to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

Jakiej rzeczy nie należy robić na początku związku

   Bycie w związku tylko z pozoru wydaje się być proste. W rzeczywistości jest to równie trudne jak pierwsze spotkania. Żeby trwał on jak najdłużej warto przestrzegać paru uniwersalnych zasad i nie popełniać poniższych błędów.

   Zagłosuj na te największe,  jak i na te na które można przymknąc oko.

1
liczba głosów: 107
Oficjalnie, jest to najgorsza rzecz jaką można robić. Może zdarzyć się raz przez nieuwagę i jeśli już to lepiej, żeby dziewczyna usłyszała, że jest w czymś lepsza niż twoja ex. Ale w żadnym wypadku takie porównania nie powinny istnieć w życiu codziennym. Może doprowadzić do bezsensownej rywalizacji z twoją byłą, której najprawdopodobniej i tak nie ma już w twoim życiu.
2
liczba głosów: 109
Tego lepiej nie robić ani na początku związku, ani w ogóle. Ale nie mówimy tu o małych kłamstewkach, a o takich, które dotyczą całkiem ważnych spraw. Powiedzenie kłamstwo ma krótkie nogi jest jak najbardziej prawdziwe. Im więcej kłamstw się nawarstwi w czasie tym trudniej będzie z nich później wybrnąć.
3
liczba głosów: 105
Pierwsze koty za płoty, już jesteście w związku i uchodzicie wśród znajomych za parę. Ale nie oznacza to, że możesz odpuścić sobie wszelkie starania i leżeć brzuchem do góry na kanapie całymi dniami. Nie zakładaj więc, że już ją poznałeś, bo tak nie jest. Słuchajcie się nawzajem, poszerzajcie swoje zainteresowania i spędzajcie wolny czas na różne sposoby, a się sobą nie znudzicie.
4
liczba głosów: 97
Związek nie polega na wypełnianiu rozkazów księżniczek tylko na partnerstwie. Dlatego, za żadne skarby nie pozwól aby twoja druga połówka ograniczyła ci możliwości spotkań z kolegami oraz wyjścia bez niej na miasto. Im szybciej wyznaczysz równowagę w związku tym lepiej dla ciebie bo im dalej w las tym ciężej zmienić zasady.
5
liczba głosów: 96
Wiemy, że zazdrość bywa sexy, ale nie bycie zazdrosnym o wszystko. Twoja dziewczyna ma prawo spotykać się ze swoimi znajomymi, a także tańczyć na imprezach z innymi facetami. Pamiętaj im bardziej będziesz chciał ograniczyć jej wolność tym bardziej ona będzie jej potrzebowała. Nie oczekuj też, że każdą swoją wolną chwilę będzie w 100% poświęcała tylko tobie.
6
liczba głosów: 94
Nikt nie oczekuje, że pokochasz wszystkich znajomych twojej dziewczyny, więc jeśli nie pałacie do siebie miłością po prostu zaakceptuj ich. Pamiętaj jednak, że im lepsze nawiążesz z nimi relacje tym większa szansa na wasze szczęśliwe, wspólne życie towarzyskie. Nie zabraniaj jej spotykania się z nimi, tak samo jak ty nie chciałbyś, żeby ona ograniczała twoje spotkania z przyjaciółmi.
7
liczba głosów: 76
To jest ta rzecz, która na początku może być akceptowana przez twoją dziewczynę, ale wraz z upływem czasu lenistwo zaczyna denerwować. Także kolego, nie bądź leniem, ugotuj czasem obiad lub pomóż przy nim, odkurz, a zostaniesz doceniony.
8
liczba głosów: 90
Nowy związek nie oznacza nowej gosposi. Sprzątaj po sobie i utrzymuj porządek, a obowiązki domowe podzielcie między siebie. Nie będziesz słyszał zbyt wielu wyrzutów z błahych powodów. Jeżeli nadal nie rozumiesz czemu powinieneś po sobie sprzątać to proponujemy, żebyś nauczył się tego dla swojego świętego spokoju.
9
liczba głosów: 91
Ten sam błąd popełniają i kobiety i mężczyźni. Bycie na każdy telefon, na każde zawołanie powoduje, że przestajesz być w jej oczach niedostępny przez co stajesz się nudny. Pamiętaj, żeby utrzymywać równowagę między życiem prywatnym, służbowym, hobby a swoją dziewczyną. Wraz z czasem trwania związku te dwa światy i tak zaczną się zacierać, dlatego daj sobie jeszcze trochę czasu i wolności.
10
liczba głosów: 88
Dziewczyny bardzo często na początku związku popełniają parę błędów, które potem odbiją się na was (no cóż, nie każdy jest idealny). Jeżeli dziewczyna chce was wyręczać we wszystkim, to nie dajcie się. Róbcie swoje, powiedzcie „kochanie ja to zrobię” i nie pozwólcie, żeby zachowywała się jak nadopiekuńcza mama. Ona zapomni o tym, że was cały czas wyręczała, a wy w jej oczach wyjdziecie na leni, co będzie wytykała.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Inne
Inne
3178 osób głosowało na to
Ile Niedziel Handlowych w miesiącu?
Inne
2466 osób głosowało na to
Najsolidniejsza marka samochodów
Inne
2200 osób głosowało na to
Najbardziej niesamowita rzeźba świata
Wykonanie strony WWW - Devilart