to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Rozrywka

Jak, Twoim zdaniem, powinna zakończyć się „Gra o tron”?

   „Gra o tron” nie bez powodu została okrzyknięta mianem najlepszego serialu na świecie. Jednakże zakończenie długiej historii nie usatysfakcjonowałoczęści widzów. Pojawiła się nawet idea nakręcenia ósmego sezonu na nowo. A co Ty o tym myślisz? Jak, według Ciebie, powinna skończyć się „Gra o tron”?

  Głosuj poprzez naciśnięcie zielonej łapki na najlepszą propozycję zakończenia serialu! Jeżeli któraś propozycja Ci nie odpowiada wciśnij czerwoną łapkę!

Nie zapomnij opublikować listy na swoim Facebooku! Daj szansę zagłosować innym!

 

1
liczba głosów: 174
Być może Cersei widząc ogrom zagłady, który miał pochłonąć cały świat, zrozumiałaby, że lepszą drogą jest rezygnacja z władzy i nowy początek w innym miejscu.
2
liczba głosów: 156
 – Jonowi Snow’owi. Czy ten spisek musiałby zakończyć się śmiercią Daenerys? Z drugiej jednak strony można by pomyśleć, że i tak była ona nieunikniona, a przynajmniej miliony ludzi zamieszkujących Królewską Przystań nie zginęłyby w smoczym ogniu lub pod gruzami miasta.
3
liczba głosów: 167
 Zapewne większość widzów liczyła na to, że Smocza Królowa „opamięta się” i nie popełni błędów swego ojca, którego tak bardzo nienawidziła. Robiąc wszystko, by nie być jak on, stała się kimś jeszcze gorszym ślepo wierzącym w słuszność swoich okrutnych czynów.
4
liczba głosów: 164
 Jednakże czy potrafiłby rządzić mając krew poprzedniej władczyni na rękach? Wątpliwym jest, czy Jon przyjąłby koronę po tym, co się wydarzyło.
5
liczba głosów: 167
 Być może Jon hamowałby popędy Daenerys… A może Smocza Królowa doprowadziłaby go do zguby?
12
liczba głosów: 135
W taki sposób udałoby jej się zapobiec karze, a może nawet klęsce, którą Daenerys zesłała na Królewską Przystań.
16
liczba głosów: 128
 Co by się stało, gdyby Daenerys z pokorą przyjęłaby informację o pochodzeniu Snow’a? Co by się z nią wówczas stało? Interesująca zdaje się być również kwestia poczynań Jona, czy zdobyłby Królewską Przystań?
18
liczba głosów: 11
19
liczba głosów: 141
 Śmierć Aryi z pewnością dotkliwie dotknęłaby Jona Snow’a. Być może Daenerys widząc cierpienie ukochanego zrozumiałaby, jak wielki błąd popełniła paląc miasta po kapitulacji.
20
liczba głosów: 123
 Wówczas rozpoczęły by się krwawe rządy pięknej królowej i już nikt nie byłby w stanie powstrzymać jej szaleństwa. My, widzowie moglibyśmy jedynie mieć nadzieję, że Daenerys sama zrozumie, że droga którą wybrała nie jest słuszna.
22
liczba głosów: 124
 Gdyby do tego doszło, zapewne znalazłoby się wiele osób chcących pomścić bohatera. Czy doszłoby wówczas do totalnej anarchii? Północ przeciwko Nieskalanym i Dotrakom?
24
liczba głosów: 101
Oddałby Północ pod władanie Sansy, a sam przejąłby władzę w Sześciu Królestwach. Jon Snow zbiegłby z więzienia. Nie otrzymałby żadnego tytułu i wyruszyłby w samotną podróż na Północ. Po przekroczeniu linii Muru udałby się w nieznane, gdzie odnalazłby Drogona i martwą Daenerys. Mając świadomość, że jego rola się skończyła, zabiłby się, aby na nowo połączyć się z ukochaną. Po jakimś czasie oboje zostaliby wskrzeszeni przez ostatnie Dzieci Lasu, powróciliby do życia jako Nocny Król i Nocna Królowa. W międzyczasie odbudowany by Mur. Drogon, nie ginąc, przeszedłby na stronę Nocnej Pary. Pozostałości Nocnej Straży odnowiłyby oddziały. Sansa, otrzymawszy by wiadomość, iż Jon uciekł, podejrzewałaby, że mógł on powrócić za Mur. Poinstruwałaby Nocną Straż, a żeby ta wysłała zwiadowców, którzy mieliby za zadanie odszukać Jona. Owi zwiadowcy natrafiliby na armię Nocnej Pary. Ponosząc wyraźne straty, powróciłoby tylko kilku strażników, którzy poinformowaliby Westeros o tym co widzieli. Sansa i Tyrion zawiązaliby sojusz. Oczekiwali się na ostateczną bitwę, po której w całym Westeros, miałby zapanować ostateczny pokój... Powtarzam.. Miałby...
25
liczba głosów: 126
Oglądając ostatni odcinek „Gry o tron” można było początkowo odnieść wrażenie, że Sansę rozczarowała decyzja o wybraniu jej młodszego brata Brana na króla. Czy podołałaby presji związanej z tak daleko sięgającą władzą? Czy może udałoby się jej wynegocjować lepsze warunki odbywania kary dla Jona?
26
liczba głosów: 106
Czy to nie byłoby najrozsądniejsze rozwiązanie? Jednakże niewyjaśniona zostaje jeszcze kwestia Cersei, która rozpaczliwie „trzyma się” tronu. Jak nowy władca rozegrałby tę rundę gry o tron?
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Rozrywka
Rozrywka
7260 osób głosowało na to
Największe błędy popełnione po alkoholu
Rozrywka
Rozrywka
2499 osób głosowało na to
Najlepszy Hip-hopowy polski teledysk
Wykonanie strony WWW - Devilart