczba głosów: 97
 Neurochirurg, który uległ wypadkowi i stracił czucie w rękach. Szukając różnych sposobów, by przywrócić swoim dłoniom dawną sprawność, poznał tajniki magii, poszerzył horyzonty umysłu, dzięki czemu stał się Najwyższym Czarnoksiężnikiem i zaczął walkę ze złem.
5
liczba głosów: 92
 Wade Wilson został oszpecony przez pewnego człowieka, dzięki któremu zyskał ponadprzeciętne zdolności. Jego początkową misją jest zemsta, lecz później zaczyna działać  w organizacji X-Manów.
6
liczba głosów: 89
 Po traumatycznych wydarzeniach związanych ze śmiercią rodziny u Jamesa pojawiają się szpony wyrastające z pięści i umiejętność szybkiej regeneracji tkanek. Przybiera wówczas nowe imię – Logan.
7
liczba głosów: 108
 W rzeczywistości ten superbohater nazywa się Steve Rogers. Pragnął zaciągnąć się do armii, lecz jego kandydatura została odrzucona. Zaproponowano mu jednak udział w tajnym projekcie, który ma uczynić go „super żołnierzem”, który walczyłby z III Rzeszą. Podano mu serum, które zwiększyło jego siłę fizyczną, zwinność, intelekt, a jego atrybutem stała się starcza wykonana z Vibranium.
8
liczba głosów: 91
Znany jest również jako Mroczny Rycerz. Jego zadaniem jest zwalczanie przestępczości, czuwanie nad porządkiem i pomoc ludziom w potrzebie. Batman postępuje zgodnie z zasadami moralnymi.
9
liczba głosów: 76
To superbohater, który potrafi poruszać się z prędkością światła, dzięki czemu łamie wszelkie obowiązujące prawa fizyki. Może także podróżować w czasie i przenikać przez materię.
10
liczba głosów: 73
Superbohater, znany  z licznych serii komiksowych  Marvel Comics, oraz różnych adaptacji, bazujących na komiksowych publikacjach.
11
liczba głosów: 79
 W ręce złodzieja, Scotta Langa, pewnego dnia trafia na kostium, który czyni go Ant-Manem. Superbohaterem, który potrafi zmieniać swoje rozmiary i posiada ogromną siłę.
12
liczba głosów: 24
13
liczba głosów: 57
Peter Jason Quill to pół człowiek, pół celestianin, został porwany z ziemi przez Kla Łowców Yondu w 1988r.
14
liczba głosów: 23
To przyrodni brat Thora wychowany przez Odyna i Friggę i uznany za własnego syna. W rzeczywistości jednak jego ojcem jest Laufeya. Loki znany jest ze swych oszustw, tworzenia złudzeń, umiejętności zmieniania postaci oraz kompulsywnej potrzeby posiadania władzy.
15
liczba głosów: 59
T'Challa po śmierci ojca, króla Wakandy, otrzymuje władzę nad królestwem i niesamowite zdolności, które ułatwiają mu obronę królestwa i czynią superbohaterem.
16
liczba głosów: 62
Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci stworzonych przez wydawnictwo Marvel Comics. Hulk w rzeczywistości jest naukowcem Bruce’m Banner’em, który został napromieniowany i od tamtego momentu zaczął pod wpływem emocji przechodzić przemiany w wielkie zielone monstrum o ponadludzkiej sile, wielkości i wytrzymałości.
17
liczba głosów: 60
Natalia „Natasha” Alianovna Romanova – postać pojawiająca się w komiksach publikowanych przez Marvel Comics.
18
liczba głosów: 37
Superbohaterka posiadająca umiejętność manipulacji energią chaosu i prawdopodobieństwem. Jedna z najsilniejszych postaci w kosmosie potrafiąca zmieniać rzeczywistość.Czytanie w myślach i kontrolowanie mocami natury to dla niej chleb powszedni.
19
liczba głosów: 16
20
liczba głosów: 11
Postać pierwszego Green Lanterna była stworzona przez Billa Fingera i rysownika Martina Nodella.
21
liczba głosów: 44
Groot był pozaziemską istotą o wyglądzie drzewa, jego rasa została uznana za wymarłą. Zostali nazwani przez Kree Floral Colossus. Groot wyruszył na ziemię, celem wykorzystania ludzi jako obiekty testowe. Misja się nie powiodła.
22
liczba głosów: 25
23
liczba głosów: 46
24
liczba głosów: 16
To rozumny szop, który przeszedł pewne modyfikacje, przyjaciel i kompan Groota. Zrządzenie losu sprawia, iż spotyka na swojej drodze pewne istoty, z którymi nawiązuje głęboką relację. Razem tworzą oddział Strażników Galaktyki i przeżywają wiele przygód.
25
liczba głosów: 14
26
liczba głosów: 51
 Jedna z niewielu kobiet superbohaterek. Stanowi kobiecą wersję Supermana. Cechuje się ponadprzeciętną siłą, zręcznością i kondycją. Potrafi latać, a zadane jej rany szybko się goją, a organizm regeneruje.
27
liczba głosów: 49
Jest postacią z serii komiksów wydawanych przez DC Comics. Twórcami Green Arrow są Mort Weisinger i George Papp.
28
liczba głosów: 67
W rzeczywistości nazywa się Clark Kent. Gdy był niemowlęciem został wysłany przez swojego ojca, by uratować jego rodzinną planetę, lecz przypadkiem trafił na Ziemię, gdzie się wychowywał. Od małego przejawiał ponadludzką siłę i zdolności, które zaczął wykorzystywać do walki ze złem.
29
liczba głosów: 12
30
liczba głosów: 33
31
liczba głosów: 44
Po raz pierwszy Punishr pojawił się w 129 zeszycie serii The Amazin Spider- Man z 1974r. Nazwę postaci wymyślił Stan Lee. Twórcą  był scenarzysta Gerry Conway oraz rysownicy John Romita Sr. i Ross Andru
32
liczba głosów: 38
Była zabójczyni, członkini Strażników Galaktyki.Gamora została adoptowaną córką Thanosa po tym, jak ten wybił całą jej rasę.
33
liczba głosów: 27
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Wykonanie strony WWW - Devilart