to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Ten ranking przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Jeśli nie masz jeszcze 18 lat, zapraszamy do głosowania na innych naszych listach.
Potwierdź swój wiek.
potwierdzam nie potwierdzam
Zdrowie i uroda

Jakie uzależnienia są najgorsze?

   Uzależnienie to choroba, nieleczona mocno się pogłębia i próbuje zepchnać nas na samo dno. Możemy stracić wszystko co ma dla nas jakiekolwiek znaczenie. Z pozoru niewinne lokowanie pięciozłotówek w jednorękim bandycie (maszynie wrzutowej), może przeobrazić się w niebezpieczną gre o cały twój dorobek.

   Uzależnienie od Smartphona to w dzisiejszych czasach zmora. Na ulicy co krok spotykamy osoby, które wpatrzone w telefon prawie wchodzą pod koła jadącego samochodu, to pisk opon przypomina im, że są na jezdni...Płaczące dzieci, które są uspokajane wręczaniem telefonu, w którym odnajdują spokój, to dziś norma.

   Przedstawiamy listę najczęstrzych uzależnień XXl wieku. Zagłosuj na te, które są według ciebie naprawdę niebezpieczne. Życzymy udanych wyborów...

1
liczba głosów: 70
Alkohol to nałóg przez, który możemy stracić wszystko w bardzo szybkim czasie - dom, zdrowie i rodzine.
2
liczba głosów: 70
W dzisiejszych czasach mamy bardzo dużą ilość różnego rodzaju narkotyków, które są łatwo dostępne. Nałóg ten może zabrać Nam rodzine, zdrowie psychiczne, a nawet doprowadzić do śmierci.
3
liczba głosów: 61
Lekomania objawia się nadmiernym spożywaniem leków. Z tygodnia na tydzień możemy brać ich co raz więcej gdyż poprzednia dawka okazuje się za mała i nie działa już na Nasze objawy. Stosowanie dużej ilości leków uspokajająych oraz nasennych może pogłębić tą chorobę.
4
liczba głosów: 59
Nałóg, który dopada znaczną część młodzieży. W dobie portali społecznościowych potrafimy spędzać na nich wiele godzin, co wpływa na Nasze funkcjonowanie w społeczeństwie i rodzinie.
5
liczba głosów: 71
Kolejne uzależnienie, które może sprowadzić Nas na same dno - ruletka, kasyna online, gry na giełdzie, a nawet zdrapki lotto to tylko nie liczne gry, które mogą prowadzić do tego uzależnienia.
6
liczba głosów: 63
Dla wielu osób papieros to idealna opcja na odstresowanie się, ale pomijając ich wysoką cenę, która z roku na rok jest co raz wyższa, pamiętajmy o zdrowiu i chorobach, które wiążą się z tym nałogiem.
7
liczba głosów: 58
Uzależnienie XXI wieku, które w większym stopniu dopada młodych ludzi. Objawia się ciągłą potrzebą wykonywania połączeń  i np. nie pokojem i strachem w momencie braku Naszego smartfona przy sobie.
8
liczba głosów: 3
Wykreowana rzeczywistość w filmach pornograficznych, może mocno różnić się od rzeczywistośći.
9
liczba głosów: 55
Jedzenie to nałóg podobny do uzależnienia od narkotyków - ciągła potrzeba nadmiernego spożywania konkretnych posiłków zwłaszcza tych nie zdrowych pomimo świadomości ich złego wpływu na Nasze zdrowie.
10
liczba głosów: 2
Policz ile filiżanek kawy wypijasz dziennie. Czy uważasz że kofeinę można ją zaliczyć do substancji uzależniających?
11
liczba głosów: 63
To uzależnienie objawia się obsesją na pukcie Naszej pracy kosztem inncyh czynności takich jak spotkania z przyjacółmi, rodziną czy nawet snem.
12
liczba głosów: 68
Zakupoholizm przeważnie dopada kobiety. Kolejna nowa sukienka czy kosmetyk to nic strasznego, lecz jeśli przy każdej wizycie w sklepie czujemy potrzebe kolejnego zakupu nie zważając na pieniądze, mogą to być pierwsze objawy choroby.
13
liczba głosów: 68
Seksoholizm to taki sam nałóg jak alkoholizm. Nadmierna potrzeba uprawiania wciąż seksu z nowymi osobami pomimo konsekwencji jakimi jest np. rozpad Naszego związlu.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Zdrowie i uroda
Zdrowie i uroda
1798 osób głosowało na to
Twoje ukochane damskie perfumy
Zdrowie i uroda
1275 osób głosowało na to
Co najbardziej kręci nas w kobietach?
Zdrowie i uroda
Zdrowie i uroda
1138 osób głosowało na to
Najlepsze palety do makijażu
Wykonanie strony WWW - Devilart