to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Dziecko

Idealny pomysł na prezent z okazji pierwszej komunii

   Jaki prezent kupić na pierwszą komunię? Takie pytanie zadaje sobie mnóstwo osób. Nie ma tak drugiej tak uroczyście obchodzonej imprezy rodzinnej jak właśnie tej z okazji przyjęcia pierwszej komunii. Cała rodzina zbiera się w kościele, aby być świadkiem przyjęcia pierwszej komunii chłopca lub dziewczynki. Prezenty na to wydarzenie też są dla dziecka istotne, a ze względu na różny budżet rodzin, bywają przeróżne. Niezależnie od wartości prezentu dla wszystkich jest istotne aby dziecko było szczęśliwe, a przy tym żeby rodzice też wiedzieli, że prezent rozwinie intelektualnie ich syna lub córkę.

   Poniżej przedstawiamy 10 prezentów, które naszym zdaniem zainteresują dzieci, waszym zdaniem które z prezentów są najlepsze?

Głosujcie na każdą propozycję!

Łapką zieloną dla pomysłu, który według was jest trafny lub łapką czerwoną dla propozycji niezbyt trafnej.

Na dole listy możecie dopisać własne pomysły!

 
 

1
liczba głosów: 147
Dzieci dużą część czasu spędzają niestety w domu przed komputerem, dlatego warto pomyśleć o prezentach, które zapewnią im dobrą rozrywkę na świeżym powietrzu. Rolki, hulajnogi deskorolki to nie tylko dobre pomysły na prezent to też wstęp do zmiany trybu życia dziecka i pokazania mu korzyści z aktywności fizycznej.
2
liczba głosów: 149
Biżuteria to prezent, który jest swego rodzaju inwestycją przyszłościową. Dopiero za kilka lub kilkanaście lat dziecko będzie w stanie docenić jego wartość. Ponadto, z czasem biżuteria jest coraz droższa więc warto się zastanowić również nad takim prezentem.
3
liczba głosów: 155
Zegarki tak jak rowery to sprawdzone prezenty, które zawsze dobrze się sprawdzą. Biorąc pod uwagę, że prezent ten trafi do dziecka to warto kupić taki zegarek aby nie porysował się od przy pierwszym upadku dziecka.
4
liczba głosów: 154
Rower to od zawsze stary i sprawdzony pomysł na prezent. Dostawali go nasi rodzice i my, dlaczego zatem nie kupić go dziecku. Górski, szosowy czy miejski tak naprawdę nie ma większego znaczenia jeśli dziecko mieszka w mieście. Dzieci raczej wolą rowery górskie, bo się lepiej kojarzą ale miejskie będą wygodniejsze. Na pewno warto zapytać o pomoc fachowców w sklepie, ważne żeby był dobry, bo te najtańsze z marketów nie nadają się do jeżdżenia dłużej niż 3 lata.
5
liczba głosów: 146
Jeśli dziecko jeszcze nie posiada konsoli to warto rozważyć taki zakup. Konsola wraz z grami zapewni dużo atrakcji dziecku, istotne jest tylko, żeby zapytać rodziców o zdanie na ten temat. Dużo dorosłych może się nie zgodzić na taki zakup, dlatego warto ich zapytać o opinię.
6
liczba głosów: 143
Niezależnie od wieku gry planszowe sprawiają wielką radość, a jednocześnie pozwalają odciągnąć dzieci od komputerów. Ze względu na sensyment dorosłych do gier planszowych pozwalają one wbardzo dobry sposób zagospodarować czas i spędzić miło czas w rodzinnym gronie.
7
liczba głosów: 145
Lokata w banku to bardzo dobry sposób na zainwestowanie pieniędzy w przyszłość dziecka. Najlepiej jeśli lokata jest długoterminowa co skutecznie będzie zniechęcało dziecko i rodziców do wypłacenia piniędzy z konta. W przyszłości pieniądze na pewno się przydadzą chociażby na studiaw innym mieście.
8
liczba głosów: 149
Kupowanie tabletów na komunię również było ostatnio bardzo modne. Pytanie, na które należy sobie odpowiedzieć brzmi "co dziecko będzie robiła na tym urządzeniu?". Jeśli jest on potrzebny do czytania przeglądania poczty to warto kupić, jeśli tylko stanowi chęć samego posiadania to lepiej sobie odpuścić zakup tego przedmiotu. Komputer może być dobrym prezentem jeśli dziecko jeszcze go nie ma. Warto aby był to laptop wraz z oprogramowaniem do pisania i liczenia aby dziecko mogło korzystać z niego w szkole.
9
liczba głosów: 138
Prezenty takie jak lot balonem czy lot w tunelu aeorodynamicznym będą niesamowitym jedynym w swoim rodzaju prezentem, który z pewnością dziecko będzie wspominać do końca życia. Rodzice często nie wydają pieniędzy na takie rzeczy, co wiąże się z dużym kosztem obu atrakcji. Warto zatem zastanowić się nad tą opcją, no i nie można zapomnieć czy stan zdrowia dziecka pozwala wykorzystać lot.
10
liczba głosów: 28
Dziś wielu zapomina o Piśmie Świętym, warto podkreślić jego wartość zwłaszcza podczas Pierwszej Komunii.
11
liczba głosów: 147
Drony to bardzo modny temat w tej chwili. Kupowanie go pod wpływem impulsu lub z wałsnej inicjatywy może nie do końca być dobrym pomysłem. Jest tak ponieważ obowiązuje zakaz lataniem dronami w pobliżu lotnisk i na terenach zabudowanych, dlatego jeśli to ma być mała zabawka za 100 - 200 złotych to można kupić takiego drona. Nie ma natomiast sensu kupować dronów za kilka tysięcy złotych, bo dziecko nie wykorzysta ich funkcji, a i trudniej będzie nimi latać bez wiedzy osób postronnych.
12
liczba głosów: 21
Dwuśladowy, jednoosobowy pojazd elektryczny. Jest zasilany wbudowany akumulatorem, kontrolowany przez komputer pokładowy. Ostatnio bardzo popularny prezent.
13
liczba głosów: 6
Najbardziej bezproblemowy prezent.
14
liczba głosów: 10
 Stawianie na rozwój od najmłodszych lat, może okazać się śwetnym pomysłem.
15
liczba głosów: 5
 Ciekawy pomysł na nietuzinkowy prezent.
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Dziecko
Dziecko
1256 osób głosowało na to
Pierwszy zwierzak dla Twojego dziecka
Dziecko
1250 osób głosowało na to
Najlepsze piosenki dla dzieci
Dziecko
1097 osób głosowało na to
Jak pozbyć się kataru u dziecka.
Wykonanie strony WWW - Devilart