to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Rozrywka

Jakim superbohaterem chciałbyś być?

 

   Jedną z większych atrakcji, kiedy jest się dzieckiem, stanowi oglądanie bajek i filmów. Wielokrotnie wczuwaliśmy się w role głównych bohaterów, chcieliśmy wypełniać powierzone nam misje i ratować świat. Niektórym z nas to pragnienie towarzyszy przez całe życie. Jeżeli w dalszym ciągu jesteście marzycielami, to ten ranking został stworzony specjalnie dla Was!

   Jakim superbohaterem chcielibyście zostać? Łapka w górę na najlepsze propozycje, łapka w dół, jeżeli któraś Wam nie odpowiada.

 

Dodano przez: MonoLolo:]

 

1
liczba głosów: 7
Znany jest również jako Mroczny Rycerz. Jego zadaniem jest zwalczanie przestępczości, czuwanie nad porządkiem i pomoc ludziom w potrzebie. Batman postępuje zgodnie z zasadami moralnymi.
2
liczba głosów: 6
W rzeczywistości nazywa się Clark Kent. Gdy był niemowlęciem został wysłany przez swojego ojca, by uratować jego rodzinną planetę, lecz przypadkiem trafił na Ziemię, gdzie się wychowywał. Od małego przejawiał ponadludzką siłę i zdolności, które zaczął wykorzystywać do walki ze złem.
3
liczba głosów: 6
Spider-Man to alter ego Petera Parkera. W momencie, gdy go poznajmy jest nastolatkiem, który łączy ratowanie Nowego Yorku ze zwykłymi, codziennymi obowiązkami. Potrafi chodzić po ścianach, rzucać pajęczą nicią, a także posiada zmysł przeczuwania zagrożenia, ogromną siłę i zwinność.
4
liczba głosów: 6
 Na co dzień Iron Man znany jest jako Tony Stark, bogaty przedsiębiorca i wizjoner, spadkobierca firmy Stark Industries, którą odziedziczył po ojcu Howardzie Starku.  Zaczął produkować niesamowite zbroje wykorzystując do tego zaawansowaną technologię. To właśnie w zbroi, nadającej mu ogromnej siły, możliwości latania i wielu innych atutów, ratuje wielokrotnie świat.
5
liczba głosów: 6
 W rzeczywistości ten superbohater nazywa się Steve Rogers. Pragnął zaciągnąć się do armii, lecz jego kandydatura została odrzucona. Zaproponowano mu jednak udział w tajnym projekcie, który ma uczynić go „super żołnierzem”, który walczyłby z III Rzeszą. Podano mu serum, które zwiększyło jego siłę fizyczną, zwinność, intelekt, a jego atrybutem stała się starcza wykonana z Vibranium.
6
liczba głosów: 5
To wyjątkowy superbohater z tego względu, że jest bogiem. Ściślej rzecz ujmując bogiem piorunów, który skupia swą siłę dzięki młotowi Mjolnirowi, który umożliwia mu miotanie piorunami i szybkie przemieszczanie się.
7
liczba głosów: 5
 Po traumatycznych wydarzeniach związanych ze śmiercią rodziny u Jamesa pojawiają się szpony wyrastające z pięści i umiejętność szybkiej regeneracji tkanek. Przybiera wówczas nowe imię – Logan.
8
liczba głosów: 5
 Wade Wilson został oszpecony przez pewnego człowieka, dzięki któremu zyskał ponadprzeciętne zdolności. Jego początkową misją jest zemsta, lecz później zaczyna działać  w organizacji X-Manów.
9
liczba głosów: 5
 Jedna z niewielu kobiet superbohaterek. Stanowi kobiecą wersję Supermana. Cechuje się ponadprzeciętną siłą, zręcznością i kondycją. Potrafi latać, a zadane jej rany szybko się goją, a organizm regeneruje.
10
liczba głosów: 5
To superbohater, który potrafi poruszać się z prędkością światła, dzięki czemu łamie wszelkie obowiązujące prawa fizyki. Może także podróżować w czasie i przenikać przez materię.
11
liczba głosów: 6
Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci stworzonych przez wydawnictwo Marvel Comics. Hulk w rzeczywistości jest naukowcem Bruce’m Banner’em, który został napromieniowany i od tamtego momentu zaczął pod wpływem emocji przechodzić przemiany w wielkie zielone monstrum o ponadludzkiej sile, wielkości i wytrzymałości.
12
liczba głosów: 6
 Neurochirurg, który uległ wypadkowi i stracił czucie w rękach. Szukając różnych sposobów, by przywrócić swoim dłoniom dawną sprawność, poznał tajniki magii, poszerzył horyzonty umysłu, dzięki czemu stał się Najwyższym Czarnoksiężnikiem i zaczął walkę ze złem.
13
liczba głosów: 6
 W ręce złodzieja, Scotta Langa, pewnego dnia trafia na kostium, który czyni go Ant-Manem. Superbohaterem, który potrafi zmieniać swoje rozmiary i posiada ogromną siłę.
14
liczba głosów: 4
T'Challa po śmierci ojca, króla Wakandy, otrzymuje władzę nad królestwem i niesamowite zdolności, które ułatwiają mu obronę królestwa i czynią superbohaterem.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Rozrywka
Rozrywka
2408 osób głosowało na to
Najlepszy Hip-hopowy polski teledysk 2018
Rozrywka
Rozrywka
2297 osób głosowało na to
Najbardziej wyczekiwany film w 2019 roku
Rozrywka
2119 osób głosowało na to
Najlepsza konsola do gier wszech czasów
Wykonanie strony WWW - Devilart