to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Zdrowie i uroda

Jakiej cechy najbardziej nie znosisz w mężczyznach?

   Każda z nas, która choć raz była w związku wie jak bardzo irytujący bywa rodzaj męski. Wszyscy mamy cechy, które drażnią innych, nawet my przedstawicielki płci pięknej. Jednak nie o nas teraz mowa, bowiem skupimy się na naszych partnerach i mężach. Istnieje pewien unikalny zestaw cech i zachowań, które w mężczyznach poirytują prawie każdą kobietę. Pomijając niuanse związane z rozrzucaniem brudnych skarpet po domu oraz nie zmywaniem naczyń, wytypowaliśmy najbardziej irytujące cechy u mężczyzn.

   Jeśli się z nimi zgadzacie to zagłosujcie dając łąpkę w górę, jeśli nie to dajcie łapkę w dół i dopiszcie te zachowania których nie znosicie.

1
liczba głosów: 59
Taki mężczyzna charakteryzuje się brakiem chęci rozumienia i przewidywania konsekwencji swoich działań. Podchodzi beztrosko nawet do rzeczy bardzo ważnych.
2
liczba głosów: 58
Mężczyzna ambitny jest jednocześnie bardziej pociągający dla kobiety. Kobiety nie lubią, gdy muszą mężczyznę cały czas pchać w działaniach do przodu. Pożądany typ mężczyzny to taki, który dba o rozwój osobisty bardziej niż o własny wygląd. Co nie oznacza że ma chodzić zaniedbany.
3
liczba głosów: 50
Na początku związku większość mężczyzn wydaje się być jak książę na białym koniu. Gotów zrobić wszystko, żeby zobaczyć uznanie w oczach kobiety. Sprząta, gotuje, kupuje kwiaty bez okazji i zabiera do restauracji. Wraz z upływem czasu poziom jego motywacji jest wprost odwrotnie proporcjonalny do czasu który upłynął w związku. Aktywność w ciągu dnia zaczyna ograniczać się do pójścia do pracy, zalegnięcia na kanapie z piwem w ręku i zamówienia pizzy na obiad.
4
liczba głosów: 52
Często "wstawiony" męzczyzna to zmora dla partnerki. Upijanie się do nie przytomności w towarzystwie swojej kobiety to niezbyt dobry pomysł.
5
liczba głosów: 50
Stosunek mężczyzny do własnej mamy jest bardzo ważny, dzięki temu widzimy czy szanuje kobiety. Niestety bywają przypadki gdy mama dorosłego mężczyzny jest całym jego światem. Co gorsza może to zapowiadać stałą obecność teściowej w związku oraz często porównywanie ciebie do niej. Niezależnie od tego jak się będziesz starała, w żadnej dziedzinie jej nie dorównasz.
6
liczba głosów: 48
Jeżeli twój mężczyzna jest zazdrosny o każdego innego mężczyznę z którym rozmawiasz, bądź wymienisz zwrot grzecznościowy, najprawdopodobniej oznacza, że ma zaniżone poczucie własnej wartości i boi się, że możesz go zostawić w każdej chwili. Takie zachowanie często kończy się traktowaniem kobiety przedmiotowo i trzymaniem jej w domu jak trofeum, które powinno tylko „być i wyglądać”. W takich przypadkach zdarzają się nawet awantury o wyjście na miasto z koleżankami.
7
liczba głosów: 45
Objawia się w takich sytuacjach gdy sama musisz dzwonić, żeby umówić go do lekarza, bądź zarezerwować stolik w restauracji na romantyczną kolację, którą delikatnie zasugerowałaś.
8
liczba głosów: 56
Zdecydowanie jest to jedna z tych rzeczy, które utrudniają prowadzenie szczęśliwego i udanego związku, jeżeli nie da się we dwójkę przedyskutować rzeczy ważnych. Prowadzi to nieraz do bardzo absurdalnych sytuacji.
9
liczba głosów: 45
Szczerze mówiąc ostatnie czego my jako kobiety potrzebujemy to przekonywanie partnera, że świat nie jest taki zły jakim on go widzi. Namawianie do podejmowania wyzwań oraz tłumaczenie, że nawet gdy coś nie wyjdzie to nie koniec świata. Przerażające jest kiedy każda sfera życia jak i każde działanie wykraczające poza codzienne czynności jawi się w jego oczach jako potencjalna pułapka.
10
liczba głosów: 51
Dlaczego miałybyśmy być z mężczyzną, który zupełnie nie dba o swój wygląd i nie jest dla niego istotne czy w ogóle dobrze prezentuje się w danym ubraniu, skoro na świecie chodzi tyle zadbanych facetów w dobrze skrojonych koszulach i garniturach? Zadbanie dotyczy również zarostu. Powoduje on, że mężczyzna w oczach kobiet zyskuje na atrakcyjności. Jego stan również ma znaczenie. Niedopuszczalna jest długa, nie przycinana broda, rosnąca tak jak ją natura stworzyła. Panowie, nie bójcie się golarki i profesjonalnego barbera!
11
liczba głosów: 46
Często słyszysz jak wypowiada się na prawie każdy temat z tonem eksperta i nie uznaje opinii innych osób? Tak to właśnie ten typ. Często idzie w parze z hipokryzją.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Zdrowie i uroda
Zdrowie i uroda
1798 osób głosowało na to
Twoje ukochane damskie perfumy
Zdrowie i uroda
1275 osób głosowało na to
Co najbardziej kręci nas w kobietach?
Zdrowie i uroda
Zdrowie i uroda
1138 osób głosowało na to
Najlepsze palety do makijażu
Wykonanie strony WWW - Devilart