to znacznie więcej niż myślisz!
Czy chcesz poznać jego wszystkie funkcje?
Tak
Nie
Inne

Co zrobiłbyś ze znalezioną walizką pełną pieniędzy?

   Na pewno każdy z Was choć raz marzył o naprawdę dużych pieniądzach, które dosłownie spadłyby z nieba. Ale biorąc pod uwagę, że jest to prawie niemożliwe rozważymy bardziej przyziemną opcję - idziesz sobie ulicą i widzisz samotnie leżącą walizkę. Otwierasz, a w środku równo poukładane stosiki banknotów. Co byście zrobili w takiej sytuacji?

   Oczywiście (wszyscy o tym wiemy) najwłaściwszym rozwiązaniem byłoby zaniesienie walizki na policję, żeby uniknąć ewentualnych problemów (nie wiadomo skąd pochodzą te pieniądze), ale…nikt nie musi wiedzieć, że ją znaleźliście.

 

1
liczba głosów: 292
Jeśli marzycie o podróżowaniu w końcu macie środki na realizację marzeń. Jaki byłby wasz kierunek? Tajlandia, Grecja czy Stany Zjednoczone? A może Mauritius?
2
liczba głosów: 186
Część z was zawsze marzyła o własnym domu lub mieszkaniu. Koniec z wynajmowaniem cudzych, w końcu możecie przejść na własne. Wiadomo, że uzbieranie wystarczających funduszy na budowę domu trwa latami, a znalezienie walizki sekundę. A może chcielibyście w ten sposób pomóc rodzicom lub dzieciom, kupując im nowe mieszkanie? 
3
liczba głosów: 155
 Całkiem dobre wyjście dla tych, którzy nie mają pomysłu na zagospodarowanie takiego kapitału. Możesz go zamrozić (dosłownie) w mięsie, albo wpłacić na długoterminową lokatę. Plusem tego drugiego rozwiązania jest stałe oprocentowanie, którego w zamrażalniku brak. (Tylko jak wytłumaczysz się przed Urzędem Skarbowym?) 
4
liczba głosów: 189
Znalezionych pieniędzy nie trzeba zawsze wydawać na same zachcianki. W ten sposób można zrobić coś dobrego dla świata.   
5
liczba głosów: 104
Bardzo mądrym pomysłem byłoby zainwestowanie tych pieniędzy. Wbrew pozorom ten ogrom gotówki topnieje szybciej niż może wam się teraz wydawać. Czy nie lepiej zainwestować w stały i długoterminowy zysk? 
6
liczba głosów: 213
Rozwój osobisty jest bardzo ważny. Pomoże nam uniknąć sytuacji w jakiej znalazło się większość wygranych toto lotka, którzy zamiast w coś mądrze zainwestować szastali nimi myśląc, że starczy im do końca życia.  
7
liczba głosów: 78
Zdajemy sobie sprawę, że duża część z was wpadłaby w szał zakupowy (szczególnie Panie). W końcu mogłybyście kupić te wszystkie ubrania i kosmetyki, o których od dawna marzyłyście. 
8
liczba głosów: 8
9
liczba głosów: 97
Pewnie większa część z was pieniądze wydałaby na nowe auto. Nic dziwnego! O wiele ciężej zdecydować się na drogą zabawkę, gdy widać dno kieszeni niż gdy pieniądze spadają nam z nieba. 
?
Brakuje Czegoś? Dodaj swoją propozycję!
więcej
Najczęściej oceniane: Inne
Inne
3125 osób głosowało na to
Ile Niedziel Handlowych w miesiącu?
Inne
2331 osób głosowało na to
Najsolidniejsza marka samochodów
Inne
2188 osób głosowało na to
Najbardziej niesamowita rzeźba świata
Inne
1954 osób głosowało na to
10 najczęstszych postanowień noworocznych
Wykonanie strony WWW - Devilart