to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

Gdzie zabrać dziewczynę na randkę?

   Pierwsza randka może wydawać się dośc stresującym wydarzeniem, dlatego dobrze jest mieć to wydarzenie wcześniej zaplanowane Warto mieć również parę propozycji w głowie, tak na wszelki wypadek, gdyby coś nie wyszło. Przedstawiamy pomysły, które przypadną Wam do gustu.

   Pamiętajcie, że swoją kobietę trzeba zdobywć przez całe życie. Jeśli uważacie, że np. kino to nudne i mało ciekawe miejsce, dajcie łapkę w dół. Kolacja przy świecach pod gołym niebem, to według Was idealny pomysł? Daj łapke w górę.

1
liczba głosów: 81
Przede wszystkim jest to podstawowa opcja, bardzo dobra szczególnie na początku. Sprzyja rozmowom i poznawaniu drugiej osoby. Chociaż jest to bardzo popularny pomysł na randkę, można go urozmaicić o odwiedzenie mało znanych restauracji lub kawiarni, szczególnie, że w ostatnich latach powstało ich naprawdę dużo.
2
liczba głosów: 75
Wspólny wysiłek fizyczny ułatwia nawiązanie bliższej relacji. Bardzo fajny pomysł dla dziewczyn, które lubią wyzwania i aktywność fizyczną. Można połączyć ze zwiedzaniem miasta i wypadem na lody lub ciastko.
3
liczba głosów: 66
5
liczba głosów: 65
Jeżeli już przełamaliście pierwsze lody, na spokojnie możesz zaprosić dziewczynę do siebie na wspólne gotowanie. Do tego dobre wino oraz klimatyczne oświetlenie i masz romantyczną kolację mieszczącą się w przyzwoitym budżecie.
6
liczba głosów: 67
Możecie poczuć się jak w Barcelonie czy w Toskanii. Ostatnio otwiera się coraz więcej winiarni, w których można degustować wino z różnych zakątków świata i jednocześnie wiele się o nich dowiedzieć.
7
liczba głosów: 69
W ciągu ostatnich kilku lat w Polsce diametralnie zmieniła się kultura picia piwa, przez co szczególnie w dużych miastach otworzyło się bardzo dużo pubów z bardzo zróżnicowaną ofertą, a także takich oferujących kraftowe piwa. Jeżeli wiesz, że ona lubi piwo to będzie to idealne miejsce na randkę, w luźniejszym stylu
8
liczba głosów: 71
Ciekawszy i bardziej oryginalny pomysł na randkę. Nawet jeżeli druga osoba nie jest zbyt chętnie nastawiona na sztukę, to teatr nowoczesny przychodzi nam z ratunkiem, oferując wiele komedii na bardzo przyzwoitym poziomie, które rozbawią każdego!
10
liczba głosów: 73
11
liczba głosów: 70
Idealne miejsce na randkę zimową porą. Romantyczna sceneria z nastrojowymi światełkami jak w Nowym Jorku. Taka propozycja spodoba się każdej dziewczynie. A jeśli zmarzliście na łyżwach, zawsze możesz zaproponować gorącą czekoladę.
12
liczba głosów: 66
Nowa forma na wspólne spędzanie czasu. Rozwiązujecie zagadki, bawicie się w chemików bądź podróżników i jednocześnie poznajecie się z innej strony. Może okaże się, że któreś z was ma głowę do rozwiązywania zawiłych zagadek?
13
liczba głosów: 69
W miastach, szczególnie latem każdego roku, pojawia się szeroki wachlarz wydarzeń takich jak koncerty na małych scenach, pokazy magiczne lub festiwale foodtrucków. Jest to świetny sposób na wspólne spędzanie czasu. Oprócz poznawania miasta, poznajecie kuchnie oraz trunki z całego świata, a także nowych ludzi i rozwijacie swoje zainteresowania.    
14
liczba głosów: 75
Kiedy zaczyna się wiosna i lato, rower jest fajną i ciekawą opcją. Możesz zabrać dziewczynę w piękne i malownicze miejsca, a na porę lunchową przygotować piknik. Pamiętaj, żeby zabrać koc i środek na kleszcze i komary!
15
liczba głosów: 69
Jest to miejsce na które raczej radzimy udać się dopiero na którejś randce z kolei, niektórym może zabraknąć odwagi żeby prezentować się w samym stroju kąpielowym na początkowych spotkaniach. Dlatego jeżeli nie jesteś pewny reakcji, lepiej poczekaj z tym.
16
liczba głosów: 62
17
liczba głosów: 62
18
liczba głosów: 2
Niekiedy najprostrze rozwiązanie, może okazać się tym idealnym.
19
liczba głosów: 12
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Inne
Inne
3178 osób głosowało na to
Ile Niedziel Handlowych w miesiącu?
Inne
2466 osób głosowało na to
Najsolidniejsza marka samochodów
Inne
2200 osób głosowało na to
Najbardziej niesamowita rzeźba świata
Wykonanie strony WWW - Devilart